61
Szal...
  • Sephi
    #1
    Na! Ez egy jo jatek! Csodas a grafikaja es elvezheto jatek menetet es ami a fo hogy lehet ketten jaccani szal kurva jo! Majd irok meg ha jaccotuk mert egyedul nem akarok es haver alig er ra :)))

    Tiszta Diablo stilus csak full 3D :)
  • Sephi
    #2
    Es meg szerencse hogy nem irtam el a cimet :)))
  • CarajoEsp
    #3
    Tiszta Diablo:(
    Hehh. Azt hittem a Bg egy Rpg:D
  • Sephi
    #4
    Ha' na szal felurol latod... azaz felurol/oldalrol szal kicsit fura de rohadt elvezheto es gyonyoru a grafika. Az nem teccik hogy mar az elejen megmutatja az oszes magiat meg abilityt de na ezen tul lehet esni.

    A karakterek csodalatosak szerintem :)
  • Sephi
    #5
    En valami elf magusal vagyok es annak non-stop a kezebe van egy konyv amibol olvas es vedekezik vele :)
  • szalacsy2
    #6
    Hi !

    Nem biztos, hogy mindent megmutat. En a monk setit elf nőszeméjjel vagyok, lenyomtam egy egész templom szerzetest. Állítólag ők irtották ki a familiámat. Namost találtam egy könyvet, amit elovlasva új skilleket kapok. A cucc tényleg királyos. Bár most elég szopatós helyen vagyok : vékony földnyelveken kell kolbászolni, ahol fúj a szél és még az ellenfelek is lökdösnek. Ha leesel kampó. Ez egy picit uncsi...
  • Sephi
    #7
    Hoppa nem is kepzeltem el hogy ez ilyen jo lehet:)

    En valami barlangban rohangalok :) es van velem egy csontvaz :)
  • szalacsy2
    #8
    Gyorsan csapjál rá valami buzogánnyal, mielőtt szól a haverjainak : )Ja ! Elég faszán lehet benne tuningolni, mondjuk jó drágán. A monk csajszli már kritikus találatnál általában 500-800 - at sebez. Nem sok komoly ellenfelem akad (mondjuk ez egy picit zavar is, de hát ez van : ))
  • Sephi
    #9
    Nem nem! A csontvaz az en oldalamon harcol :)
  • Sugam
    #10
    Hellosztok!

    Nekem ma lesz meg ez a gém csak nem tudom ,hogy
    milyen karival éredemes elindulni mert nem akarom
    elrontani az elején.És még hozzátéve ,hogyha diablós akkor rulez.
    Amúgy jóreggelt mindenkinek
  • Sephi
    #11
    Tegnap este jacottuk a haveral par orat es kicsit jobb kettesben csak idegesito hogy a fegyverek Baldur's Gate varosaban tul dragak es hat jol el kellet adni majdnem minden hogy tudgyunk venni ket darab jo fegyvert. Pajzsra idonk sem volt hihe :)

    Sugam en a Necromancer Elf-el jaccok mig haver a Barbarral. Egyik magus masik harcos.
  • Sugam
    #13
    Hellosztok!

    Na választottam azt a csajt ilyen szobor féleséget
    és egy nagy szar,vagy csak rosszul fejlesztettem.
    Újra kezdtem avvel a Necromanszerrel és egyész jó mivel mosmár nincs időm gémelni majd meglássuk mi les belőle.
  • Sephi
    #14
    En meg soha eletemben nem jaccotam Baldur's Gate jatekot es ez nekem az elso.

    Valaki beleavatna a korulbeli alap mesebe?
  • Sugam
    #15
    Na egész jó kis vélemény alakult ki a Baldur's Gate 2-ről
    Már ma harmadszor kezedtem újra de nem jött be egyik karakter sem csak a necromancer.Fogtam elkezdtem vele vinni
    és már ott tartok amikor valami Warehouse-t kivittem azt most valami Bloraine Honor vagy valmi ilyesmi jön meg az a
    csatorna van még hátra egyenlőre.Sephi te mit fejlesztettél
    a nekromanszernél?Én valami Vapir touch-t 4-esre meg egy unded meg vmi darkholiness vagy mi meg minden félét.
    Lentebb olvastam ,hogy lehet új skilleket cagy miket szerezni azt hogyan kell mert nekem még mindig ugyan azok vannak még!A barbár se rossz de vele sokszor meghaltam lehet ,hogy én vagyok a béna de nekromanszernél sokkal egyszerűbben nyírtam a szörnyeket!Bg rulez!
    Na üdv!
  • Davidus
    #16
    Ne hívjuk ezt az izét Baldur's Gate 2-nek ha lehetséges mert az egy másik game:D
  • Sephi
    #17
    Sugam en a haverral jaccom a jatekot es o barbar en meg necromancer. Egyenlore a Fire Arrows a legerosebb tamadasom es hasznalom a Fear meg a Animated Dead es a Shield magiakat is. Fetuningoltam a mmagia es eletero pontok noveleset es a nehezebb pancel hordasat is.

    O neki meg eros a barbar.

    Mi mar valami kastelyban vagyunk.

