2828
  • zaki
    #1
    Hitman Contracts tavasszal

    Multiplatform - 2003-12-16 16:28:00

    Már jópár hete pletykálják, de ma délután megtörtént a hivatalos bejelentés is: jövõ tavasszal jön (PS2-re, Xboxra és PC-re) a Hitman-széria harmadik epizódja, Hitman Contracts címen. A játékot természetesen még mindig az elõzõ két rész felett is bábáskodó IO Interactive fejleszti, a kiadásért pedig továbbra is az Eidos felel (akiknek már égetõen szükségük lenne egy, a második rész sikerét megismétlõ játékra :-). Részletekkel sajnos nem nagyon szolgáltak az urak: kopasz barátunk a játék elején Párizsban találja magát, olyan szituációban, melybõl még neki is nehéz lesz élve kikeverednie. Az ígéretek szerint a harmadik epizód körbejárja a bérgyilkosságok mögött lapuló lelki motívumokat (!), és a széria eddig legsötétebb és legepikusabb darabja lesz. A Hitman 3 alatt teljesen új grafikus motor futkároz, amely (idézve az IO-s arcokat) "a legfejletebbek közé tartozik a piacon". Screenshotok sajna még nincsenek, a hivatalos site elvileg már él, de nekünk a Jóistennek sem akar bejönni - próbálkozzatok, nálatok talán mûködik a dolog.

    Info: 576 Online
  • zaki
    #2
  • BlackWolf
    #3
    mitmondjak kiralysaga 2ot vegigtoltam az 1 tul nehez volt erre kivancsi leszek
  • BlackWolf
    #4
    ja nekem bejon az oldaluk
  • zaki
    #5
    nekem is, onnan van a kép :)
  • tier
    #6
    Már alig várom, hogy zongorázzak. Bocsánat, mármint a zongorahúrt használjam. Ja meg ezt is:
  • zaki
    #7
    van már 1 múvi is a játékról, én már töltöm is :)
  • Gandibá
    #8
    Istenség lesz.. :)
  • zaki
    #9
    megnéztem a kis movie-t jó volt :)
  • neménvoltam
    #10
    Affene! Hónapokkal ezelőtt én már nyitottam egy Hitman 3 topicot, csak eltűnt. :( Na mindegy, lényeg , hogy nagyon kira game lesz!!! Bár a 2. részt nemtudtam végigvinni. :(
  • zaki
    #11
    hát pedig van 15 Hitman-as topic, de a 3-ról még 1 sem volt
  • neménvoltam
    #12
    tom úgy láccik letörölték :( pedig emlékszem rá
  • neménvoltam
    #13
    de nem is ez a lényeg
  • zaki
    #14
    neménvótam
  • csabawarchief
    #15
  • Madmaxx
    #16
    Egy dolgotól félek. A PS2 és XBOX butitástól. Lehet hogy szegényt teljesen elbutitják a gyökér konzolosok számára.
  • Bandew
    #17
    Hardwiredről:

    "A HitmanForum hírszerzői készítettek egy gyors interjút Jacob Andersennel. A kérdezz felelek sorai között olvasva kiderült kopasz barátunkról néhány finom részlet.
    Az első részt több, mint 600 000-es példányszámban értékesítették, mely lehetővé tette, hogy a csapat teljes gőzerővel feküdjön neki a folytatásnak. A karakter kialakításakor a Chow Yun-Fat féle Killer és Hard--Boiled c. Hong-Kong múvikból, valamint a Tarantino féle Reservoir Dogsból merítettek ötleteket. Plusz a 007-es James Bond-ból is emeltek egy keveset, mondjuk ez szerencsére nem nagyon érződik. S hogy miért kopasz? A különféle frizurák általában meghatározzák a hős beállítottságát és a játékosok is nehezebben képzelik magukat a központi karakter szerepébe. Így aztán búcsút intettek a dizájnos sérónak és a semleges, ám fénylő kopasz kobakra esett a választás.

