377
  • Bandew
    #1
    Nem tudom milyen játék lesz ebből, de nagyon remélem, hogy nem rontják el. A Hardwireden azt írták, hogy az év vége felé jelenik meg. Remélem addig lesz majd béta.
  • rezsofiz
    #2
    number2. helo mindenkinek.
  • SaVaGe
    #3
    Remek játéknak ígérkezik, személy szerint nagyon várom, mert beleszerettem a MMORPG műfajba, ráadául ez még LotR témájú is, aminél nincs számomra kedvesebb. A készítők ígéretei szerint bebarangolhatjuk majd Középfölde virtuális valóját teljes egészében, választva egyet a sok faj közül. A grafika már a korai stádiumban is korrekt, a megjelenés idejére gondolom még szebb lesz. Messze van még az a 2004 vége, szvsz halasztani is fognak.
  • Gandibá
    #4
    Hát szerintem idáig a Galaxies-nak van a legjobb grafixa MMORPG-k közül, de nekem nem jön be ez a fajta megjelenítés amit itt láthattunk a képeken. Ugyan az a cég csinálja mint a War of the Ring-et, ami közel sem volt rózsás.. Én jobban örültem volna egy a film környezetében megjelenő MMORPG-nek, mert a filmek hangulata nagyon bejön, és a megvalósítás is remek. Hát aztán a fene se tudja mi lesz ebből..
  • Gandibá
    #5
    Hogy alátámasszam hogy miért nem tetszik íme három kép:


    Hogy néznek már ki szerencsétlen orkok?


    Itt szép a grafika, de nekem nem jönnek be ezek a fajta hobbit, kiskalap meg mittudomén :)


    Gyerekzsúr vagy óvoda feelin' :)

    És itt van két kép ami tetszik:


  • zaki
    #6
    nem erről a játékról van itt is szó?
  • Gandibá
    #7
    Nem. Az amiről te beszélsz egy RTS, ez meg egy MMORPG, mint pl. World of WarCraft, vagy Star Wars Galaxies.
  • Coco
    #8
    szegény orkok télleg szörnyűek
  • zaki
    #9
    rendben
  • Gandibá
    #10
    #10 :)
  • Bandew
    #11
    KICSIT!!!
  • Bandew
    #12
    A képek tényleg elég...hmmm...érdekesek.
    A megyés kép még egész jó, bár nem értem mit keresnek ott ilyen magas hegyek.
  • Gandibá
    #13
    Nekem nem tetszik.. :|
  • grebber
    #14
  • grebber
    #15
  • grebber
    #16
    Elég szépnek tünik képek alapján!
    Megjelenését tolták 2005-re.
  • a.carkey
    #17
    Middle Earth Online Képek és Videók!
    Jó lesz ez.

    (Mondjuk tuti nem hobbit karakterem lesz, még ha crafter leszek akkor sem ... :)

  • Tom3 #18
    Fizetos lesz?
  • Gandibá
    #19
    Nagyon valószínű.. 99% :)
  • Tom3 #20
    remelem legalabb jo
  • Gandibá
    #21
    Hát az majd kiderül..
  • Tom3 #22
    1 magyar webnek jobbab orulnek
  • Tom3 #23
    olyan lesz mint a StarWars:Galaxies nem muszaj harcosnak lennunk mondjuk pl:boltos ?vagy mi?
  • Chaos Mad
    #24
    szerintem ezek inkább goblinoknak tünnek
  • a.carkey
    #25
    Ja.
  • Gandibá
    #26
    Uhh, kicsit szétcsúszott ez a logo :)
  • Bandew
    #27
    Tom sajna, de még ez volt a legjobb amit találtam. De ha találsz jobbat, akkor feltétlenül rakd be.
  • Gandibá
    #28
    Keresek nemsokára akkor :)
  • Gandibá
    #29
    Na írtam a moderátorok topicba az új logo miatt. Addigis itt egy jó kép, bár az orknak itt is furcsa feje van :)

  • Tom3 #30
    akkor csak nem rossz kis game
  • Bandew
    #31
    Na ez már ork. Gondolom Uruk-hai.
  • Bandew
    #32
    Na az a banner már zsír.
  • Tom3 #33
    varom mar!
  • Gandibá
    #34
    Köszi :)
  • Gandibá
    #35
    Hát nem nagyon akarják átrakni, talán neked kéne írnod emiatt, mert végtére is csak te raktad be ezt is..
  • magus
    #36
    na ez sztem bukas lesz. egyszeruen nincs annyi faj, nem annyira kidolgozottak, vagy ha pedig jo lesz , akkor meg nem fog annyira kotodni a gyuruk urahoz
  • Gandibá
    #37
    Én se táplálok sok reményt a game iránt, de majd kiderül..
  • Bandew
    #38
    Ork
    Tünde
    Ember
    Hobbit
    Törp

    Milyen más fajt akarsz? Enttel csak nem akarsz lenni. :-)
  • Bandew
    #39
    Nem tom, a Return of the King topicba is benyomták a tiedet, de azért meglátom mit tehetek.
  • Gandibá
    #40
    Nazgul, varázsló stb.. :))