156
A CNN szerint tegnap este elpaták a diktátort
  • Braveheart
    #1
    Nézitek a CNN-t?
  • Braveheart
    #2
    Hú a nagy siettségben még a címet is rosszul írtam le :)
  • Evil
    #3
    jaja, de meg nem hivatalos
  • zaki
    #4
    ja, most odakapcsoltam
  • Evil
    #5
    szerintem valaki tuti feladta
  • zaki
    #6
  • zaki
    #7
    mint két cimbora :P
  • Tikal #8
    hivatalos, CNN ugy örülnek a riporterek mint majom a farkának...
  • a.carkey
    #9
    Én voltam! :)
    Tanulmányi kiránduláson voltunk az egyetemmel Tikritben és benéztem egy házba, hát nem ott volt? :) Mondom is: JÉÉ! Szaddam! :) Erre ott termett 1000 kommandós és a CNN. Most éppen sajtótájékoztatnak a CNN-en. Az arab részt figyeljétek, ott szólnak rólam is ... :D
  • Tikal #10
    ez a Hir TV egy akkora fos, miért nem adják amit az összes hir csatorna? Nincs egy kurva szinkron tolmácsuk? Sport hirek mennek rajta éppen, ki nem szarja le őket...
  • Tikal #11
    kiváncsi vagyok mikor mutarják majd a pofáját annak a malacfejunek....
  • ShaiHulud
    #12
    na most nezzd hirtv
  • Tikal #13
    já, épp mutatják is, ugy néz ki mint a télapo
  • a.carkey
    #14
    Most. Az irakiak közül sírnak egy csomóan és kiabálnak. Elég durva. :( A diktátor úgy néz ki, mint egy hajléktalan a Nyugati mellől. :(
    Még Csau-Csau is jobban öltözött volt ...

    Azt mondja: "együttműködő és készséges volt letartóztatásakor ...". Szerintem ő is unta már azt a lyukat ... :)
  • zaki
    #15
    lol :)))
  • zaki
    #16
    és most, hogy elfogták mit csinálnak vele? megkínozzák, megerőszakolják?
  • Tikal #17
    nagyon lol, hirtv-n azt mondja a szakértő: irakban van aki örömében a levegőbe lő, vááááááááááá
  • Taranov
    #18
    De a Hír TV nagyon is jó, csak mivel Fidesz közeli, ezért az ilyen híreket nem adják, nagyon helyesen, már kezd elegem lenni, hogy a köcsög Bushék minden lépését agyondícsérik és beültetik az agyunkba minden TV csatornán, amikor meg más történik, akkor sunyítanak, persze a tüntetésekről, a rendőrök agresszivitásáról, az amerikaiak által megölt ártatlan Irakiakról csak a Hír TV-n szólnak.
  • Dzsini
    #19
    mint egy öreg beteg télapó...
  • Braveheart
    #20
    Hát nem csoda...
  • Dzsini
    #21
    nemzetközi bíróság elé állítják
  • Taranov
    #22
    Azt ugye tudjátok, hogy a háború megkezdése előtt tavaly tavasszal Saddam közvetlen levélben tudatta Bush-sal, hogy engedélyezi független ellenőrök kutatását egész Irakban, de Bush azt válaszolta, hogy nem kíván élni ezzel a lehetőséggel.
  • batman
    #23
    Remélem megujjazza egy elefánt, aztán s*ggbek*rja, és a végén összevagdalják és megetetik a hangyákkal.
  • ShaiHulud
    #24
    Bush egy faszrago agresszor geci :)
  • Taranov
    #25
    Az. De nagyon buták lennének az amerikaiak, ha 2004-ben a választásokkor nem mondanak neki game overt.
  • Tikal #26
    sosem nézek hirtv-t mégis tudok a rendőr agresszivitásrol, tuntetésekről stb... hirTV egy fos.

