17
GIB szótár
  • ZSUZSIKA
    #1
    HI! szerztem egy a gibhez tartozó angol hangosszótárt. a gáz az hogy nem tudom megnyitnni me soha nem találja az adatbázist hiába állítom be!! egy kicsit bepöccentemmm! tud vki segíteni?
  • gz8
    #2
    Szia!

    Indítsd el a Gibet, aztán File\Beállítások\Keresőfa.
    Defaultban benne van a hangosszótár, de ha nincs bejelölve a jelölőnégyzet, akkor csekkold be, ha pedig nem ajánlja fel az opciót, akkor az Új kiadványra kattintva kerestesd meg vele.
    Sok sikert!
  • ZSUZSIKA
    #3
    hi!
    az a gond hogy a hangosszótáram (ami "állítólag gibes") nem gdb hanem dat kiterjesztésű és azt nem tom hozzáadni! és emiatt pörögtem be nagyon a többi ilyen idx ref kiterjesztésű file +van csak dat van a gdb helyett:(
  • gz8
    #4
    A .dat fájlban van igazából a cuccos, és a gib tényleg csak a .gdb-re bukik... Ha tudsz várni egy napot, utánakérdezek, tud-e valaki szerezni, aztán a többit mailben elintézzük. Oks?
  • ZSUZSIKA
    #5
    OK! kösz szépen előre is!
  • gz8
    #6
    Nem ígérem, hogy még ma meglesz
  • Flamaster #7
    Üdv.
    Német-magyar MŰSZAKI szótárat keresek(kizárólag szoftvereset,rosszabb esetben online szótárt).
    *.lap.hu felejtős.Ott nem találtam.
    Tudd valaki infót hol nézhetnék utánna?
    Az sem baj ha konkrét linket ad valaki.
    thx.
  • SaintSavin
    #8
    http://dictionary.uw.hu/index.php
  • Flamaster #9
    Kösz.Gondoltam, hogy valaki Google-ban rákeres.
    Ismerem.Az a baj vele, hogy 10 szót engedélyez naponta + kevés szót tartalmaz.
    Valami komolyabb kellene.
  • Soockit
    #10
    Sziasztok!

    Valaki nem tudja okosban megszerezni a lentebb említett német-angol-magyar szótárt.
    Műszaki szótára lenne szükségem németül!
  • arsene
    #11
    sajnos csak a német-magyar Halász szótár van meg, műszakiban pedig angol-magyar. GIB 3.0
  • Esrohnoil
    #12
    Szép napot!
    Segítséget szeretnék kérni.
    Nekem olyan szótár kellene (akár on-line is jó), amivel orvosi kifejezéseket tudnék angolról magyarra fordítani. (Tehát egy angol-magyar szótárról lenne szó ami az orvosi kifejezéseket is tartalmazza.)
    Sürgős lenne.
    Aki tud ilyet, feltétlen szóljon!
    Előre is köszi!
  • morfologus
    #13
    Helló!
    Van egy eléggé jó szótár bár nem vagyok benne biztos, hogy az orvosi kifejezéseket is tudja de nézd meg hátha segít!
    http://www.sztaki.hu/szotar
  • X TEA C
    #14
    Sziaztok, tudna esetleg valaki a GIB 33 sfx 64bit egy serialt

    koszi
  • arpados4
    #15
    Sziasztok!
    Tudna valaki német-magyar nagyszótárt vagy műszakiszótárt?

    Köszi!
  • blackgamer
    #16
    ez a szótárprogi még létezik?
  • Dj Faustus #17
    Google első találat.