    A Contracts története egy párizsi operaházban kezdődik, ahol a rendőrség súlyosan megsebesíti 47-et. Hogyan értek ily gyorsan a helyszínre a zsernyákok? 47 egy olcsó hotelben talál menedéket, idővel azonban feltűnnek a francia speciális erők, a GIGN emberei és körbeveszik az épületet...

    Hősünk háttere hiányos és a sorozatba mostanság bekapcsolódó játékosok minduntalan felmerülő kérdéseire fog választ adni a Hitman 47 előtörténetével foglalkozó "folytatás", mely vagy játék vagy film formájában lép színre. A film esetében a készítők Daniel Day Lewis-re adnák a voksukat, csupán egy szürke kontaktlencsével változtatnának a színész tekintetén."
  • zaki
    #18
    elég tré minőségű scannelt képek, de legalább ez is valami...



    a játék 1ébként április 6-án jelenik meg
  • Herold
    #19
    Nagyon várom már a Hitman 3-t. Viszont nem egészen értem a Hardwired cikkét. Most akkor nem a 2-es rész után fog ez játszódni? És mi az, hogy játék vagy film? Kifejtené ezt valaki?

    ------

    "Hősünk háttere hiányos és a sorozatba mostanság bekapcsolódó játékosok minduntalan felmerülő kérdéseire fog választ adni a Hitman 47 előtörténetével foglalkozó "folytatás", mely vagy játék vagy film formájában lép színre."
  • zaki
    #20
    na végre, kiadták az 1. képeket...





  • zaki
    #21
    itt van pár db új kép:





  • zaki
    #22
    megint van pár db új kép:






  • Rusy
    #23
    Pf alig várom már, az 1 az nálam kedvenc forever, a 2 is nagyon jó volt
  • zaki
    #24
    Kopasz barátunk visszatérésének pontos dátumáról eddig nem nagyon akaródzott nyilatkozni az Eidos, azonban a mai napon végre közelebbi dátumok láttak napvilágot a kiadó németországi divíziójának köszönhetõen. A megszellõztetett infó szerint a Hitman Contracts európai debütálása április végén várható, így az Eidos tartani tudja az elõzõleg beígért tavaszi megjelenést. A hétvégén egyébként részletesebben is kívánunk foglalkozni a témával egy kövér elõzetes formájában, Lothar kolléga tollából.

    Info: 576 Online
  • nagykispeter
    #25
    Ja én is olvastam!Nekem a 2.része tetszett jobban!Állitólag a hétvégén meglessz a magyarítása!
  • zaki
    #26
    megint pár új db képecske:





  • insp
    #27
    Jól látom, hogy szinte semmit sem fejlődött a grafika a kiváló második rész óta?
  • [Rush]
    #28
    nem jól látod
  • zaki
    #29
    milyen komoly kis banner-t kaptunk hykao-tól, köszönet neki :)
  • [Rush]
    #30
    kira :D
  • grebber
    #31
    Valaki pontos megjelenési dátum?
  • zaki
    #32
    olvass vissza, le van írva
  • neménvoltam
    #33
    SZÉPEK!
  • zaki
    #34
    végre tetszenek is valakinek
  • Johnyy
    #35
    Mindenkinek tetszenek csak nem valják be!
  • Gbr
    #36
    A vágóhidas képek nagyon jók,biztos király játék lesz.
    De remélem az egér irányitást,érzékenyebbre csínálják pl:MP2
  • Johnyy
    #37
    A vágóhidas képeknél sztem a véreffektek a legjobbak!!
    A H2-ben is jo volt az egér érzékenység csak felljebb kellet venni megfelelőre!
  • hykao #38
    Kicsit olyan Splinter Cell fílinget érzek a képeken, de ez még önmagában nem baj.
  • antijedi
    #39
    szvsz semmi splinter cell feeling nics rajtuk, max hitman feeling :P
    mongyuk gáz is lene ha hitman copyzna splintercell-ről :P
  • zaki
    #40
    jaja, ahogyan vmelyik cikkben olvastam, egy kicsit max payne-nesedett a game, és állítólag a játékmenetben is. több lesz a gyilok, meg ilyesmi