40
segitsetek
  • soldier
    #1
    olvasom a fórumotés egyszercsak elkezd nyitogatni valami lapokat.És nyitogatja sorba sorba és teljesen szétfagyasztja a gépet.Mi ez?
  • Ams
    #2
    1
  • Pyx #3
    biztos egy másik oldal popápjai
  • Gladiator
    #4
    nekem ilyet a freemailnál szokott. örülök, hogy most már itt is.
  • St
    #5
    Itt ilyennel BIZTOSAN nem találkoztál! Nincs befűzve semmilyen popup.
  • Dynamic
    #7
    LOL:D
  • Dynamic
    #8
    Nem biztos, hogy köze van az SG-hez.Lehet, hogy bekaptál valami progit ami hajigálja be a popupokat.
  • DJ Skyline
    #9
    nekem is!
    de nekem csak 1 oldalt hoz be az sg lapján....
  • zaki
    #10
    nálam hála istennek semmi gond nincs
  • Cat #11
    sztm futtas le egy reklámprogikeresőt, pl adaware
    www.lavasoft.de ről letöltheted
  • Taranov
    #12
    Majdnem. Kicsit hamarabb megtalálod az 1-es számot és már megy is.
  • Bandew
    #13
    Engem inkább az idegesít, de marhára, hogy amikor a csuszkát leviszem a lap aljáig, akkor folyton felugrik a tetejére.
  • cSuwwi
    #14
    Nekem is időnként van ilyen. Egyszercsak elkezd kattogni a popupkiller. Amikor megnézem, megfogott vagy 10-15 popupot...
  • Sephi
    #15
    Ez a dolgok mesze nem az SG hibaja. Azok akinek es a sok oldal megjelenik azzonal SpyBot vagy ilysemi programokkal tisztitsa ki a gepet a sok hulye reklam programtol.
  • fm
    #16
    ez a fórum-főlapon van nem? azér csinálja mer a cset később töltődik be,és mikor ez megtörténik felugrik a tetejére..
  • soldier
    #17
    De nekem ez csak az SG-nvan.És nem 10- 12 hanem 10 másodpercen belül 60 lap nyilik meg és mindegyiken az van hogy a művelet mekszakatt
  • Gladiator
    #18
    ja, és ha kilépsz egyből, vagy akármennyiből, akkor annyiszor még 60 lap. ilyenkor jó az xp. 10 fölött a tálcán egybegyűjti, aztán azon jobb gomb, és csoport bezárása.
  • Pyx #19
    #11
  • Kata
    #20
    ON: a ménkű.
  • Tuvok #21
    Sztem Te voltál :D
  • Tuvok #22
    Sándorom, b@szd ki azt a gépet !
  • St
    #23
    akkor ne látogasd az sg-t, és ne hozz minket hírbe agresszív popupokkal, köszi.
  • RelakSfromhome
    #24
    Nekem seholanincsen popáp... :-)
  • Tuvok #25
    nekem van ! pl. a bejelentkezésnél, akkor a szmájlis ablak, a makrók, stb :))
  • Kata
    #26
    Biztos a háttérben valami szexoldal van megnyitva neki, az ontja a reklámokat...
  • RelakSfromhome
    #27
    je!!! :D:D:D

    Olyanok nekem is vannak :D
  • TneX
    #28
    Na,most nagyon megmondtad neki,csak igy továb...
  • Gregorius
    #29
    Ilyet biztos nem írt ki!
  • Gregorius
    #30
    Akinek ilyen problémája van rakjon fel Kaspersky-t, az blokkolja az ismeretlen, veszélyesnek titulált, vagy olyan IP címekről érkező vezérlést, amikkel nem kezdeményeztünk információcserét. Ezeket számon is tartja egy naplófájlban és onnan beazonosítható a tettes oldal.
  • 0Fritz0
    #31
    Ebböl is látszik hogy milyen önző vagy, minden oldalt magadnak akarsz! Netcheat.exe
  • Dutch Flander
    #32
    Az ilyesfajta popup-ok nézik a sávszélességet? Mármint az Internet sebességét? Merthogy én modemet használok, de nekem ilyesfajta gondjaim nincsenek, a másik meg, hogy ha az egyetemről nézem még akkor sem jönnek be ilyenek.
    Vagy az is lehet, hogy azért, mert bárhol használok gépet csakis a Netscape-el netezek. Ez alapból lelövi a popup-okat.
  • mikike
    #33
    és az, hogy akarod-e a www.sg.hu oldalt keződlapnak beállítani?
    nem?
    miért nem?
    és legközelebb?
  • Dutch Flander
    #34
    Ezt most tőlem kérdezed?!
    Ha igen, úgy semmilyen popup-ot sehonnan nem kapok soha.
    Netscape -> Edit -> Preferences... -> Privací & Security -> Popup Windows -> Block unrequested popup windows -> pipa, ennyi...
  • mikike
    #35
    nem
    az sgtől
  • The Garrett
    #36
    én operát használok + popupkiller+ adaware+blackice
    100% ig popup/ad stb mentes a gép. Ha mégis előjönne valami reklámablak azt opera browser alapból külön teszi és meg se nyílik.
  • magus
    #37
    en explorerrel nemtok bejelentkezni. szal mozillat hasznalok
  • The Garrett
    #38
    én betudok :)
  • cSuwwi
    #39
    Nekem sikerült megoldani időközben, egy proxyval, mert 2 gép között kell osztani a netet. Az meg kiszed minden reklámot. Még az sg-n sincs semmi reklám, csak egy szép felhős kép felül. ;)
  • Darkboy
    #40
    igen, nekem is ezt csinálja ez a fasz popápkiller