604
Ingyen letoltheto MMORPG, gyertek jatszani...
  • Laza
    #1
    Hali mindenki...

    Toltsetek es izzitsatok ezerrel ezt a tavolkeleti temat feldolgozo MMORPG-t... :)

    Fung Wan Online

    ingyen letoltheto.. :)

    aki mar jatszik, adja meg a karakter nevet, hogy minnel tobb magyarral nyomulhassunk..

    add to friend list:
    Laza
    Kferi69
    Rince
    Barny

    1-2 hasznos tanacs new game kezdesnel:
    - Az IDENTIFY skillt mindenki vegye magahoz, mert minden majd minden targy magikus.. (lehet tanmulni skilleket a gameben, tehat nem feltetlenul mervado, amit az elejen veszel, csak majd penzbe kerul)
    - A Sabre stilust valasztok a tuz elementet valasszak, a Sabre powerek ugyanis tuz alapuak.. (lehet tanulni game kozben egyeb fegyvertipusokat, csak majd penzbe kerul :)

    come game-lni.. :)
  • Laza
    #2
    itt egye kep :)

    Fung Wan Online game kep Laza karaktere :)
  • Laza
    #3
    A Harwired-en is van egy topic...
    Forum - Jatekhangulat - Mmorpg topic (vmi ilyesmi :)
  • Forrest Tomee
    #4
    És meddig ingyenes??
  • Lacc
    #5
    Rince, csak nem az öreg Rincewind is játszik? :)
  • Rincewind
    #6
    De... ^.^
  • Rincewind
    #7
    De amúgy szerintem neked nem fog túlzottan bejönni. Olyasmi, mint a DAoC, csak kínai környezetben és nagyságrendekkel kevesebb lehetőséggel és tartalommal...

    Képek:
    Én :)
    XP-zés Barnyval.
    Négyen hentelünk vol.
    Great team work. :)
    Level up.
  • Braveheart
    #8
    Ez miylen game? Középkorban játszódik?
  • Braveheart
    #9
    ja látom itt van alattam a válasz :)
  • BlackWolf
    #10
    ez engem is erdekel meddig ingyenes mert ha vagy 1-2honapig akkor meg kiprobalom
  • Botond #11
    pvp milyen?
  • Botond #12
    na mind1 95k/seccel kúszik le meglátom úgyis nemsoká ^^
  • Laza
    #13
    na, mijjen orom, hogy paran azert rakattantak :)

    aki jatszik, irja be ide a karaktere nevet (kis-nagy betu szamit), hogy felvehessuk a friend list-be..
  • Lacc
    #16
    Hát ma este leszedem, aztán holnap megeresztek neki egy próbát, de nem számítok túl sokra :)
  • Laza
    #17
    meg par kep:

    Fuss Forest, fuss.. :)
    En es egy csunya T-REX (a csunya pancelomban :)
    Egy tiszteletremelto Clan Member (a szep ruhacskamban :)
  • Adi
    #20
    Töltöm töltöm.........
  • Adi
    #22
    :)
  • Adi
    #23
    Adi a nevem:)
  • Nefasturris
    #25
    Töltöm töltöm :DDD

    Majd holénap beírom h miylen néven vagyok.
  • I.C.ram
    #26
    Meddig ingyenes??????
  • Bandew
    #27
    ÁÁÁÁÁÁÁÁ!
    Ez érdekel engem!
  • Bandew
    #28
    Ez még csak béta?
  • Botond #29
    na daoc kezd uncsi lenni befigyelem mitbír a cucc mostmár én is,eddig a faq alapján egész bíztató a dolog
  • inecromancer
    #30
    Sziasztok!
    Ezt meg regebben kiprobaltam akkor nagyon hanytam az egesz tavolkeleti rendszertol de vegulis megprobalhatom ujra ha jatsznaak vele magyarok:)
    Adhatnatok par nicket amire majd rakeresunk, jon egy haverom es vele beszallnank.
    bye
  • magus
    #31
    vicces volt:) mi a nevetek?

