195
ugyanaz...
  • Kandurex
    #1
    vazzzeh
  • Kata
    #2
    Most akkor a barátok is ki lesznek beszélve a barátnők után. :P

    A pasik mind egyformák, disznók, meg mind ugyanazt akarja. Ja meg hűtlenek, a szennyes ruháikat szanaszét hagyják, és ha tévéznek állandóan váltogatják a csatornákat!
  • Kata
    #3
    Szerintem is. :DDDDDD
  • Tikal #4
    szinte éreztem egy ilyen topic eljovetelét és azt is hogy te nyiotd majd
  • Kandurex
    #5
    "A pasik mind egyformák, disznók, meg mind ugyanazt akarja. Ja meg hűtlenek, a szennyes ruháikat szanaszét hagyják, és ha tévéznek állandóan váltogatják a csatornákat!"

    magamra ismertem, köszi
  • Loál János #6
    Akkor én nem pasi vagyok, hanem egy angyal.
  • Tikal #7
    azért váltogatják mert nem megy semmi érdekes sose :)
  • Kandurex
    #8
    csakis
  • Loál János #9
    Mondjuk az alcím az is lehetett volna, hogy Katának udvaroltatásra fentartott topik bénáknak. :DDD
  • Kata
    #10
    Akkor kinevezünk Tikal prófétának. :P
  • Kata
    #11
    Eszed elvitte a télapó?! Mafla!
  • Tikal #12


    lehetsz Istennő ha akarsz
  • Tikal #13
    ott a pont
  • Kata
    #14
    Nem akarok. Minek? Úgysem hoznátok kilószám az arany-áldozatokat bemutatni... :P
  • Loál János #15
    Átlátok a szitán! Élvezed, hogy a skacok itt "körbeugrálnak"! :D
  • Kata
    #16
    Hoppá. Most értelmezem csak a mondatod. Szóval itt én fogok udvarolni nektek... Majd igyekszem! :D
  • Loál János #17
    Nem, most értelmezted félre.
  • Kandurex
    #18
    Egészen más fogalmaim vannak az angyalok nick képéről :)

  • Kata
    #19
    Ja, ez a perverzióm. Ha netán eközben ott középen egy rotyogó üstben csücsülnék, vagy egy máglyához kötözve lennék, sokkal jobb lenne, mert hamar megváltana a te fajtádtól. :P :D
  • Punker
    #20
    lol Kata visszatért és rögtön felforgatja az egész fórumot
  • Kata
    #21
    Ó, János! Középsőujjad egyenessége felizgat, megcsillanó aranyfogadtól szívem gyorsabban ver, és az a búvárszemüveg! Elalélok szexepilledtől, te angyal! :D
  • Kata
    #22
    Máj ném iz Ká. Ká Osz. :P
  • Tuvok #23
    kamu
  • Tuvok #24
    Ja, és különben is, a nőknek és a férfiaknak pontosan ugyan annyi 'hibájuk' van, persze mindkét fél az igazát akarja. De ez így van rendjén, Ti se nélkülünk, mi se nélkületek...
  • Kata
    #25
    És mindig nekünk van igazunk. :P
  • Tuvok #26
    Meg ahogy Móricka elképzelte. :P
  • Loál János #27
    Loál! De ne felejtsd el, hogy én vagyok Jano is! Az Ő logói meg... [SÓHAJT] Angyaliak! :DDD
  • tomsolo
    #28
    miért, egy nő nem ezt akarja? :)
  • Loál János #29
    Ne használ túl erős szavakat. Egy törékeny nőnek ez nem áll jól. :DD
  • Kandurex
    #30
    [sóhajt]
  • Kata
    #31
    Szóval a barátokról annyit, hogy nékem is megadatott 6-szor megismerni mi az a szerelem, meg persze ennek velejárója: a barát. Sajnos mind a 6 esetben kiderült, hogy kkorunk férfiai híján vannak az őszinteség és a hűség jellemvonások egyikének, vagy mindegyikének. Ezért is nem erőlködtem a másfél éve történt legutóbbi szakításom óta újabb kapcsolat kialakítását, újabb "barát" becserkészését. Mondjuk hozzáteszem, legutóbbi kapcsolatom megromlásába az is belejátszott, hogy a munka és a suli sok időmet elvett, és nem tudtam elegendő időt fordítani a "barát" nevű élőlényre, aki köztudottan érzékenyebb lelkületű, mint mi nők, és ezt hamar zokon veszi, illetve előszedi a "biztosmegcsalsz" című lemezeket. Ez pedig már a kölcsönös bizalom megromlásának is jele. Az pedig már régen rossz. Hozzáteszem, nem vagyok az a melegágyból melegágyba típus, még egy páromat sem csaltam meg soha. Lehet, hogy hülye vagyok, de én erre büszke vagyok...
  • Kandurex
    #32
    és? Most köll tapsolni?
  • Kata
    #33
    Nem. Majd ha villog az Applause felirat.
  • Tuvok #34
    Ez meg a másik, pontosan ugyanúgy akarja, ebben nincs semmi rossz, a testi örömszerzésre szüksége van mind a férfinak, mind a nőnek. Esetleg a nők kevesebbszer adnak neki hangot, de ez sem mindig igaz, van amikor ők a vadabb fél.
  • Tikal #35
    magányos, nem látod?

    de most tényleg, ez nem egy társkereső :)
  • Loál János #36
    Ó, köszi! De az nem búvárszemüveg, hanem egy gizda Oakley!
  • Kata
    #37
    Bocs! :)
  • Kata
    #38
    Nem látod, hogy nem vagyunk vevők a cinizmusra, próféta bácsi? :) - Nem magányos, nem látod?!
  • Loál János #39
    Sok a sérelmed, fájdalmad mint Nő, de ugyanez előfordul Férfiban is, nem mindenki tuskó, vannak érző lények kötünk is...
  • Tuvok #40
    Legyél is büszke, ezt nem sokan mondhatják el magukról. Bár egy kapcsolatnak esetleg az eleje függhet a 'megcsalsz-nemcsalsz' dologtól, később már sokkal többmindentől függ, viszont ha tényleg rátalál vkire az ember, akkor eszébe se jut a megcsalás. Szvsz.
    Egyébként van 1 kis irományom a megcsalásról, de csak ha érdekel vkit...