431
Mobiltelefon kártyafüggetlenités
  • lolka123
    #2
    Csá!
    Vettem külföldön egy Siemens M50-es telót, és szeretném kártyafüggetleniteni. Tudna ebben vki segiteni, programmal, meg hogy hogyan kell. Kábelt már vettem hozzá. Elöre is köszi
  • cSuwwi
    #4
    Ez a topic a hardware fórumba való... Egyébként meg: mobile.box.sk
    Itt van Siemens M50 unlocker v1.0, a többit meg ott megtudod...
  • cSuwwi
    #5
    Az M50 - MT50 kompatibilis egymással, szal ha nincs M50, akkor az MT50 is jó, mivel nekem is volt ilyenem tudom... :))
  • Spenser
    #6
    Hi nekem 7250í-m van akkor ahoz jó a 7110-es cucc ???
  • cSuwwi
    #7
    A 7110-es a nagy kijelzős nokia kb. 4 éve lehet, hogy megjelent. A 7250i meg pár hónapja sincs. Szóval ég és föld a különbség! :)
  • Breki33
    #8
    pont ilyet függetlenítettem
    ajánlom a terminal-t
  • cSuwwi
    #9
    Én kb. 1 éve ütöttem ki az enyémet, aztán a tesómnak adtam. :) Kell hozzá, asszem 2-3 program... :)
  • fm
    #10
    nokia 6310i telefont kéne kiütni..hogyan csináljam? hol találok progit hozzá?
    van olyan bolt,vagy ilyesmi,ahol csinálnak ilyet?

    gondolom kell hozzá egy unlocker progi vagy mi,meg 1 adatkábel..nem? köszi
  • Erron
    #11
    Sziasztok!

    Segítség kellene. Van egy telcsim: Motorola E550. És szeretném függetleniteni, a neten keresztül. Tud valaki rá egy helyet?
    Én találtam de mindenhol fizetni kell érte. :( az meg nem gut.

    Nagyon megköszönném ha tudnátok segíteni (akár priviben is).

    E.
  • zsoltgsm
    #12
    sziasztok
    Erron válasz

    az E550-es motorolát ne fogod tudni sehol ingyen kifüggetleníteni mertlogot kell venned a a telefonhoz. Ami kistételben esetedben 1db - 4-5e ft, nagytételben ami kb. 100db-nál kezdödik, így adják 1500ft /db.
    Csak azt tudom ajánlani akinek van egy Smart Clipje és megcsinálja neked egy kialkudott összegért,ami embertől függöen 2-4e ft.
    De vannak üzletek akik 6e forintot is elkáérnek mert nehéz megcsinálni.
    üdv Zsolti
  • Ramires
    #13
    Ismerem azokat az oldalakat, ahol meg lehet találni az Unlock progikat, de mégsem jutottam semmire az Ericsson T65-ös telefon függetlenitésében. Valaki tudna esetleg segiteni? Köszönöm!
  • zsoltgsm
    #14
    szia, t65ös telefonhoz nem elég egy sima szerviz vagy adatkábel, hanem box kell hozzá (termintor v.twister stb. ). Igy nem tudod otthon megcsinálni.
    Küldj eg privát üzenetet.
  • Radek
    #15
    a siemens c55 tel melyik telo kompatibilis???
  • DirectoR
    #16
    Hali!
    Motorolla a925 ot szeretnek fuggetleni!
    Ebben kernek toletek segitseget ha lehet.
    Esetleg en hazilag meg tom oldani?
    Akinek barmi infoja van irjon ide, vagy a Motorolla a925 forumba!
    Elore is koszke skacok!
  • #17
    Hello valaki tudna segiteni Samsung D500-as hóz hogy Java alkamazásokat is tudjak küldeni
  • #18
    Már mint programot
  • Googre
    #19
    Át tudod nevezni? Ha igen,txt-re,vagy bármire és küldhetö. Ha pedig csomizni tudod,a zipet már simán küldi.
  • #20
    Igen át tudom de igazábol utána nem tudom használni
  • jadika
    #21
    császtok
  • jadika
    #22
    van egy siemens c60 asom és kártyafügű! Hogyan tudom Függetleníteni?
  • Ugatosas
    #23
    Van egy samsung SGH R210 nem tudom függetleniteni.Segitene valaki.Szeretném a fiamnak.
  • burkusdió
    #24
    Hy mindenki!

    Gyors segítségre lenne szükségem!
    Van egy ~5 éves 3210-esem, amire most egy ismerősömnek szöksége lenne. A probléma csak az,hogy a teló nem kártyafüggetlen, anno Pannonosként vettük, és most egy T-mobilos kártyának kéne belemennie. Csekkoltam a http://mobile.box.sk/ honlapot, de nem sok okosságot találtam rajta, kártyafüggetlenítő kódot legalábbis semmiféleképpen... :(
    Valaki tudna nekem segíteni abban,hogy honnan tudok kódot szerezni hozzá?

    Előre is THX a segítséget!
    Remélem minél hamarabb tud segíteni valaki!
    Üdv: Burkusdio
  • burkusdió
    #25
    Jáj, nah megint jó lámi voltam, a files részben nem kerestem...

