10
3 probléma
  • Ben C
    #1
    Sry az új topicért, de fontos lesz. aztán a moderátorok törölhetik.

    Szal lenne 3 problémám:

    1:miéert csinálja azt sok játéknál hogy kékhalál lesz, és kiírja hogy

    fizikai memória listázása...
    fizikai memória listázása kész.

    DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL

    valami RAM probléma?
    csinálja:
    Far Crynál,Király Visszatérnél, Black Hawk Downnál, Zero Hournál...

    2.Most megakartam nézni a Two Towerst DVD-ről, erre amkor rámennék hogy lejátszás, megint kékhalál, kiírja hogy az üzenet végén szereplő illesztőprogramot tiltsam le, és ez van az üzi végén:
    ati3d2ag.dll Address bfab56f9 base at bfa19000 datestamp 3fd9f9f2

    3.Havernál voltam aki valamit babrált a vinyómmal, és gépindításkor pofázik a gép, hogy állítsam át a vinyót slaveről masterre. Aszonta telefonba haver, hogy a vinyó hátulján lesz egy "pöcök" amit át kell állítani. na azt nemtalálom a Quantum Fireballom hátulján.

    PLÍÍÍZ HEEELP !!! BOCS AZ ÚJ TOPIKÉR DE 2 TOPIKBAN LE SE SZ*RTAK!!!
  • Ben C
    #2
    Plííz emberek!!!
    segítsetek!!!
    aztán nyugodt szívvel lehet törölni a topikot!!!!
  • fm
    #3
    nos..

    először is szedd le a gép oldalát,ha megvan a winyó keress a tápkábel és az adatkábel környékén 3 vagy 4 pár tűt,amik közül kettő össze van kötve egy műanyag jumperrel. nézd meg a winyó tetején hogy hova kell tenni a jumpert ahhoz,hogy master legyen és tedd rá úgy!
    (persze nem ismerem konkrétan azt a quantumot)

    aztán cserélj catalyst drivert ízlésed szerint(talán a legújabbra,vagy régebbire), mert az "ati3d2ag.dll Address bfab56f9 base at bfa19000 datestamp 3fd9f9f2" üzi erre utalhat..sok sikert!
  • Ben C
    #4
    THNX.
    vinyó dolog megoldva...
  • Ben C
    #5
    Szal vinyóval már nem kell foglalkozni, de a vidkártya még mindig kakil. eddig 4.1 es Catalyst volt fenn, most 3.1-es Catalystot tettem fel, és még mindig nem jó.
  • Ben C
    #6
    Videó is megvan, de a legnagyobb probléma:

    MÉG mindig bejön a kékhalál, és már egyre gyakrabban !!!!!

    MI AZ A DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL ?!
    valami több a kelleténél, de mi ?!

    Plíz valamelyik nagy hozzáértő help !
  • janos666 #7
    ja, ez a diver_irql_not... nélam is sokat játszptt pár hete, de rendbejött!
  • janos666 #8
    Heló, nem tudja valaki mitől lehet, hogy egy ASUS P4P800 Deluxe alaplapon pár hónapja el-el szált az integrált0 hangkártya, azután rendbejött (közbe BIOS-t is frissítettem, erre lett ráfogva!), ma pedig ujra elnémult?
    Már vagy 2 hete hozzá se nyúltam a bios-setup-hoz, egy új drivert vagy kodeket se tettem fel mostanába, és most nincs hang!
    A szervízbe csak röhögnek rajtam, hogy egyszer van hang, máskor nincs (szerintük ijen nem is lehet), mert mire hozzájuk kerül mindíg jó lesz!
  • janos666 #9
    Ja ez a DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL szerintem nem videókártya driver hiba, mert nekem ASUS-os FX5800-al is csinálta 5 féle detonátorral is!
  • Borg
    #10
    Akkor a moderátor most törölheti igaz? Jó.
    Nem hiába vannak szabályok. A fórum nem chat, ahova szobánkánt más emberek járnak. Ha két másik topicban rád se szartak, akkor itt sem lesz több segítség. Arról nem is beszélve, hogy nem postoljuk ugyanazt több helyre, és nem nyitunk több általános jellegű topicot.