    két sávban mennek a hirek, közben beszélnek a háttérben, a képernyő 40%át elfoglalja a csik, hát ez mi ha nem szar :)
    Ja és filip a zpluszbol is ott veri a nyálát mint vmi elit riporter, hányadéééééééééék
  • Tikal #27
    ja és ha nem adják az ilyen hireket akkor hol az objektivitás? fos :)
  • ShaiHulud
    #28
    megvartak hogy biztos legyen a hir ?! :)
  • ShaiHulud
    #29
    DE mint tudjuk az amcsik butak...szal :(((
  • Taranov
    #30
    Hát te csak annyit tudsz, amennyit máshol mondanak, amennyit muszáj bemondani, de csak akkor tudnál eleget, ha néznéd a Hír TV-t.
    A csík egyébként engem is zavar, de nem muszáj nézni, jobb lenne, ha nem lenne, ettől még nem szar a Hír TV, mert én tudok mondani pár dolgot, hogy miért jó. Az október 23-i eseményekre pl. elég részletesen kitértek, és látszik, hogy nem kapnak az mszp-től 3 milliót, hogy ne játsszák be Csurka beszédét, vagy az összegyűlt tömegről készült felvételeket.

    Egyébként én pl. nem tudtam Philipről, hogy a Z+ ról gyütt, később mondták el, de azt mondom, hogy egész jó.
  • Tikal #31
    tom a hirtv nagyon pártatlan, lol
    most nem azért de hirtv nélkul is képben vagyok, vannak más hircsatornák a CNN-n kivul is, és ujságok és portálok stb... :)
  • a.carkey
    #32
    Jó fej a Bush. Csak ezt hallja mindenki, hogy síkhülye, agyatlan, aggresszor. :) Naná, hogy ez ragad meg ...
    Szerintem jó, hogy lenyomták ezt a görényt. Leszarom, mi van az olajjal, mert minket nem érint. A MOL úgyis árakat emel, ha ez van, ha az. Most majd azért, mert megvan Szaddam, utána azért, mert nem volt megborotválkozva - ejnye, ejnye - :)

    Ha katona vagyok, a társaimat robbantgatják és egy autó gyanús, előbb lövök, aztán kérdezek. Abból kevesebb a baj. :)

    Mellesleg Izrael is ezt csinálja. Most egy magyar halt meg. Ez szar, de volt ugye anno, amikor a Malév gépet szedték le rakétával, Algériában erdélyi magyar - hivatalosan román - vendégmunkások hullottak 94-95-ben terrorista merényletekben, ahol briteket akartak megölni stb, stb. Rossz helyen, rossz időben.
  • ShaiHulud
    #33
    Kerenyi musora a rulz:DD nahjoh lehet ezt mar masik topicban kene ?! :DD
  • Taranov
    #34
    Igen, a világ legstupidabb emberei, komolyan elhiszik, hogy őket védi Bush és a világ biztonságáért küzd.
    Talán azért van "csak" 44%-os támogatottsága (Info Rádiós adat, úgy 2 hetes), mert sok a bevándorló, akik amerikaival házasodtak ezért amerikaiak lettek stb. és ők nem dőlnek be Bushnak.
  • ShaiHulud
    #35
    en nem azert mondom hogy baromallat a z abush mert ezt hallom masoktol...sajat velemenyemet szoktam preferalni...leszoktam szarni hogy mit gondolnak masok...en tudom hogy bush egy faszcibalo...mar mar antikrisztus hajlamu...diktator tipus...es hatalomehes...ha ezt nem latod akkor valami rozsaszin fatylon at latod a vilagot:(
  • ShaiHulud
    #36
    Izraelrol meg inkabb ne is beszlejunk...
  • a.carkey
    #37
    Te tudod, de én bírom. :)
  • Taranov
    #38
    Igen, de az RTL Klubon (ami szerintem Mo. legnézettebb TV-je) bemondják a rossz híreket a kormány baklövéseiről, aztán elintézik, hogy pár millióért ez a hír nem kerül be többször a híradóba és le is van intézve.
  • Tikal #39
    már az ábrázata is ellenszenves, nemhogy még mikor megszolal, olyankor legszivesebben kirhonnaék a vilábol, teljesen olyan a csávo mint vmi nyálas akciofilm végén mikor elmondja a főhös hogy a hős amerika megmentette a világot megint, grrr
  • Tikal #40
    tv2, rtl klub, hát ezek nem hiradok maradjunk annyiban, mindkettő fos :)))))