260
Valami gond lehet.
  • Bogyi007
    #1
    sziasztok! Valamiért nem gyújt ma a freemail.hu, nálatok is így van? még a wapon sem tudtam elérni.
  • DJ Skyline
    #2
    ja!
    nekem behoz valami más oldalt!!
    valami küldöldi gecit!!!
  • zaki
    #3
    tényleg baj van vele, de tök felesleges ezért topicot nyitni. nemsokára biztos újra menni fog
  • DJ Skyline
    #4
  • Bogyi007
    #5
    A lycos keresőoldalt?
  • DJ Skyline
    #6
    nekem a perfectnav.com-ot hozza!
  • mikike
    #7
    már megint feltörték
    ?
  • Bogyi007
    #8
    Gyanus vagy, nem te voltál az?
    :)
  • Botond #9
    nekem megy,csak tetűlassú
  • Laalee
    #10
    megy ez
  • Lteebee
    #11
    mosmá megin megy
  • DJ Skyline
    #12
    teü qrva geci lassú freemail
  • Punker
    #13
    most kaptam 2 suxelero-s reklám valamit, szal nekem müxik
  • DJ Skyline
    #14
    azt én is kaptam...de még elvileg 3 képnek is kéne lenni,,,,2-nek egy címen..a másiknak meg egy másikon!
  • Breki33
    #15
    miért nem használtok vipmail-t?
  • DJ Skyline
    #16
    nem tom,...ingyenes?? hány mb-t tudsz vele küldeni?
  • Taranov
    #17
    Miért használtok ingyenes címeket? Mindenki netéhez jár saját...
    Akkor nem lenne az embereknél az állandóan változó e-mail cím, lassúság, elveszett mailek stb.
  • DJ Skyline
    #18
    van nekem is sajátom! de azt a fater használja!(asszem)de még nem beszéltem vele hogy hasz. én is!?
  • Taranov
    #19
    Nekem jobban tetszene az e-mailezés, ha mindenkinek lenne a szolgáltatójánál saját mail címe, amiben a neve vagy a beceneve is szerepel, ugyanis a freemail a spam forrása, másrészt pedig mindenki jano214, jancsi345, ricsi139 stb. e-mail címmel rendelkezik, nem tudom miért szereti mindenki a freemailt.
  • DJ Skyline
    #20
    én sem....mondom az óbuda nettől kaptunk címet,meg minden csak azt nem én használom!
  • Breki33
    #21
    A hazai ingyenes szolgáltatók közül egyedül a Vipmail ad 15 MB-os tárhelyet a levelek tárolására. Ez átlagos levél méret mellett is több ezer email elraktározására elengedő hely.

    - A kéretlen levelek (SPAM) egyre nagyobb méreteket öltenek világszerte, amiből a magyar felhasználók sem mentesülnek, ezért a rendszert egy SPAM szűrővel láttuk el, ami felismeri az ilyen típusú üzeneteket.(Opció)

    - A ma már általánosnak számító víruskereső programmal vizsgáljuk át a beérkező üzeneteket, és riasztás esetén eltávolítjuk az ártó programokat, más néven vírusokat.

    - Magyarországon eddig a free-mail szerverek piacán nem ismert IMAP hozzáférést kap minden felhasználó. Így akár a web felület használata nélkül is lehetőség van a levelek szerveren történő törlésére, áthelyezésére, megtekintésére.

    - POP3 elérés. Az érkezett email-eket akár a POP3 protokollon is le lehet tölteni, illetve a sokkal biztonságosabb POP3-SSL-en (titkosított kapcsolaton).

    - Egy jól átgondolt, könnyen kezelhető, egyszerű és szép megjelenésű WEB felületet, amivel lehetőség van akár HTML alapú levél írására, illetve olvasására.

    - Mobil telefonról (WAP) is elérhető. Így akármikor, akárhol olvasható bármilyen levél az arra alkalmas készülék kijelzőén.

  • fm
    #22
    vmelyik szolgáltató több címet is ad,és olyan nevet választassz,amilyet akarsz(majdnem) .. de nekem ezen felül is szükségem van freemailre is,hogy a többit ne szemeteljem össze.
  • DJ Skyline
    #23
    de ingyenes?
  • cSuwwi
    #24
    A hazai ingyenes szolgáltatók közül...


    szerinted? :)
  • Taranov
    #25
    biztos nagyon drága, ha ilyen sok szolgáltatást nyújt
  • cSuwwi
    #26
    Ja, pénzes. 450 HUF 3 hónapra a spammentesítő, és 450 HUF a reklámmentesítő is. De tényleg 15 mb-ot ad...
  • Breki33
    #27
    te elolvasod amit írtam? P

    első mondat
  • mikike
    #28
    már megint
    ez egy kalap kaki
  • hen-tes
    #29
    jaa
    nem naon megy..
  • DecenS
    #30
    Intermail is 15 megát ad - és az is ingyenes, szóval nem egyedülálló a vipmail ebben a tekintetben. Mellesleg ma este pár óráig a vipmail is elérhetetlen volt...
  • hen-tes
    #31
    Adatbázis hiba!
    Később próbálja újra.

    bammeg frímél !
  • Match
    #32
    a kurva anyjukat...egész nap szarakodik
  • Match
    #33
    nah, erre mge is javult :)
  • hen-tes
    #34
    :DD
    akkor megyek írni :D
  • hen-tes
    #35
    adög :)
    és télleg megy: )
  • zaki
    #36
    nálatok megy
  • FtranX
    #38
    nem megy
  • zaki
    #39
    reggel óta szenvedek, de semmi
  • Breki33
    #40
    levelezővel megy
  • Breki33
    #41
    most mikor összeér a két ujjam P