18
  • Darth Sith
    #2
    ez király. tisztít és még energiát is fejleszt. nagyon jó.
  • mainruler
    #6
    Inkább az bámulatos, hogy hol tart már a természet. Mi pedig csak most jöttünk rá, többszáz millió évvel később...
  • An-Dee
    #10
    Amikor még általánosba jártam (nem tegnap volt, 76-os vagyok) volt egy film, egy állatról, ami megfullad a levegőtől, de a szennyezet levegtől jól van, pl kipufogógáz. Mindenki csodálta, aztán 1 hét múlva kiderül, hogy az egész egy bábu volt :))
  • Ebola
    #11
    Az nem az "Olajfaló" volt?
  • Cat #12
    azt olajfalónak hivták, és teszt volt, mármint az emberek hiszékenységét tesztelte
  • RangeR
    #13
    Hát,barátom,az igencsak tegnap volt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Cat #14
    ez valószinuleg nem csalás:

    GOOGLE -> Geobacter sulfurreducens
    számtalan .gov és .org (tehát kormányzati és tudományos) oldalon van a dologra hivatkozás
  • RangeR
    #15
    te meg biztos azt jól megérted,hogy pl.:a nitrifikáló baktérium hogy képes nitrifikálni,mikor egyetlen másik lény sem tud olyat.De ezt meg nem érted? Na,hát ez aztán érdekes...a hír is,de főleg az,hogy te ezt nem érted.
  • Hmuda
    #16
    Hát nem semmi. Nemcsak, hogy megoldaná az atomerőművek által termelt szenny eltakarítását, de még energiát is adna. Jipí!
  • Highwayman
    #17
    A hadászatban már biztosan fejlesztik belőle a fém-zabálót.. az ellenséges ipari területen lepotty... és oda minden magasszintű elektronikának és fém-váznak.
    Persze kérdéses, hogy ha elterjed ki állítja majd meg? :-)
    Nesze neked AI (MI), ha átveszed az irányítást itt a csodafegyver.. ;-)
  • moran
    #18
    Szerintem a hadászatban az ellentetjét fejlesztik. Szépen ledobják valahova és mindenből uránt csinál.
    Ha már minden ellenségnek vége ledobják ezt a bacit...