133
Gorky Zero: Beyond Honour
  • zaki
    #1
    1. :)
  • Shan
    #2
    Szásztok!

    Nyomja vki?
    Én a magyar verzióval küzdök, szerintem nagyon ütős hangulata van!
  • Shan
    #3
    Zaki, te egy nagy kópé vagy, mi?
  • zaki
    #4
    kópé? ezt még nem mondták :P
  • zaki
    #5
    1ébként nem írtad el a topic címét?
  • Shan
    #6
    De, mintazállat....:)
  • HammeRed
    #7
    Amikor inditanam visszavag 640x480-ba a desktopra a game es azt irja hogy a game.exe hibat eszlelt.Valaki nem kuldene el a jo game.exe-t a cimemre 2 darabban?Megkoszonnem.
  • Sadun Tryst
    #8
    a Gorky 17 nagyon szar volt, de ez nagyon kir, a DEMO-val jáccottam! :)
  • Shan
    #9
    Ja-ja...Én abbahagytam az NFS-t is miatta. Szerintem a 17 sem volt annyira rossz, de az tejlesen más stílus.

    HammeRed: gondolod, hogy az exe-vel van gond? szerintem nem...de azért elküldöm...
  • HammeRed
    #10
    Koszonom mar megoldottam.Rosszul irtam ki a cd-t valszinu mert isobusterrel kicsomiztam es ugy frankon megy.Amugy nagyon kiraly a game,eddig tobbet lopakodtam meg keseltem mint az osszes fps-ben amivel jatszottam :).
  • HammeRed
    #11
    Hol a kommunikator a masodik palyan???
  • Shan
    #12
    Uh...Kommunikátor? Én ott tartok, hogy megszereztem a cuccaimat, átmentem egy feltörhető ajtón. Kommunikátorról nem tudok...:(
  • HammeRed
    #13
    Azaz en is ott vagyok, elsodleges celpontok 1:jusson el a raktarhelyisegekig ez mar megvan,2:szerezze vissza az elveszett kommunikatort viszont ezt nem talalom raadasul semmi fegyverem nincs.Most vagyok abban a teremben ahol ha megbuheralok egy szamkodos valamit akkor odahoz egy ladat a polcrol es azt lehetne elvileg atkutatni de akarhanyat megneztem mind ures volt.Ebben a teremben feltortem mar asszem 2 szamitogepet az egyikkel egy ajtot nyitottam ki de azt se talalom sehol.
  • HammeRed
    #14
    Apropo! A cuccaidat hol szerezted vissza?
  • ghost cb
    #15
    ha kö még akko itvan:
    F raktár
    kód: 6294
  • ghost cb
    #16
    Ha valaki eljutottmár a 7.ig az mondja meg h ott vagyok a terminálnál és vmi robbanócuccost kéne élesíteni, csak nemtomm mi a kód, visszamenni nemtok. he? plz help
  • Shan
    #17
    Nem volt időm játszani, sajna azóta...:(
  • ghost cb
    #19
    a hang alapján (ami a kézi számítódba van) ird be a kodot. Najó:7957
    Egyébként végigtoltam 22.-ére és kira gém nagyon, überfasza állatgörény disznó jó
  • HammeRed
    #20
    Nagyon jo a gama de en hianyoltam a kulso palyakat.Ettol fuggetlenul nagyon kiraly vegig.
  • ghost cb
    #21
    Erre az az egyszerű válaszom, hogy ilyen szar külső nézettel nem könnyű kint átlátni a dolgokat. Egy forgatható, és állítható dőlésszögű kamera már más lett volna. Ez az egy nem tetszett a játékban (külső kamera állás). Nekem még a splinter cell-nél is jobban tetszett. És ami meglepő hogy 1 cd, és alig rak fel vmit.
  • ghost cb
    #22
    kicsit szarul irtam, de a lényeg hogy "Nekem még a splinter cell-nél is jobban tetszett." előtt sorköz van
  • nagykispeter
    #23
    Sziasztok ! Én is a kódos ajtónál tartok de nem jó a 7957 nem akart vele beengedni!Ha valaki tudja a jó kódot akkor írja már be légyszi!!
  • ghost cb
    #24
    Nem 1 db kódos ajto van, de 1 db van aminél 2 percünk van h kijussunk! mindegyiknél van megoldás... énis segitség nélkül vittem végig, és az lesz majd jó érzés ha sok szenvedés után jöttök rá SZERINTEM
  • ghost cb
    #30
    Hát sztem a cd-det használhatod frizbizésre mert valamit elb@sztak. Essetleg a mentéseket kimásolod és reinstall. De sztem itt valami nagy gebasz van. Mintha egy hivatkozásnál rossz címet adtak volna meg.
    Szerezd meg ujra a játékot és a MENTÉSEKET másold ki
  • ghost cb
    #31
    Túrjál bele a kézi számítógépedbe, és az egyik hosszú levél legalján lesz, h önmegsemmisítő kódok: ####, ####
    Asszem minden gépen más de nálam: 1129, 3835 volt.
  • nagykispeter
    #32
    Ja, ja minden gépen más
  • ghost cb
    #34
    noncs végigjátszás helyiette gondolkodj sztem, mert még a magyar nyelv is könnyíti. ha elakadsz meg kérdezz bátran.
  • Tom3 #35
    valami Gorky nincs ujsag cd-n?
  • Shep
    #36
    A 2. pályán bejutottam a raktárhelyiségbe, de a kódot amivel a ládát amiben az én cuccaim vannak/ill gondolom hogy az van benne/ elő tudom hozatni azt honnan lehet megszerezni?
  • Tom3 #37
    na tud valaki valaszolni?Valami Gorky nincs ujsag cd-n?A full verzio-ra gondoltam.
  • Shep
    #38
    Hát durva ez a magyar szinkron, itt is 2 ember mondja el mindenkinek a szövegét ráadásul elég gyenge alakítást nyújtanak, mondjuk van néhány poénos beszólás.
  • ghost cb
    #39
    De legalább magyar!
  • Shep
    #40
    7. küldetés a terminálnál amit fel is kell robbantani abba hogy tudok belépni mi a kód? Vissza nem lehet menni azon a részen ahol mászkálni lehet meg semmi nincsen.
  • ghost cb
    #41
    turj bele a számítógéped aktáiba ottlesz azt egyik végén
  • Shep
    #42
    de szerintem nekem az nincs meg, mert én beleolvastam és nem találom. de megnézem mégegyszer, smúgy hány küldetés van összesen?
  • Shep
    #43
    nincsen kód az adatok között akkor most mi van?
  • grebber
    #44
    Király ez a game szerintem!
  • Shep
    #45
    az az, de te se tudod a kódot a 7. küldetésnél?
  • ghost cb
    #46
    bazmeg ha tovább engedett ott kell lenni egy szaros dokumentumnak aminek az alján van két kót. BIZTOS. Valami "az épület kiürítése" vagy "önmegsemmisítő mechanizmus" vagy faszomtudja de ott van az biztos!
  • ghost cb
    #47
    kót = kód