23
Van valakinek ilyen telcsije??
  • cikasz
    #1
    Szasztok.
    nemtudja valaki véletlenül, hogy van-e már progi amivel lehet törölni a feltöltött hangokat és képeket a telcsiröl???
  • mikike
    #2
    véletlen tudom
    van
  • mikike
    #3
    én itt próbálnám
    http://www.samsung.com/hu/products/mobilephonesgsm/mobilephones/sgh_e700.asp
    kábel vagy infra persze kell hozzá
  • cikasz
    #4
    SGH-E700 EasyStudio - PIMS and File Manager (ver.1.0)

    gondolom erre gondolsz :)
    nos ezt alapban adták hozzá , de ezzel CSAK feltölteni tudsz rá dolgokat.Én nemtaláltam benne törlést sehol :(
  • KeKKSZike
    #5
    Ez a telcsi nekem nagyon tetszik... :D Nagyon super telefon!
  • cikasz
    #6
    Jahh nagggyon kira telcsi.Bár vannak furcsaságai!!
    Pl. A külsö kijelző "képernyövédőt" miért nemlehet kikapcsolni azt nemtom!!??? :))
    A leirás azt mondja, hogy "energiatakarékosságból" nemlehet. De hadd döntsem már én el, hogy mennyit fogyasszon a telcsim :))
    Meg jólenne már 1 olyan progi amivel TÖRÖLNI tudom a feltöltött hangokat és képeket.
  • mikike
    #7
    hát, bár a barátnőmnek E710-ese van, ott a hangok és a képek menüben ott a törlés is, szóval nem értem mi a gond
  • cikasz
    #8
    bakker megtaláltam :)))
    igy eldugni valamit :))
    csak az a baj, hogy én a programjával akartam elsősorban törölni és ottmeg nincs az opció :(
  • cikasz
    #10
    csak ha a telefonba van tárolva a telszám akkor tudsz csoportot állitani a számhoz!!!
  • cikasz
    #11
    Hali.
    Nemtudja valaki, hogy milyen java van a e700-ban??
    mert lehetne letölteni játékokat, csak nem pon erre a telcsire.
    És kiváncsi vagyok hogy kompatibilis-e a game.
  • olaj
    #12
    Én úgy tudom hogy ehez a telcsihez nem lehet játékot feltölteni,de egyébként van a terminal.hu-n egy elég tartalmas fórum,ott sok mindenre választ találhatsz.
  • Dzsega #13
    hali bár nekem e710 van de az s100 és a c100 játékai is futnak csak az a lényeg hogy samsung legyen!
  • Dzsega #14
    ha a vodafonos menü nem tettszik akkor le lehet valahogyan szedni róla és visszatenni a samsung eredeti menüjét ami az e700-ban is van???? esetleg szoftverfriss vagy fügetlenítéssel? egyébként nem egy akkora durr amekorát vártam tőle! pl.: nem dinamikus memória nem szines kijelző( külső csak 16 színű!!!) stb...
  • Venom
    #15
    Tudna segitteni valaki?
    Szlovákiába lakok és találtam egy oldalat ahol kábelt lehet rendelni progival együtt samsung telóhoz de csak ennyit irtak mellé hogy "SAMSUNG V200/S300/DAT KAB USB+SW"
    Namost azt sehol nem irja hogy télleg csak ezekhez való a kábel/progi
    jólehet eza kábel E700-ashoz?
  • Dzsega #16
    megeshet mivel a samsung nem szokott csatléakozót váltogatni 1 fajta csati van az összes alján.
  • Spaw
    #17
    Ebben nagyon tévedsz.
  • jugen
    #18
    sziasztok!

    miért foglal több helyet az ékezetes karakter? Igy csak nagyon rövid üzeneteket lehet küldeni...
  • Venom
    #19
    na erre énis kiváncsi lennék!
  • Laalee
    #20
    mert más karaktertáblát használ, ahol több bit et folglal egy betü. a nokikák unicode készletet használnak ahogy ékezetesre váltasz.
  • dave69
    #21
    Sziasztok!

    Találkozott már valaki ennél a telcsiél olyan hibával,hogy elfehéredett a kijelző???
    Ha mozgatom a flipjét akkor egy bizonyos állásban jól működik.
    A kijelző vagy az átvezető fólia hibája ez????????,
  • szreeke
    #22
    szevasztok
    úgy hallottam valamiféle kóddal lehet függetleníteni ezt a telót
    tudtok erről vmit?
    ha igen köszi szépen előre is
  • aren
    #23
    hali!
    igen lehet kóddal elméletileg csak meg kell találni hozzá a programot.ha nem megy marad a kábeles módszer.samsung unlock így nézz utána.
    by!

    Aren