230
MESE TVSOROZAT RETRO
  • Penya
    #1
    Irjatok ezerrel:)

  • Tuvok #2
    pumukliiiiiiiiiii :)
  • Penya
    #3
    Az nekem annyira nem az, meg azt most is lehet nezni vhol. De van olyan mese aminek a forgalmazasi joga mar 10 eve lejart pl. :(
  • vizes
    #4
    Valami régről... Rémusz bácsi meséi.
  • vizes
    #5
    Mazsola és Tádé.
  • Penya
    #6
    Iggenn. Az oreg neger:) Abba volt a nyul es a nevetokuckoja meg ilyenek.:)
    Az Iko a bator lovacskara emlexik vki?
  • Tuvok #7
    hát én marharégen láttam :(
  • Penya
    #8
    Emlexem eccer husvetkor ment.
  • Tuvok #9
    vagy 10 éve nem láttam...
  • SoDI---
    #10
    A címére nem emlékszem...
    Faluban laktak valami medvék, és ha gond volt, akkor valahogy megidézték minden apizód végén a nagy bálványt, aki életre kelt, és rendet rakott. Nagyon imádtam, ennyire még nagyon emlékszem.
    Ja és nem a Gumimacikról beszélek :)

    Másikra se nagyon emlékszem... A történet szerint kihalt az összes koala, és amikor jön a hír, hogy van egy utolsó példány, a világ minden tájáról különböző emberek elözönlik a kis ausztráliai kisvárost, hogy megszerezzék jó sok pénzért... Egyik szereplő neve: "Csalez Loper" :)
    Ezt a rajzfilmsorozatot is nagyon szerettem, de most ennek sem ugrik be a neve...
  • Penya
    #11
    AZ elso a praclifalva lakoi, a masik meg a mofli es az utolso koala:) A varos neve river mint volt, a faszi aki meg akarta szerezni meg bob detroit volt
  • Penya
    #12
    Pedig enis mar nagyon regen lattam. Mikor a tvbe ment akkor. Es emlexem az elso reszbe a csalezlopez ment betorni a kiscsajek hazaba, aztan osszeborogatott mindent:)
  • DJ Skyline
    #13
    Tom & Jery, Garfield
  • zaki
    #14
    Tom & Jerry a legjobb, meg csíptam a Batman rajzfilmet is, meg az Inspector Gadget-ot is, vagy hogy a faszba írják :P
  • DJ Skyline
    #15
    Nem tom' kitudja de a Cartoon Networkon szokott menni egy mese egy rózsaszínű kutyusról,aki a nagyival,meg a papival van egy tanyán! az a címe hogy Courage the covardly dog...szvsz az is nagyon "kúl"
  • Jóska Kapitány
    #16
    Szevasztok!

    Ööööööö..., csak az lenne a kérdésem Penya-hoz, miért is van ez a topic??? Minden rosszindulat nélkül kérdezem!!!!

    Cső
  • Evil
    #17
    Bob es Bobek
  • Bandew
    #18
    Na és a Barbapapa? :P
  • DJ Skyline
    #19
    az is nagggyon ott volt...azt hogy imádtam amikor kicsi voltam...igaz nem mese,de még nagyon szerettem a Knight Ridert is!!
  • Shodan
    #20
    Rocco a király!
  • DJ Skyline
    #23
    tudom...a legjobb jelenetek azok amikor kijön az agya,meg a szeme...meg az a fasz tehén a melák...játszák még valahol?
  • Redfox
    #24
    Ja ez nagyon nagy, mikor nagyfater fejbevágja a kutyát:
    "Stupid dog!"
    Ez nagyon jó + a Tom&Jerry!
  • DJ Skyline
    #25
    ja-ja....meg a nagyi hogy védi...és azok a pofák amiket levág az a kutya...
  • corleone
    #26
    Menő manó (La linea) imádtam!
    Jamie és a csodalámpa: a lehetetlen történeteivel a képernyő elé ragasztott
  • CSOCSO
    #27
    legkomolyabb regi mese az elsullyedt vilag vagy micsoda..amiben volt a rebecca meg a ket kis sarga elolenz.. flikk es flakk vagy hogy hivtak oket...meg rohadt szep zeneje volt.. emlexem mikor meghallottam par hete szinte bekonnyezett a szemem!!! havernak megmutattam az is elborult az agyon..ppff.. eszmeletlen.. a www.szanalmas.hu-n keressetek ra az elsullyedt vilag szora...
  • FtranX
    #28
    nem tudjátok mi volt a neve annak a nagyon régen vetített rajzfilmnek, amiben a egy Shag-shag (?) nevű járművel mászkáltak, volt benne egy Spartacus nevű srác, meg egy Popocici nevű nő, aki az ellenségük volt.
  • FtranX
    #29
    amúgy én is csak a zenéje miatt akarom megkeresni...
  • Gregi
    #30
    Csatlakozok Csocsohoz, gyerekkorom legnagyobb meséje az Elveszett világok. És a poén, hogy erre most jöttem rá, mert megfeledkeztem róla. De most, hogy benéztem ide, megvilágosodtam. :)
    Gyorsan le is szedtem a magyar zenéjét, azóta már 20x hallgattam meg, közben meg tiszta lelkibeteg vagyok, hogy látnom kell megint, valahonnan be kell szereznem.
    Ha netán tudna valaki segíteni, akár fizetség ellenében, azt nagyon megköszönném.

    A másik nagy kedvencem a Szimatszörény volt. Igaz ez nem mese, de majdnem.
  • Instict
    #31
    Pimpa
  • Gregi
    #32
    Szerintem Te is az Elveszett világokra gondolsz.
  • Gregi
    #33
    Közben eMule-n megtaláltam az első 52 részt. Vagy nincs is több rész, nem tudom.
    Szal ez összesen 7 giga, francia nyelvű DVD-Rip-ek. Én nekiállok ezeket letölteni, ha netán majd kell valakinek, annak segítek szívesen, vagy keressen rá eMule-n, vagy eDonkey-n.
    Ha ez meg lesz, akkor már csak felirat kéne hozzá, és oltári boldog évnek nézné(n)k elébe.
  • FtranX
    #34
    az angol nevét nem tudod esetleg?
  • O0D:
    #35
    a legjobbak a kéményseprő mesék voltak!!!
  • Gregi
    #36
    A sorozat francia, angol címmel nem találkoztam még. Bár imdb-n láttam, hogy angol szinkron is készült hozzá, úgyhogy lehetséges, hogy van angol címe.
    Francia címe ez: Les Mondes Engloutis
  • FtranX
    #37
    megvan. a címe: Spartakus and the Sun Beneath the Sea
  • Gregi
    #38
    Közben én is megtaláltam. :)
  • FtranX
    #39
    megtaláltam a zenéjét is. szép emlékek jönnek föl bennem
  • FtranX
    #40
    ITT VAN
    Még az intro videó is ottvan.
  • Gregi
    #41
    Köszi, le is szedtem az összeset.
    Hát mit is mondjak? Komolyan belül olyan melegség árasztott el, hogy nem találom a szavakat. Furcsa, hogy az ember amit 4-5 éves korában látott és szeretett (de nagyon), ami több mint 10 éve nem jutott az eszébe, most hirtelen minden előjön, és ennyire meg tudja hatni. Egyszerűen csodálatos.
    Arra viszont nem bírok rájönni, hogy amit vetítettek az m1-en (ha jól emlékszek, azon ment), abban a zenéket milyen nyelven énekelték?
  • zaki
    #42
    ja, a legjobb rajzfilm a Narancs & Tetves és Dugó