    Egyebkent attol fuggoen milyen szereplovel vagy meg kell talajad azt az embert aki elaruja neked a titkos kuldetesed.

    A Necromancernek pl. az oreg Omduil aruja el ha mar sokat fizettel neki. Ot Baldur's Gate- ben talalod meg a varos jobb felso sarkaban csak vigyaz legyen sok penzed.

    O majd elkuld egy toronyba es ott ha megoldotad a kuldetest kapsz egy csomo uj magiat!!
  • Sugam
    #18
    De hol van az a torony?
  • Sephi
    #19
    Majd Omduil megmondgya neked hogy ha minden kaland utan fizetel neki sok penzt :)

    Nekem a III -mas ACT kezdetenel arulta el.
  • Laza
    #20
    "A barbár se rossz de vele sokszor meghaltam lehet ,hogy én vagyok a béna de nekromanszernél sokkal egyszerűbben nyírtam a szörnyeket"

    A barbar a legbrutalabb...
    ki kell fejleszteni az egy kezbe foghato ketkezes fegyveres harcmodort, majd 2 ketkezes fegyveret telepakolni kovel, es a kezebe adni... ki kell meg maxolni a vedelem csokkento tamadast, es mindenki max 2 utes... (1 utesnel csokkented 20-al az armor ratingjat, 2. utesel kivegzed :)
  • Laza
    #21
    ja igen, ki kell meg maxolni a ket kezes - ket fegyveres harcot is... 130% 70%... megabrutal :)
    tobb mint 200-as critikalok.. 120-150 normal utesek, mindez meg csak a II. act-ban a 3. ko szerzesenel :)
  • Laza
    #22
    en is haverral nyomom, o necromanterrel van, 1/3-at sebzi az enyemnek :)
  • Sugam
    #23
    Tehát akkor elkezdem megint a barbárral és elviszem a Baldurs Gate-ig.Ott megcsinálom a Warehoust a Bloodmire Manort (ezt a nekromantával nem tudtam) meg a csatornát és mineközben fejlesztem azokat a cuccokat amiket írtál nem?
  • Sugam
    #24
    Ennek kétkezes fegyveres harcmodor ez a Great Weapon Focus vagy a Two-fighting Weapon?
  • Sephi
    #25
    En is haverral nyomom es o is Barbar en meg Necro es bazz o mar uti a 300 as criticalt :)

    O siman nekimegy mindekinek en kozbe varazsolok :)
  • Petyus_
    #26
    Na ugye hogy Rincewind a hül'e és RÁM kellet volna hallgatnod?
  • Sephi
    #27
    Ezt nem igazan ertem... mirol is van szo?
  • Sephi
    #28
    Egyebkent mi most kell megszerezzunk par cuccot de meg maig nem tudom hogyan kell fegyvert upgredelni mert aszongya kell valami Runa hozza de olyan nekem nincs :(
  • Sugam
    #29
    Sephi úgy lehet upgredelni ,hogy
    bemész a shopba (Baldurs Gate) városában és ott veszel runa stonet aztán meg amid van belepakolni.
    Hol lehet megnézni ,hogy hányas critkált ütök?
  • Petyus_
    #30
    Kétjátékos játékok topic, mondtam hogy BG király, de Rincewind lebeszélt.
  • Sephi
    #31
    Jaaaa :))))

    Tenyleg kohi :)

    Sugam nekem nincs shopom BG-ben csak egy oreg tata a sarkon es nala egy rune stone sincs.... hogy neznek azok ki?
  • Adi
    #32
    OFF:
    Hi!
    Ha másolt játékokat szeretnél(999ft-ért természetesen nem ilyen rip g*ci hanem dvd-s) OLCSÓN, MEGBÍZHATÓ pontos emberkétől akkor tessék erre az e-mail címre írni: [email protected] Én is tőle rendelek . Volt olyan, hogy az nap már a kezembe tartottam a gamet. Ja és majd nem elfelejtettem, a legújabb gamek vannak meg neki.
  • Adi
    #33
    Hu-hu!
    Holnapra nekem is meglesz!!:)
  • Sugam
    #34
    Sephi annál az öreg tatánál lehet kapni amikor bemész ,hogy
    buy és jobbra nyillal 3-mat mész és ott van moonstone Ruby meg Runa Stoone.és ott
  • Sephi
    #35
    Hoppa... en meg nem lattam es mar eleg sokat mentunk elore.

    Viszont a jatek kezd sajnos unalmasa valni baszus... komolyan igy ahogy megyunk elore egyre unalmasabb az orok meszarlas... remelem lesz jobb is.
  • Adi
    #36
    Mi van emberek ennyi volt a játék??
  • Adi
    #37
    :)
  • Sephi
    #38
    Ja ... unalmas mert semmi uj nincs benne...
  • Rincewind
    #39
    Mert egy unalmas, monoton, rakás sz*r... :)
  • Sephi
    #40
    Valahogy ugy de en is csak jo par ora utan jottem erre ra mert az eleje nagyon is jo volt.
  • Rincewind
    #41
    Az első résznek is "jó" (tűrhető) volt az első epizódja. Csak az volt a baj, hogy utánna még volt 3 másik... ;)