15
Macromédia Flash oldalakról letöltés
  • pedestrian
    #1
    Mi a kérdés? Vagy válasz?
  • Bogyi007
    #2
    Sziasztok! Lenne egy kis gondom. A http://www.anjarichter.com/ oldalról a gallériából szeretnék képeket letölteni, de nem tudok. Tud valaki segíteni, hogy hogyan lehetne mégis?
    Köszönöm előre is.
  • traXion
    #3
    Printscreen aztán paintet megnyitod, ctrl+v és megvágod.
  • Bogyi007
    #4
    kösz!
  • FtranX
    #5
    Én erre a jól bevált "Print Screen" Gombot szoktam használni.
    Ha normálisan akarod csinálni, akkor le kell menteni a flash fájlt a vincsidre (pl Flash Saver-rel vagy kikeresed a temporary internet files-ban), majd be kell töltened egy flash editorba (Macromedia Flash MX nem valószínű, hogy működni fog).
  • 2XP
    #6
    Flash MX-ben semmi esetben nem tudod kiszedni a képet, ugyanis azzal csak a forrásfájlt (*.fla) lehet szerkeszteni. Erre van az SWF Scanner!
  • pedestrian
    #7
    Én a Flash Capture-t használom.
  • Bogyi007
    #8
    Köszönöm az eddigi segítségeket!
  • Drend
    #9
    Hogyan lehet egy komplett flash file-t letölteni egy oldalról???
  • Dj Faustus #10
    Firefoxban: Tools/Page Info menűpont, Media fűl, és a listában kikeresed az EMBED típusú bejegyzést és a Save as gombra kattintasz.
  • BBDesign
    #11
    Helló!

    Egy hasonló kérdésem lenne. Hogyan tudnám lementeni az olyan videókat, amiket csak lejátszani lehet egy weblapon, de nincs felkínálva a letöltés lehetősége. A weblapon lejátsza, de én le szeretném tölteni. (Autós videók egyébként)

    Előre is köszi a segítséget!
  • Egerwin
    #12
    Nekem is videóval kapcsolatos kérdésem lenne:
    a www.youtube.com-ról, hogy lehet letölteni a videókat?
  • Egerwin
    #13
    megoldva :)
  • Hajnalcat
    #14
    Én is már régóta szeretném ezt megtudni. Ha valaki adna tanácsot, azt megköszönném.
    Azonkívül, hogy lehet berakni a felhasználói információhoz egy videóklippet? Láttam több embernél is. Erre gondoltam, hogy ezt hogy lehetne megoldani?:
  • jointo
    #15
    Videoget nevű programmal!
    Ha már a flash-eknél vagyunk, ajánlanám ezt az oldalt!