    Ne is vegyétek komolyan a #24-eset...
  • Tarajos Sül
    #26
    Hogy müködik a biztonsági kod?

    Ha 3x rosszul irom be akkor mivan?

    Egy uj sim kártyánál kéri!

    Az a baj hogy nem irja ki hogy kodolva van,és pl a puk kod után lesz aktiv!
  • netciggany
    #27
    csasztok! aza helyzet, hogy van 1 sony e. f500i-m, de a vodafon 1 nagy szar és ki kéne ütni. ha tudtok valami yo cuccot hozza irjatok plíz!
  • #28
    Apám szokott telókkal szórakozni... én nem értek hozzája...
    függetleníteni kéne, akkor majd megkérdem. Van egy csomó kód.
    e-mailben ok?
    [email protected]

    pá:tomo...
  • burkusdió
    #29
    Hy all!

    Kérdésem a következő lenne:
    Adott egy telefon: Nokia 6230i. Az adatait olvasgatva ez már egy elég komoly telefon, a mostani telómhoz képest legalábbis komoly. A kérdésem az lenne,hogy mivel jár egy ilyen telefon kártyafüggetlenítése. Szoftvercsere? Vagy valamilyen hardveres piszmogás? Mennyire kockázatos egy ilyen műtét? Úgy értem rosszabb esetben okozhatja a telefon hibás működését a későbbiekben?

    Pl.: T-Mobilos a telefon, de mondjuk Pannonos kártyát szeretnék beletenni. Megoldható?
    (csak példa)

    Előre is köszi a helpet!
  • aren
    #30
    hali!
    ezt ma már egy sima kód beütésével is végre lehet hajtani avagy marad a régi kábeles módszer.a telefonodnak semmi baja nem lesz ha nem egy balfasz akarja kiütni neked.ha a kóddal teszed eztés véletlenül 5x hibázol ha jól emlékszem akkor már csak a kábel marad.
    Szóval nyugodtan üssed ki a telcsit.
    by!

    Aren
  • burkusdió
    #31
    köszönöm a segítséget!
  • aren
    #32
    hi!

    ha van még kérdésed akkor csak írjál.
    byez!

    Aren
  • thalicska
    #33
    segítséget kérek egy samsung r210s unlockolásához, próbálkoztam egy kóddal azt írta ki ep2:reset. ujra kellett mindent beállítanom a telóhoz de nem függetlenítette.Lehet-e kóddal függetleníteni, e-mail [email protected]
  • zico87
    #34
    Csumi Sony Ericsson t290-hez tud valaki kódót ?THX
  • aren
    #35
    hali!
    azt tudom javasolni hogy szedd le a netről a samsung unlocker progit és azzal probálkozzál.

    Aren
  • burkusdió
    #36
    Hy megint...

    Már csak egy akadálya lehet az új teelfon vásárlásának!
    A régi telefonomat hugom kapná meg.
    Egy Nokia 3510i-ről van szó, és most jön a gond:
    Láma dolog-e vagy nem, elfelejtettem a biztonsági kódot (3 éve nem használtam), és SIM-kártya cserénél kéri.

    Pls valaki help me :)
    Előre is köszi
  • thalicska
    #37
    hali Aren, a samsung unlock progihoz nekem kábel kell??
  • thalicska
    #38
    siemens c75-höz tud-e valaki kódokat?
  • Sith
    #39
    Üdv nekem is kéne egy kis help szal van egy kedves sim kártya és 3x ellet *aszva a PIN kód most áttugrott PUK-ra persze a paprjait réges régen kidobáltuk ugy a PUK kód nincs meg
    szóval nem lehet megkerülni vhogy? vagy valamit alkotni a PUK kóddal? a cél nem az hogy a kártya ujra használható legyen hanem az hogy a telefonkönyből ki tudjuk menteni a számokat valahogy...
    előre is thx
  • aren
    #40
    Hali!

    Ha be tudod kapcsolni a saját kártyáddal akkor sima ugy az egész.szerezz be egy adat kábelt a telódra nagyon olcsón hozzá lehet már jutni és töltsd le a netről a Logo Manager progit.ebben a progiban meg tudod nézni mi a biztonsági kódod.ha nem találod csak írj nyugodtan.he ez nem megoldható és nem változtattad meg a bizt. kódot hanem az alap van benne akkor prob. meg 12345.
    ha ezek sem jók akkor még egy megoldás van de azt csak akkor mondom el ha minden kötél szakad sok szerencsét.ha győri vagy segítek.
    csáó!

    Aren
  • aren
    #41
    hali!

    Nem kell hozzá kábel mert kódos függetlenítésről van szó.ha nem megy akkor emailban küld el az imei számodat ill hogy milyen függő a teló.
  • aren
    #42
    hali!

    lehet hogy kártya olvasóval le tudod menteni róla a dolgokat de progival csak úgy lehet ha be van kapcsolva a telcsi.utána érdeklődöm hogy mit lehetne tenni mert most nincsen semmi ötletem.
    byez!

    Aren