134
Corvette 50th Anniversary Collection - Megjelent
  • zaki
    #1
    ez meg milyen gamma? nem is hallottam még róla
  • M@TriX
    #2
    102 db Corvette, 48 pálya, 16 autópálya (köztük a tökéletesen lemodellezett 66-os út), 6 animált karakter, különbözõ fizikai modell az idõk folyamán, karrier mód, 5 kamera pozíció, 1 ellenfél és forgalom valamint rendõrök az autópályákon, LAN, 196 féle festés...
    A képek alapján nem egy NFS, de attól még lehet jó lesz. ;)
    Rendőrök RulZ!


  • M@TriX
    #3
    most már hallhatsz. ;)
  • M@TriX
    #4
    iTT is. ;)
  • zaki
    #5
    vazz, jónak hangzik így elsőre
  • zaki
    #6
    hol láttad, hogy megjelent? mert nforce-on nem láttam még
  • zaki
    #7
    gondolom nem fognak törni az autók :)
  • M@TriX
    #8
    én most a hallandók megjelenését mondtam nem a Warezt. Tudod nem csak Warez létezii. ;)
    Na félre téve a tréfát, most került mesterCDre, azaz 1-2 hét még, de úgyis mindjárt aktuális lesz és így elejét vehetjük a "mikor jelenik" meg kérdésnek. ;)
  • M@TriX
    #9
    igen erre én is gondoltam, de ha egy kicsit horpadnának, akkor már nem szólnék semmit.
    Most csináltam SL-be. ;)

  • zaki
    #10
    rákerestem a gamestaron, 576-on, hardwireden, gamespot-on, de nem találtam semmi infot a játékról, pedig elég jól hangzik a leírtak alapján, csak sztm ez is nagyon-de nagyon árkád lesz...
  • M@TriX
    #11
    Játékok.hu:
    "- 102 Corvette 1953-2003-ig
    - 48 pálya
    - 16 autópályaszakasz
    - 6 autós körversenyek és 2 autós autópályás versenyek forgalommal és rendőrökkel
    - 6 karakter
    - 5 kamera
    - fizika (reméljük tényleg lesz ;))
    - motor, kerék, felfüggesztés upgrade-ek
    - osztott képernyő, LAN
    - 196 festés
    - 11 speciális festés
    - összes 10 perc renderelt videóanyag"
  • M@TriX
    #12
    le vannak maradva. ;) Az Sg fórumot kell olvasni, ha meg akarsz tudni valamit. ;)
  • M@TriX
    #13
    GameSpot? Ki az? ;)
  • Stranger
    #14
    hmm, csak Corvette-k:)
  • M@TriX
    #15
    Amúgy megvan a hivatalos honlap is, a fejlesztő arcok csinálták a Master Rally-t is...

  • M@TriX
    #16
    jaja, jól hangzik az egész, de inkább várjunk a kézbekapás utáni pillanatokig. Nekem nem kell NFSU grafika, de király legyen. ;)
  • Stranger
    #17
    jujj de jó lesz, kedvenceim a C3-as Corvettek :-)
  • Stranger
    #18
    én már akkor kiegyeznék vele ha az irányítás elérné vagy legalább megközelítené a Porsche Unleashed, vagy a MBWR szintjét.
  • M@TriX
    #19
    A TDK INteractive adja ki, hátha nem adják alább, mint a Merci, Amúgy nekem a Stinger Ray és a Geiger tuning Corvette a kedvencem...
  • Stranger
    #20
    Nem Stingray az? Remélem benne lesz a Sledgehammer is (98x LE, 410 km/h végsebesség, biturbó), meg a Callaway Corvettek is.
  • Stranger
    #21
    Asszem nagyon mérges leszek ha ezt a gamet is elbasszák.
  • M@TriX
    #22
    Szerintem kezdheted, de ráérünk majd akkor aggódni ha már ki is próbáltuk, amúgy én írtam el a nevét, már nem pont emléxem, de a Driver 3 reklámfilmjének végén is az van, szóval ez: ;)



    Ilyen kell nekem. ;)
  • Stranger
    #23
    nadecsaknemtán, a grafika egész jó
  • M@TriX
    #24
    Kár hogy nincs beszólásmódosító :( Lemaradt a fránya kiterjesztés. Így van ez már fél 2 körül. ;) Na megyek is aludni:

  • M@TriX
    #25
    már túl sok elvérző játékot láttam már. ;)
    De mindid optimista vagyok egészen addig amíg ki nem próbálom. ;)
  • Stranger
    #26
    kép nem jön be, de a kocsi gyönyörű. Hát még élőben, amikor megláttam azt hittem lehidalok. Egyből szerelmes lettem
  • Stranger
    #27
    úgy látom fáradt vagyok, magamnak válaszolok:)
  • selwik
    #28
    Pesten a nagykörút és az üllői sarkán szokott állni egy ilyen gép tűzpirosban. Brutális.
  • Taranov
    #29
    Na lám, és már megjelent?
  • hykao #30
    Ja, azt én is szoktam látni.
  • Loál János #31
    Hö! Kb 1 éve lehetett, hogy nekiálltak tologatni, nem indult be. Épp az Üllői 26-ban jártam munkából kifolyólag.
  • hykao #32
    Hát mint ált. minden amcsi autó, szép-szép, de szar...
  • Stranger
    #33
    Automata váltós kocsit tologathatod az idők végezetéig, akkor sem fog beindulni.
  • hykao #34
    Az biztos. Bár egyes típusokat be lehet húzni, de igaz nem "betolós" sebességgel.
    Amúgy ebből a Corvette-ből asszem volt manuális váltós is.
  • Grim Reaper
    #35
    Asszem amit tologattak manuális van. (de nem biztos)
  • Stranger
    #37
    Hát ha ilyen kocsim lenne, akkor a benzinre meg a fogyasztásra szarnék a legjobban
  • M@TriX
    #38
    Én mondjuk replikában gondolkodtam, de sajna akkor csak a látvány marad a hang sajna nem. :(
  • zaki
    #39
    sztetek még kijön az idén a game? mert ha jól tudom, akkor már néhány hete aranyon van a game, vmi ilyesmit olvastam
  • M@TriX
    #41
    remélhetőleg... de sajna azért kétségeim vannak. ;)
    De lehet arra a motorra írták...
  • M@TriX
    #42
    a héten érkezik aboltokba, olyan 23-24-re ígérték, szóval ha hamarabb nem is, de a két ünnep között sztem várható...