18
SMBox - a magyar konzol!
  • Lacc
    #1
    Emberek! Új, magyar készítésű konzol van a láthatáron! Magyar készítésű mert tulképpen én csinálom, konzolnak meg azért konzol, mert ezen lehet filmet nézni, audió-cd-t lejátszani, képeket nézegetni cd-ről, stb. Játszani na azt nem lehet rajta de ki az istent érdekel ez, komoly emberek vagyunk, és a komoly emberek mindig is filmet és képeket akarnak nézegetni meg audió cd-t akarnak hallgatni. Igen.

    Jellemzője még az új konzolnak az olcsósága is. Még konkrét árat nem tudok mondani, de biztosak lehettek abban, hogy a PS2, Xbox és társai maszlagoknak csak a TÖREDÉKE lesz. Emellett a design is igényes, rendelésre SZÓ SZERINT SZEMÉLYRE SZABHATÓ!
    Na de innentől beszéljenek helyettem a képek:

    Belülről
    Elölről
    "Rejtett CD-rom"-1
    "Rejtett CD-Rom"-2
    "Rejtett CD-Rom"-3
    Különleges beindítás - 1
    Különleges beindítás - 2
    Indulás
    Menet közben
    A gép oldala a márkanévvel

    Ha meggyőztek a képek - és miért ne győztek volna meg bárkit, aki komoly ember és szeret filmeket, képeket nézegetni és audió cd-ket lejátszani -, és már ELŐRE szeretnél rendelni egy ilyen csodát (esetleg kettőt), küldj nekem privátban üzenetet itt az SG fórumon. Az első 10 megrendelő kap egy ingyenes "repair-kit"-et az SMBox, hogy (tartalmaz 5 tekercs szigaszalagot tetszőleges színben és egy kisollót).
  • lowdog
    #2
    ez ugye valami vicc? =]]
  • Lacc
    #3
    Nem, itt nem viccelődünk, ez a konzol komoly embereknek van komoly emberektől akik filmeket és képeket szeretnek nézegeteni meg audió cd-ket szeretnek hallgatni.
  • Punker
    #4
    jó sok szabadidőd van :)))
  • traXion
    #5
    LoL, Lacc, ezeket a dolgokat PCn is meg lehet oldani.... Nem fox EBBŐL az ötletből meggazdagodni, az biztos.
  • Lacc
    #6
    Még mindig várom a komoly emberek jelentkezését akik szeretnek...
  • Munch
    #7
    Én szeretnék rendelni egyet! Sajnos az smbox.hu-n nem találtam erről a termékről semmit, kivéve, hogy a lap nem jeleníthető meg. Önön keresztül ez megrendelhető? Mennyibe kerül? Alapanyagot én adom?
  • Calver
    #8
    nézd már meg a képeket te faszmajom
  • Calver
    #9
    ez bazzeg kurvanagy
  • PResident Evil
    #10
    GECCCCCCCCCÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ .... leesett :DDDDDDDDDDDDD
  • PLaci #11
    Beteg vagy... :-)
  • Lacc
    #12
    Hohh hohh
  • Sephi
    #13
    Te nagyon unatkozhacc bazz...
  • Bogyi007
    #14
    Vazzeg nagyon fáradt lehettél mikor ezt kitaláltad! :)
  • barret
    #15
    papírdoboza mindenkinek van,mi ebben a nagy szám?
  • Zozo76
    #16
    Na de ilyen szep?
  • Neme.
    #17
    Nekem egy ilyen kellene. Megoldható?
  • Rincewind
    #18
    Őrült vagy! :DDD