4144
  • Bandew
    #1
    Hardwiredről:

    "A LucasArts egyik tisztviselője megerősítette, hogy a stúdió a Star Wars univerzumban játszódó és a Battlefield-hez hasonló többjátékos terméken szorgoskodik. A Star Wars: Battlefront a korai pletykákkal ellentétben, Yoda mester tanácsára, az összes nagyobb platformot, köztük a PC-t is célba vette.
    További részleteket nem sikerült kihúzni a szóvivőből, bár a satu alkalmazásakor biztosította a kérdező feleket, hogy a Hoth-i csata szinte biztos, hogy benne lesz."

    Ez szerintem nagyon király lesz.
  • Blasta
    #2
    Nocsak...
    Legalább címet mást találtak volna neki
  • Bandew
    #3
    Mit?
  • Bandew
    #4
    Az új hír szerint még tavasz előtt meg fog jelenni.
    Tehát hamarosan hatalmas multi partyk várhatóak a Star Wars univerzumban.
  • Blasta
    #5
    Miért kell ennyire egyértelmüen a Battlefield-re hajazni?
  • Bandew
    #6
    Jaaaa! Hát azért az a szó, hogy battle elég sok helyen használható. Ennyi erővel a Battlefield koppintott a Lucasartsról, mert nekik volt előbb egy Battlegrounds nevű játékuk. Jó oké szerintem is hajaz rá, de azért várjuk ki a végét. Végül is más hangulata van lépegetőket irányítani, mint tankot.
  • Gandibá
    #7
    Istenség lesz.. remélem nem lesznek nagy bugok mint battlefield-be (fejbelőttem 5 centiről a gyereket bazookával, és erre ő lő le engem, persze 100 hpja maradt). Mekkora poén lesz Jediként vagy akármiként küzdeni a Hoth-on. Aaaaaaaa jelenjen meeeeeeeeg! :)
  • magus
    #8
    PS2-es képek:


  • Braveheart
    #9
    Remélem a grafikán turbóznak egy kicsit (tudom ez "csak" ps2)
    milyen állat lesz járművekkel menni!
  • Sephi
    #10
    Ha' remelem kigyun PC-re mert Ps2-on a FPS-esek nagyon nehezen jacchatok bill nelkul...
  • Bandew
    #11
    Minden platformra kijön!
    A Képek meg rohadt jók!!!!!!!!!!!!!!
  • Bandew
    #12
    Azaz csak Xbox-PS2-PC
    Dehát az a "minden" :)
  • Punker
    #13
    igeeeeeeeennnnnnnnnn
    mióta vágytam rá hogy a lépegetővel eltapossak pár mocskos lázadót :)))
  • Bandew
    #14
    Mit vagy úgy oda?
    Elég egy kicsit összekötöznöm a lábad. :D
  • Gandibá
    #15
    Jaja, remélem ilyen okosságok is benne lesznek, mint a Jedi Visszatérben, hogy ilyen farönköket löksz a lépegető alá, meg kifeszített kötéllek felgáncsolni.. stb :))
  • Bandew
    #16
    Újabb hírek a Hardwiredről:

    "A LucasArts egyik tisztviselője megerősítette, hogy a stúdió a Star Wars univerzumban játszódó és a Battlefield-hez hasonló többjátékos terméken szorgoskodik. A Star Wars: Battlefront a korai pletykákkal ellentétben, Yoda mester tanácsára, az összes nagyobb platformot, köztük a PC-t is célba vette.
    További részleteket nem sikerült kihúzni a szóvivőből, bár a satu alkalmazásakor biztosította a kérdező feleket, hogy a Hoth-i csata szinte biztos, hogy benne lesz.

    FRISS: A PlaystationMagazine három képet és további infókat spájzolt be a játékról.

    Leginkább a SOCOM online-többjátékos tapasztalatához hasonlítható, azzal a különbséggel, hogy egy rakat karakter között mazsolázhatunk és számos járművel kolbászolhatunk a harcmezőn. Négy csapat közül választhatunk: Felkelők vs. Birodalmiak vagy Köztársaság vs. Szeparatisták. Az azonos oldalon lévők nem gyepálhatják egymást, azaz a Köztársaság nem nyomulhat a Birodalommal szemben. A csatákat azonban bármely bolygón megvívhatjuk.

