28
Szal...
  • Sephi
    #1
    Aze' irtam igy a cimet mert ha nem atkudik innen masik topik kategoriaban oszt ott nem valaszol senki :)

    Szal az a bajom nekem hogy meg anno 2002-ben voltam szives es egy csomo kepemet becsomagoltam Winrar-al es mostanaban is csinaltam ilyet. De mit ad Isten... elfelejtettem mindet :(((

    Nem tud valaki egy olyan progit ami fel tudgya torni a .rar fajljaimat?
  • CSOCSO
    #2
    winrar password recovery
    de nemtom mennyire müxik...én félnapot futtattam és még dolgozott... ppfff
  • Kandurex
    #3
    Haver 3 napig futtatta és semmi...
  • Match
    #4
    én kb 1 napig és semmi
  • CSOCSO
    #5
    akkor fasza progi:))))))))))
  • Bandew
    #6
    Na és mégis milyen képek voltak ezek?
  • Kandurex
    #7
    Homevideo vágott képes anyaga?
  • Pyx #8
    dc-n keress rá: hack, rar, password... :)
  • Bandew
    #9
    Big cock of the Sephi :P
  • Pyx #10
    a jelszo: szal..., vagy sazl... :)))
  • Kandurex
    #11
  • Kandurex
    #12
    esetleg: szla
  • Evil
    #13
    mivel a legtobb password fejto progi brute force modon mukodik, ezert ha 6 tol tobb karakterbol all akkor eleg sokaig fog tartani, de mindenkeppen megtalalja, csak ido kerdese.
  • Lacc
    #14
    Ide vág a "kedvenc" filmem, a Kardhal c. remekmű, amiben is a manus manuálisan (értsd: kézzel pötyögött), brute-force elven tört fel egy <1024> bites kódot. Ja persze mindezt kerek 2 perc alatt mert meghal a csaj ha nem...
  • Dzsini
    #15
    mi ezzel a gond? 1024 bit az 128 ASCII karakter, 2 perc alatt egy profi siman begepel annyit, es elsore eltalalta :o)))
  • Evil
    #16
    ez nem akkor volt amikor a csaj szop** kozben?
  • Bandew
    #17
    Az nem 1024 volt, hanem 256 asszem
  • Bandew
    #18
    Mármint mikor a csaj oboázott :D
  • Lacc
    #19
    Ja, és a valóvilágban meg nemtudommár hány napig törtek valami verseny keretében egy szar 128 bitest :D
  • Shaman
    #20
    Nem csoda. gondolkozzatok már,ha több kerekteres a password mint mondjuk 5 és még számot is tartalmaz,valamint kis és nagy betüt,akkor akár hónapokig évekig is mehet. Úgy szokták beállítani,hogy háttérben,illetve képernyőkímélőként dusson.
    Ha esetleg csak számkombináció volt (már ha erre emléxel),akkor sokkal hamarabb kész van 1-2 nap. persze ez mind géptöl is függ,egy nagyobb számolási telhjesítményü proci gyorsabban dolgozik,mint egy kevésbé.
  • Shaman
    #21
    Egyébként nem akarok vitatkozni,de 1 perce volt rá....
  • Shaman
    #22
    ööö kerekteres=karakteres
  • Shaman
    #23
    Nekem egy cimborám is futtatja már itt vagy 1 hónapja,mert egy ismeröse otthon lekamarázta magát,meg a feleségét action közben,s a tömörített file megvan,de a jelszó nincs. A frász se tudja meddig fog tartani. Elöbb utóbb megtalálja,de ha nagyon sok karakter ráadásul szám/betü/kicsi/nagy) akkor több év is lehet...
  • Sephi
    #24
    Oszinten ?:)

    Ezek igen olyan kepek amelyeket nem akatam hogy akarki is meglesse oket :)

    Es nem rolam van szal nyugi jo ?:)))

    De most tenyleg... milyen progi jo hozza?

    tudom kb hogy mi lehet ... az uttti hogy az O P L betuk vannak benne mert alatalban OPLL volt a jelszo csak izgalmaban vagy tosbszor utottem be egymasutan vagy forditva vagy mi es mar nem tudom :)
  • Lacc
    #25
    Hűha, csak nem az sg-s jelszavad is opll? :D
  • Sephi
    #26
    Hmm most hogy mondod gyanus volt nekem hogy amikor most beleptem nem voltam automatikusan bejeltkezve... remelem nem lopta el valaki vazz..

    Szal nem a Sg jelszom nem opll :)))
  • hen-tes
    #27
    agyatok vmi linket vmi crackelt verzsönhöz mer sehol se nincsen
    ami meg van az max 3 karakternyi jelszóra képes....
    előre is thx!
  • R9
    #28
    őő izé,letöltöttem suprnováról egy albumot,ami rarba van csomagolva,belelépek és kiakarok másolni vmit vagy elindítani,kér egy jelszót!mit tegyek?