124
Gladiator: Sword of Vengeance
  • selwik
    #1
    Deviance ßßßßßßß



    ú Ä Äú-ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ-úÄ Ä ú



    Gladiator: Sword Of Vengeance (c) Acclaim



    ú Ä Äú-ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ-úÄ Ä ú

    CD Count.......: 02 CDs Date...........: 12/2003

    Protection.....: Securom
  • zaki
    #2
    1. :)
  • zaki
    #3
    ez milyen game is?
  • selwik
    #4
    Nah, ki mit tud róla, érdemes megnézni? Pár képen kívül nem sokat találtam.
  • selwik
    #5
  • zaki
    #6
    én is most nézegettem a képeket, de engem nem nagyon győztek +...
  • selwik
    #7
    Elvileg "hősies kalandjáték" a római korban, de a képek alapján vmi verekedős akciógame. Ha a kettőt faszán ötvözik akkor megnézném.
  • zaki
    #8
    be is nyomok mindjárt egy párat, hogy mások is tudják, hogy kb mire számítsanak
  • zaki
    #9
    A bosszú kardja

    Római birodalomban játszódó kardos, szandálos akcióhent, amelyet jelentősen befolyásolt a Gladiator című film. A történetben meghal Róma legnagyobb uralkodója, Trajánusz. Őt a gonosz Arruntiusz követi, ki a gonosz isteneknek hódol és saját ördögi elképzelései szerint fog hozzá Róma újjáépítésének.

    A jóságos istenek erre nagyon beparáznak, és téged – Thraxot – küldenek a birodalom megmentésére. Küldetéseid során eljutsz például a Kolosszeumba, ahol Secutorok és Hoplomachusok jönnek szembe (gladiátor fajták), valamint elkolbászolsz a Titánok szigetére és a Világ Szélére. Fegyvereid a római kard, kesztyű és harci szekerce lesznek. Ezen fegyverek 15 változatát szórták szét a játékban. Természetesen találkozol Spartoival – csontvázharcosokkal és félelmetes Küklopsszal. Multipléjer nem lesz egyelőre. Az arénában, Kombók osztogatásakor, két pofon leadása között, átkapcsolhatsz másik ellenfélre. Ezen felül brutális „MORTAL KOMBAT” KIVÉGZÉSEK figyelnek be.

    Info: Hardwired
  • zaki
    #10
    itt van a játék hivatalos honlapja
  • zaki
    #11












  • kisficege
    #12
    hát ez nem egy nagy szám lép...
  • shaba23 #13
    A sírkő reklámkampányáról hírhedt Acclaim újabb polgárpukkasztó ötlettel rukkolt elő. A Gladiator: Sword of Vengeance c. brutális és vérengzős játék promóciós anyagait brit buszállomásokban, két héten keresztül láthatjuk. Ebben még nincs semmi egyedi, azonban a hírdetések mögött megbúvó vörös tintapatronok hat nap múltán kifakadnak. A "vér" szépen lassan átitja a posztereket és végül a járdára csöpögve kisebb vér-csermelyeket képezve csordogálnak a buszállomásokból.
    A cég megkapta a szokatlan reklámozásra a jogokat, s külön takarítókat alkalmaz, hogy egy hét múltán eltakarítsák a "vért" az utcáról.
    [Hardwired]
  • Mayday
    #14
    Na, majd meseljen valaki, hogy milyen, ha mar kiprobalta!
  • BlackWolf
    #15
    nekem jon lefele majd este kiprobalom holnap meselek
  • Sephi
    #16
    Szal en mar jacottam es egy nagy szar. Ugyanazok a ellenfelek majdnem minden palyan. A Jatekmenet kurvara linearis mindig elore kell menni vagy hatra neha neha van azert fel is le is. Borzasztoan furcsa grafikaja van ami egyeseknek szep lehet masoknak nem. A harc kombok unalmasak mert mindig ugyanazok. A kivegzesek minden egyes szorny katagoriaban ugyanazok szal unalmassa valnak egy ido utan. En nagyon meguntam mar az elso sziget utan.

