11769
maffia23.jpg

>>Mafia II OFF-topik<< >>FAQ<< OLVASS és csak aztán kérdezz...
  • Bandew
    #1
    Hardwiredről:

    "Ezt már szeretem, zubog a vér ereimben, miközben az új játékbejelentéseket olvasom :). A C&VG megtalálta a bejáratot az Illusion Softworks illúzióvárába és borzalmas, satu szerű mancsaival megszorongatta az egyik fődizájnert. A testben és lelekben is edzett emberből kevés infót, csupán egy megerősítést sikerült kisajtolni mely alapján biztosra vehető, hogy a Mafia 2 munkálatai nagyban folynak.
    Ejj, drukkolok a fiúknak. Nagyon hálás témáról van szó, s ha ügyesen csinálják, akkor a 30-as évek gengsztereitől egészen jelenkorig kipróbálhatjuk a Mafia csöppet sem barátságos, ám annál hatékonyabb kelléktárát."

    Én erre nagyon kiváncsi vagyok. Szerintem jó kis sztorija lesz ennek is, jó kis hangulattal.
  • Carlos
    #2
    Jaja. Jöhet!!!
    Várom már!
  • zaki
    #3
    vazze, pont mostakartam neki topicot nyitni :PPP
  • Carlos
    #4
    Lekéstél róla cimbora! :)
  • hen-tes
    #5
    kiiirály !
  • Bandew
    #6
    Idézet tőled a Battle for Middle Earth topicból:
    "Lemaradtál, mint a borravaló" :P
  • zaki
    #7
  • zaki
    #8
    na akkor én azt mondom, hogy már tavasszal jön a game. nem tudom ezt jonnan veszem, hiszen még nincs semmi info a játékról, de már biztosan rég csinálják a 2-t, mert ennél jobb játék nem igen van PC-re, és ami sikeres (vita nélkül az volt az 1), annak mindig lesz folytatása, ez aranyszabály. sztem legkésőbb nyáron jön a game. bárcsak nekem lenne igazam
  • zaki
    #9
    de istenbizony, ugyanabban a percben már nyomtam volna rá az ok gombra, de mondom rákeresek, hátha van már neki topicja, pedig jól tudtam, hogy nem, erre ott látom, hogy mafia2. na mondom bazz... :)
  • Bandew
    #10
    Óóó! Ma már annak is van folytatása, ami szar volt. :)
    De kétségkívűl a Mafia egy szinte tökéletes játék, ezért elvárandó egy folytatás. Szívesen látnék róla képet is, de sehol nem találok.
  • Tikal #11
    remélem kicsit GTA-sabb lesz, több interaktivitással, mert sajnáltam hogy a mafiaban felépitették azt a nagy várost, és joformán kihasználatlan....
  • Bandew
    #12
  • Bandew
    #13
    De szvsz sokkal élethűbb. Végülis gondoltak olyan dolgokra is, mint a benzin tankolás (anélkül, hogy gyakran kéne, tehát teljesen reális), meg villamos... Szal ilyenek.
  • zaki
    #14
    hát ja, a GTA-ban nagyon ott van a szabadságérzés...
  • zaki
    #15
    élethűbb 1értelműen. a grafika csodálatos, a gta-n meg nem arra fektették a hangsúlyt
  • Bandew
    #16
    Amúgy én is ettől tartottam. Azt hittem, hogy úgy lesz, hogy rákeresek, nem találok. Majd miután megnyitom, ott fogom látni közvetlen alatta Zaki topicját. :D
    Hát majdnem. :D
  • zaki
    #17
    kb 1 percen múlott :) nem baj, már megnyitottam hitman 3 topicot, az sem lesz pite :)
  • zaki
    #18
    bazz 5 percenként nézem a hírket, alig várom, hgyo jöjjön vmi info a gameról, a képért meg egyenesen ölni tudnék
  • Bandew
    #19
    Elolvastam a Hardwireden található fórumot, és ott egyesek azt állították, hogy a folytatás nem lesz annyira jó, mert az 1-ben már minden benne volt e témával kapcsolatban. Félek igazat kell adnom nekik, de én bízok a készítők tudásában.
  • zaki
    #20
    és ők ezt honnan veszik, hogy nem lesz olyan jó, mint az 1? játszottk már vele, vagy mi? 1ébként azt mondanak, amit akarnak, úgyis ez lesz 2004-ben az év játéka :) (ha 1általán akkor fog megjelenni)
  • Bandew
    #21
    Remélem.
  • Carlos
    #22
    Én meg abban, hogy kezdődik olyan 20-as években és vége lesz olyan 2000 felé a játék. És aztán autók változnak meg a fegyók, az autók egyre többet érnek majd! ilyesmik. Ütős lenne!
  • zaki
    #23
    bazz, nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz a sztori...
  • Bandew
    #24
    Hááát! Inkább maradjon a 30-as évek feelingje. Az az igazi.
  • Taranov
    #25
    Biztos, hogy lesz? Én azt hittem nem lesz. Mikor jelenik meg kb.?
  • Bandew
    #26
    Asszem úgy lesz, hogy a földönkívüliek lejönnek a Földre, újjáélesztik hősünket, majd az bosszút áll. :P
  • Bandew
    #27
    Még nincs időpont. Csak annyi biztos, hogy lesz.
  • zaki
    #28
    biztos, nemrég jelentették be, de megjelenési dátumot még nem mondtak, de sztem hamarosan az is lesz
  • Taranov
    #29
    Milyen flash lenne, ha egy hónapban jelenne meg a Mafia 2 és a Driv3r :))
  • Bandew
    #30
    Inkább ilyet nem is mondok (pl: Duke Nukem Forever):D
  • Carlos
    #31
    Azért én maffiáznék 2000-bben is, meg a jókis 60-70-es években! Shelby 5000 GT-vel. Mekkora fless lenne már' !
  • zaki
    #32
    ííí bázz, most hogy mondod... biztos nem fog megjelenni 1 időpontban a jét játék
  • zaki
    #33
    be is toltam a kedvenceim közé a topicot
  • Bandew
    #34
    Arra ott van a Vice City. :P
    De szerintem képtelenség lenne egy ilyen játékot csinálni, ezzel a grafikai megjelenítéssel. Ráadásúl, mint tapasztalhattuk, a fejlesztők igen sokat adnak a sztorira, de egy 100 éven keresztűl játszódó összefüggő sztori, az sok lenne nekik. :
    Hacsak, nem egy családi vállalkozást kell végigvinnünk, a következő generációkkal. :D
  • Fefe
    #35
    Ezt most találtam:

