8
Tapasztalok, vélemény
  • Stann
    #1
    Elvileg Január elseje óta van az a jogszabály, hogy számváltozás nélkül át lehet menni egy másik szolgáltatóhoz. Valaki tud róla több infót, hogy ez hogyan működik? Esetleg valaki már váltott is így szolgáltatót?
    Mert mondjuk a körzetszám úgy is változik, és ha már felhívok valakit, hogy a számom megmaradt, de a körzetszám más lett, ennyi erővel az uj számomat is el birom mondani, nem?

  • Pheel
    #2
    Éppenhogy nem változik a körzetszám se...
  • Dynamic
    #3
    Ha nem változna a körzetszám, akkor könnyen előfordulhatna, hogy két ugyanolyan szám lenne egy körzetben.
  • Dynamic
    #4
    úgy értem, ha nem vihetné a körzetszámot...
  • csabawarchief
    #5
    engem is érdekelne, ez vmi uniós dolog nem?
  • #6
    Nem Január 1, hanem Május 1. az időpont. Igen, az uniós jogharmonizáció részét képezi. Díjköteles szolgáltatás lesz, de az előfizető körzetszámostul, mindenestül viheti magával kedvenc telefonszámát. Ügyintézés akár több hét is lehet, technikai átállás max pár óra.
  • Cat #7
    legalább hülyeséget ne irjál
    vezetékesnél január 1, mobilnál május 1

    http://www.sg.hu/cikk.php?cid=30533
  • #8
    Értem. Bocsáss meg. Nem is értem, hogy lehettem ekkora tudatlan állat.

    Jaigen. Mutasd már meg légyszives, hogy hol írtam le én, vagy más ebben a topicban azt a a mondatot hogy: "Május 1 -től lesz hordozható a vezetékes szám."

    Szolgáltatóként (rajtad kívül ezek szerint) elég sokan a MOBILszolgáltatókat értik.

    Mégegyszer elnézésedet kérem. Én hülye.