    Nem ajanlom senkinek mert szvsz hentes baromsag. Alig kell gondolkozni valamit benne csak a hulye non-stop hent megy vegig.
  • hykao #17
    Akkor ez amolyan mortal szerű TPS? Vagy melyik játékhoz lehetne hasonlítani?
  • antijedi
    #19
    magyarul konzolátirat stilusu ugye? :PP
  • HuAn82
    #20
    Szerintem nem.
  • zaki
    #21
    vazze, nálatok is csak az 1ik kép kön be?
  • hykao #22
    igen
  • Bandew
    #23
    Nekem mindegyik bejött, bár az első kivételével mindegyik egy szép piros X-t ábrázol. :P
  • HuAn82
    #24
    Jah!
  • musha
    #25
    szerintem tök jó ez a játék, nem tudom mit kell fikázni. ez egy egyszerű, ámde annál hangulatosabb kis gém, ahol a középpontban a hent áll. de ki számított másra?!
  • BlackWolf
    #26
    na vegre valaki aki osztja a velemenyem :D nekem is bejon a game bar neha ha oszenyomkodok minden szart megfagy a bill!!:(( idegesito meghogy lehet felvenni a fegyvereket az ellentol vagy mer nez rajuk a hapek es ha lehet akkor hogy?
  • Pontius #27
    GLADIATOR: SWORD OF VENGEANCE
  • zaki
    #28
    na majd mindjárt átírom, mert ez így tényleg helytelen :)
  • hykao #29
    KÉPEKET!!!
  • grayfox
    #30
    valaki aki játszik, és nvidia kártyája van modnja meg pls milyen drivert használ, mert egy ismerosnel 45.23+98 kombinacioval nem megy a jatek, az elején vmilyen windows media series instll disket kér.. (amugy felraktam minden ilyen szar 9-es media playert, filereket stb) de nem indul, nagy semmi.
    nalam otthon xp+catalyst simán megy.
    vki help pls
  • BlackWolf
    #31
    nekem 52.xx nemtom menyi van a hwsw.hu-rol le lehet tolteni
  • Hmuda
    #32
    Kipróbáltam és ennél szarabb játékot még nem sokat láttam. A leundorítóbb konzolos fos és nemcsak a hanyag és az idegesítően szar irányítás miatt (amikor a START gombot kezdte emlegetni, azonnal, tudtam, hogy ennek a játéknak lőttek), de az okádék átirat miatt is. Nemtudom hogyan volt képük ilyesmivel kijönni egyáltalán. Az irányításon nem lehet változtatni, pedig nagyon siralmasan van bekonfigurálva.

    Szóval csak azoknak tudom ajánlani, akik krónikus mazochisták.
  • Forrest Tomee
    #33
    1et értek. Iszonyat szar az irányítás, nekem állandóan le is állt csak csapkodni tudtam az előre hátra lefagyott.
    Akik ezt átírták, többet nem engedném a PC piacra.
  • Bandew
    #34
    Az a start gomb nekem magas. Ezt nem lehet billentyűvel játszani? Csak mert én nyomogattam minden szart és nem sikerült.
  • Hmuda
    #35
    Én kb fél órán keresztül nyomogattam mindent mire egyáltalán hajlandó volt megmozdulni.
  • Bandew
    #36
    Oké megvan!
    Amugy az irányítást lehet változtatni.
    Bemész a control menube, kiválasztod a cselekvés típusát, majd a jobb nyíl gombbal átmész a bekonfigolt gombra, itt pedig egyszerűen lenyomod a kívánt gombot. Nem kell entert se nyomni.
  • Bandew
    #37
    Ja és még valami. Annyira szar ez a játék, hogy már le is töröltem. :D
  • Hmuda
    #38
    Nalátod, egy rendes játékban ez nem így működne. Ezek egérről még a hírekben se hallottak. :PPP
  • Hmuda
    #39
    Meg kicsit felháborító, hogy entert nyomok a controlsnál, erre visszabasz a főmenübe.
  • Dns5000
    #40
    na nekem mar az press startnal megyult vele a bajom
    hulye, kocsog kolzolatirat ,az iranyitas borzaszto sz@r,
    tenyleg van menu? hat azt nem sikerult elohoznom :P
    Kilepes sem ment, miert is raknak a menut escre a vegen meg megtalaja valaki.
    Pedig a fu meg rajta a feny effekt az nagyon szep.
  • mrteo
    #42
    nekem a jobbShift melletti gombra lép be...
    Viszont megcsináltam egy pályát ami után bent állok a körben és nem tudok csinálni semmit. volt aki nem törölte le már az elején, és idáig eljutott?