34
Nokia 6600 Bluetooth probléma - miért nem tudok küldeni másik Bluetooth-os telefonra adatot?
  • WiLDoR
    #3
    Sziasztok!

    Info kellene: van egy Nokia 6600-as telefonon, mondhatni új, alig pár napos, s van egy olyan gondom, hogy nem tudok küldeni semmilyen másfajta Bluetooth-os telefonra adatot, legyen az kép, zene, vagy bármi, DE FOGADNI VISZONT BÁRMIT TUDOK!
    Próbáltam már SonyEricsonokkal és Motorolákkal is, de adatfogadás bármelyikről OK, küldeni viszont nem tudok rájuk...
    (Másik Nokia 6600-ossal és más Bluetooth-os Nokia telefonnal még nem tudtam kipróbálni sajna.)

    Ha valaki meg tudná mondani, ez mitől van, azt megköszönném.
  • WiLDoR
    #4
    Ui: minden esetben be volt kapcsolva mindkét telefonon a bluetooth, sőt még párosítva is voltak jelszavakkal a telefonok. szóval össze voltak kapcsolódva BT-n keresztűl.
  • Taranov
    #5
    Nekem sikerült küldenem 7210 és 6310 között, de nem sikerült küldenem Nokia 7210 és SonyEricsson T610 között. :)

    Egyébként nem értem miért kell mindenért új topikot nyitni. Ott van a mobiltelefonok topik, rá lehet keresni, semmi értelme mindennek újat nyitni. Ráadásul topiknyitás előtt figyelmeztet, hogy ne nyiss újat, ha van már ilyesmivel foglalkozó topik. Emellett pedig nem az Általános eszmecserében van a helye egy technikával foglalkozó topiknak.
  • traXion
    #6
    7210 infravörös only, nem bluetooth!
  • Taranov
    #7
    Igaz, az nem 7210 volt, hanem 6310 :)
    7210-zel csak infrán próbáltam T610-et összekötni, de az se működött. Nem is látták egymást.
  • WiLDoR
    #8
    akkor bocs, hogy ideraktam ezt a topic-ot, nem szándékos volt, de siettem, mert meló volt, s gyorsan összeütöttem csak. szóval sorry.

    de ez érdekes. lehetséges, hogy akkor a nokia telefonok, csak másik nokia telefonokra lennének képesek BT-n keresztűl adatot küldeni? hát az elég gázos lenne akkor szvsz...
  • Pheel
    #9
    Simán lehetséges, amennyire komaptibilisek ezek egymással...
  • Pheel
    #10
    kompa :)
  • Taranov
    #11
    Semmi gond.
    Lehetséges, hogy csak a Nokia telefonokkal képesek kommunikálni, de ez azért érdekes, mert az USB-s bluetooth adapterek működnek Nokiával, azok alapján, amiket olvastam eddig.
  • Lteebee
    #12
    Épp tegnap próbáltuk a t610-emet egy ilyen szétcsúszósfényképezős néptelóval(nem tudom a típustát).

    Igaz, csak a 610-esről küldtem képet, de átment zsírul.

    Szóval működik a két gyártó között.
  • traXion
    #13
    7650es?
  • WiLDoR
    #14
    nekem is USB-s Bluetooth v1.1-es adatperem van (Windcomm BT-UT200), s igaz, hogy két napig görcsöltem rajta, amig sikerült összehozni, de most már zsírúl működik a PC-mmel is az oda-vissza adatcsere. Csak a lentebb emlitett mobilokkal nem akarja megtalálni az összhangot, s nemtom' miért, de mindenesetre idegesit a dolog, mert ha már ennyi pénzt kiadok érte, akkor az volna a minimum, hogy rendesen működjön, s esetlegesen ne csak más nokia telókat szeressen...
  • Taranov
    #15
    Hát a 7650 nem népteló, sokkal inkább népteló a T610, mert azt osztogatják 10 ezerért a Westelnél 2 éves hűségnyilatkozattal, a vodánál meg 70 Ft-ért 3 évessel.
  • Lteebee
    #16
    A nokia a népteló.
  • Lteebee
    #17
    Az az általad említett 10 000 Ft történetesen 59 900 Ft.

    De nem láttam sehol 7650-et.




    Köszi a hiteles nfot.
  • Lteebee
    #18
    Egy Belkin USB Bluetooth adaptert próbálgatok és elég zsír.

    A headsettel nem vagyok elégedett.
  • Pheel
    #19
    Már megszűnt a 70 Ft-os akció, de most sem veszélyes a T610 ára.

    Sony Ericsson T610 Netto 23 992 Brutto 29 990
  • Lteebee
    #20
    Tudom, de nem a wesztelnél.
  • zero_cool51
    #21
    Nekem ment a Bluetooth 6600 és 7650 között.
    És a Nokia néptelo, az igaz, de nem a Symbianos.
  • The Fugitive
    #22
    Hello!
    Van egy kis gondom! Újdonsült T610es használó vagyok, és azt szeretném megoldani, hogy az smseimet le tudjam menteni a gépre! Bluetooth kábelem van, de eddig amilyen progival próbáltam, egyik sem ismerte fel! Lécci aki tud segíteni irjon nekem a [email protected] ra.
    előre is kösz
  • traXion
    #23
    www.sony-ericson.com?
  • Punker
    #24
    bluetooth kábel
  • mícs
    #25
    en kaptam t630ra N6600rol csengohangot, kepet es nevjegyet!!
    valami beallitasi gond lesz!
  • mícs
    #26
    a nokia a butak telefonja!
    itt mindeki azt mondja, hogy egyszerubb a menuje es azert vesz nokiat, pedig szerintem ez nem igaz!

    az ericsson mostmar nagyon zsir!!
    alig varom a v800-st!
  • bodesz
    #27
    hi nekem 6610 esem van és nemtudtam eddig infrázni vele sok mobillal próbáltuk már pl asszem t300,sagem my x 50 vagy mi,és egyéb nokiákkal se ,szval PLS HELP.
  • KeZso
    #28
    olyan lehet,hogy a telefon megtagadja a kapcsolatot,ha soxor elrontották a bloutooth pin kódját?
    és mi a teendő, hogy újra lehessen kapcsolat?
  • mícs
    #29
    mit szeretnel vele infrazni??
    ugy tudom, hogy nem lehet sem csengohangot sem kepeket kuldeni ezzel a modellel infran, csak nevjegykartyakat, meg a modemes kapcsolatot tamogatja!
  • bodesz
    #30
    nem is kapcsolódik :(
  • mícs
    #31
    laptoppal probaltad??
  • herceg4444
    #32
    T610-es sony ericssonról nem tudom átmásolni a képeket melyeket készÍtettem, a számÍtógépemre,csak az olyanokat amelyek már benne voltak a telefon memóriájában
    mi lehet a gond?
  • mícs
    #33
    hogy probalod?
    bt vagy kabel?
    bt-n nem biztos hogy jol megy, kabellel tuti, vagy infraval, simen send via infra!
  • lampard99
    #34
    hello nem tudja valaki hogyan kell zenét lejátszani folyamatosan nokia 6600-val?