    nekem magus

    megyek, latom ott van nehany patkany meg madar, de mondta srac aki csatlakozott hozzam tucd egy jobb helyet. latom ilyen ezust patkanylelohelyre visz. mondom megrohamozom. 2 utes a foldon fexem. kerdezem mit kene olnom ha meg a patkany is megol? mondta cicakat. kiderulta z is van vhol:D kiderult a varos mellett vannak 25 eve eheztetett legyengelt patkanyok azokat megoltem. de egyedul uncsi. menjunk mar egyutt hentelni!
  • Bandew
    #32
    BASSZUS!!!!!!!!! Nem akar lejönni! 51%-nál abbahagyta és a Flashgetben egy szép piros X jelent meg. Megpróbálom más szerverről.
  • Sanca
    #33
    En majd lehet hogy jovok este ilyen ejfel korul.
  • Bandew
    #34
    Remélem addigra már én is.
    Én még nem játszottam sosem MMORPG-vel, de remélem nem nagy kunszt. Majd ti segítetek nekem. :D
    Amúgy mindenkinek az lesz a neve, ami itt a fórumon?
  • Botond #35
    nekem az erős lvl4es vagyok,de egyenlőre elég gyengus a game,mondjuk daoc is kb ezt tudta béta korszakában vagy még ezt se
  • Bandew
    #36
    Ti felnyomtátok a manual patcht?
  • Sanca
    #37
    Melyik mirrorrol erdemes tolteni?
  • Sanca
    #38
    Please download this latest manual patch only if you are experiencing problems with the auto-patch updater on your FWO game launcher.

    Ha lesz ilyen akkor felnyomom
  • Bandew
    #39
    U.S.A.-ról ne tőcs mert iszonyat lassú, meg sz@r is.
  • inecromancer
    #40
    Nekem 1 ora es lentvan. Mikor en jatszottam vele nagyon texturahianyos volt, az animok tetszettek, ez a keleti vilag ami leginkabb nem jott be..WoW ig ki lehet huzni ilyenekkel utanna meg egyeduralom:P
  • Bandew
    #41
    Azt nem szeretem a MMORPG-ben, hogy fizetősök. Nagy kár!
  • Sanca
    #42
    ok kosz. innen kezdtem el: Malaysia
  • Sanca
    #43
    Ja, csak az meg rohadt sok ido:( Mondjuk ha bemakolnek ilyen beta teszter dolgot...:)
  • Rincewind
    #44
    Az a "legjobb" bennük. :P
    Viccet félretéve nagyon nem hátrány, ha van egy kis havidíj, mert elrisztja a sok kis faszfejet, aki csak élvezkedni logol be és nem játszik normálisan. Márpedig egy MMO RPG közösségi játék és ennek a feltétele jobban biztosítva van, ha minden jöttment, 12 éves Vérpistike nem loggolhat be szabadon. Én már soxor megfogadtam, hogy csak fizetős MMO RPG-vel játszom, aztán végül mindig kipróbálom ezeket, de állandóan rá kell döbbennem, hogy kár volt. Ez a gamez is tele van kis köcsögökkel, például mindennapos a Kill Steal! És amikor mondod neki, hogy ne csinálja, a pofádba nevet és leül megvárni, hogy húzzál megint. Ha elmész onnan követ és idegesít. Ilyen már háromszor volt ebben a gamezban két nap alatt! :P
    Nálam MMO RPG hosszútávon csak fizetős lehet, ott legalább nincs vagy csak nagyon kevés ilyen etikátlan játékos fordul elő!
  • Bandew
    #45
    Hát nem tudom. Az lenne a legjobb, ha nem lennének benne köcsögök, és ingyenes lenne. :D
    Engem csak az idegesít a havidíjban, hogy ha egyszer megveszek egy játékot, akkor had játszak már vele. Ráadásúl valamelyik nagyon drága.
    Amúgy SW Galaxy az mennyi?
  • Sanca
    #46
    Engem meg az is idegesit hogy vmi kurva korulmenyes befizetni ra a zset.

    Az swg meg asszem 15$