8
Cricket 2004 (c) EA Sports
  • zaki
    #1
    megjelent...

    2003-12-13 Cricket 2004 (c) EA Sports 39x15 MB RAZOR1911
  • Coco
    #2
    ja láttam én is.
    Cricket....
  • Taranov
    #3
    Mi az a Cricket?
    Csak annyit hallottam róla, hogy angol sport és van vmi ütő benne
  • Coco
    #4
    volt hbo-n az az india film, amikor az indiaiak az angolok ellen kriketteztek, jó volt....
  • NB2
    #5
    No, tegnap "vettem meg" az EA 2005-ös cricket progiját. Küzdök vele:)
    Kiváncsi vok, hogy játszik valaki ilyennel v. korábbi versionnal, azért hoztam fel.
  • radiohead19
    #6
    helló! azt hittem hogy ebben az országban csak én ismerem és nézem ezt a kiváló sportágat. elég sokat játszok a cricket 2005-tel, főleg a lancashire-vel vagyok freddie flintoff, andrew symonds és dominic cork miatt. már elég jól megy a játék habár csak twenty20 meccseket szoktam játszani, mert elég hosszú lenne mondjuk egy test matchet lejátszani. te kivel szoktál lenni? nézed egyébként a krikettet? most csütörtökön kezdődik az Ausztrália és a Rest Of The World közötti 6napos test match...
  • armageddon666
    #7
    hi all! kéne 1 kis help NFL 2005höz! (2006al uez van...) Na szóval: CD berak (vagy Mount image) utána megjelenik egy képernyő, ott installation és install. egyszer-kétszer bevillan kurzor mellet a homokóra majd intha töltene a gép, ám utána semmi... Ctrl+Alt+Delete-nél Folyamatok fülnél ott van hogy Madden05.exe (gondolom 2006nál ott lenne Madden06.exe de az már le van törölve és akkor még nem néztem itt meg) de 0%os proci használat és kb.5MB memóriát foglal. ha többször próbálom installt akkor többször lesz ott a Madden05.exe... EA Sportos játékból F1 2002 van még meg ami viszont megy. Madden NFLekkel van gond :(. NFL 2005-ös topic kihalt, 2006oson meg nem válaszolnak azért itt kérdeztem. PLS ötleteket PÜben de ha oda mégsem akkor ide irjatok. 1 EAs játék van fenn a gépen: NFSMW
  • Razgon
    #8
    Nekem a 2004 jobban bejött. Szerintem ott jobb a játékmenet. A 2005-öt eléggé irreálisnak találtam, volt olyan, hogy Pakisztán 3 pontot tudott ütni ellenem összesen...