    A Star Wars filmekből ismert összes nagyobb járművel nyomulhatunk. Kapaszkodtok? AT-AT és X-Wing-ek, de akár egy tauntaun-t is meglovagolhatunk. Hab a tortán, hogy némelyik járműbe több jóember is belefér. Míg az egyik vezet a többiek kezelik az ágyúkat."


    A képeket már Magus barátunk berakta.
  • Tikal #17
    ejha, Lucasarts nagyon beindult mostanság, ontja a játékokat :)
  • Bandew
    #18
    Ja, hamarosan két kalandjátékot is nyomnak, ma meg kijött az Armed@dangeorus.
  • Bandew
    #19
    Armed&dangerous :)))
  • antijedi
    #20
    hmm, hát ez tarolni fog szvsz ha kijön és normálisan csinálták meg :)
  • Bandew
    #21
    Az tuti. Meg az is, hogy én a lázadókkal leszek. Remélem majd jedik is lehetünk benne. :P
  • Tikal #22
    at-at rulez
  • antijedi
    #23
    lázadókal? hmm, akko asszem sokat fogjuk egymást leölni , mert én meg hithű birodalmi vagyok... :P
  • Bandew
    #24
    ÉLJEN A KÖZTÁRSASÁG!!!!!!!!! :D
  • Kandurex
    #25
    Vesszenek a lázadó kutyák :p
  • Eye-scream
    #26
    Jah és evok mint választható faj...
  • Gandibá
    #27
    :D
  • Rockety
    #28
    frankó lesz sok Luke Skywalker meg Han Solo wanna be-t gyilkolászni : )
  • Gandibá
    #29
    Végülis tök mind1, hogy ki milyen párti (köztársaság vagy birodalom), a lényeg hogy jáátszaaaniiii akarok veleee! :)
  • antijedi
    #30
    ott a pont... :P
  • Shaman
    #31
    Ez azt jelenti,hogy 2 típus lesz,vagy azt,hogy eccer 4 különböző csapat írtja egymást??
    Mert az elég érdekes lenne (nagyon szívesen kipróbálnám),hogy 4 team van,s azok egymás ellen......
  • Shaman
    #32
    Egyébként (attól függetlenül,hogy a KOTOR-ban jó jediként játszom) az én szívem is inkább a birodalmiakhoz húz!:-)))
    Dark Force powa!
  • antijedi
    #33
    hát ha jól vettem ki sajnos nem ez a helyzet, én gyk ugy értelmeztem hogy van oylan map ahol birodalom vs lázadók vannak és van olyan ahol republic vs szeparatisták, bár a lenti szöveg nem teljesen igy irja de szvsz ez lesz a helyzet mivel csak igy jön ki mivel hülyén nézne ki ha teszemazt a birodalom ütné a republicot mivel full nem egy időben létezett a kettő ezért nem igazán lehetséges
    ettől persze még lehet olyna megodlás hogy egy mapon pol vanak evok + lázado +birodalom teamek vagy nemtom, de nem hiszem hogy ez lenne a helyzet bár érdekes lenne az tuti :P
  • Shaman
    #34
    Hát ebben igazad van.
    Bár szívesen kipróbáltam volna egy 4 team-es csatát. Nem igazán volt még rá példa (hacsak a hentelős gamék team-death match-ét ide nem vesszük,UT2k3,Q3,stb).
    Még ami leghinkább ez volt az az alien vs predator 2 a maga 3 különböző fajával egymás ellen. Na az nem volt rossz pl. hálópartykon.
  • antijedi
    #35
    jah, igy igaz :)
  • Bandew
    #36
    Szvsz így lesz.
  • Lacc
    #37
    Egy biztos, ha Lukácsék tényleg jól eltalálják a a hangulatot, a játékmenetet, biztos hogy meglesz hozzá a jó nagy scene is :)
  • Gandibá
    #38
    Vagy úgy lesz, mint battlefield-ben, hogy pályától függően lehet csapatot választani (pl. egyik mapon BF-be Német - Amerikai, másik mapon Orosz - Német és így tovább..). De ha 4 teames lesz a játék, az se baj :))
  • antijedi
    #39
    nem ezt mondtam az elöbb? igaz belátom kcisit körülményesen fogalmaztam na de akkoris... :P
    amugy meg tudod a mondást:
    "Amig élünk remélünk..." :PPP
  • Tibre
    #40
    Nekem ez a játék onnantól kezdve nem tetszik,hogy konzolra is kijön,mondjon vki olyan fps gammát ami konzolra is kijött és egy időbe pc-re is és jó lett?