    EXCLUSIVE: MAFIA 2 CONFIRMED!

    Illusion Softworks is hard at work on a sequel to its 1930s-era gangster epic

    12:50 Illusion Softworks, responsible for the recent, classy World War II squad-based shooter Hidden & Dangerous 2, has already begun work on a sequel to its 1930s gangster action-adventure Mafia, we can exclusively reveal. Not exactly as shocking as discovering a severed horse's head under your bed sheets, but fantastic news nevertheless.
    Confirmation that Mafia 2 is underway came direct from the horse's mouth - sorry, it's horse day today - a spokesperson for Illusion revealing to us: "Yes, we're working on it", when questioned on what was happening in regard to a sequel to its crime epic.

    Unfortunately, as far as Mafia 2 details are concerned, the developer is keeping lips firmly sealed. Although it would be natural to assume that Illusion will stick pretty close to the original in terms of setting and style, concentrating on gangster frolics in a fictional city in the 1930s, we'd love to see a sequel that's a little more contemporary.

    A videogame paying homage to Goodfellas perhaps, or The Sopranos, would be a real treat.

    No release date for Mafia 2 yet, and no platforms confirmed, although we expect it will appear on PC, Xbox and PS2. We contacted Mafia publisher Gathering to try and squeeze out further info, but it declined to comment in any way whatsoever on the sequel.

    As ever, you'll be the first to know as soon as we hear more.


  • Carlos
    #36
    Mekkora fless lenne!
    Láttátok a Mafia c. vígjátékot! Az volt a nagyon komoly film!!!
  • Taranov
    #37
    Ja, csak a Mafia 2 már Tommy ükükükunokájáról szól 2060-ban Founded Heaven városában :))
  • Bandew
    #38
    Levédetem ezt az ötletemet, és jó kis pénzekért eladom az Illusion Softworknek. :D
  • Carlos
    #39
    Jaja!!! :)
    Aztán osztozunk!
  • Bandew
    #40
    Lézerpisztolyokkal, levegőben repülő autokkal, legális drogokkal, illegális FŰSZERREL (Dűne :D).