26
Barna foltok az autópályán
  • RelakSfromhome
    #1
    Odasz@rtál?
  • Lacc
    #2
    Most láttam, a híradóba már hírértékűnek számít, hogy az autópályán barna foltok jelentek meg. Hát no comment :D Úgy látszik nem találtak ennél érdekesebb témát...
  • Lacc
    #3
    Pf hát rossz az aki rosszra gondol :P
  • RelakSfromhome
    #4
  • Tikal #5
    csak azt nem értem hogy az osztrákok és a németek miből készitik az autopályát, mert hogy idehaza nagyon silányak....
  • PResident Evil
    #6
    én is láttam a híradóba... ráadásul nem messze tőlünk van... :)
  • Punker
    #7
    ja csak ott nem félév alatt akarják összedobni......
  • PResident Evil
    #8
    itt se félév... és ráadásul balfaszok is
  • O0D:
    #10
    ami ráadásul barna foltos :DDDDD
    ez természetes nálunk. a német munkaerő nem kerül bele az aszfaltba mint nálunk a "hazai".
  • [HUN]PAStheLoD
    #11
    hát eccerű a németek bele is rakják azt a sok pénzt amit az adózók adnak rá..
  • [HUN]PAStheLoD
    #12
    ja mert ott 1 hónap alatt megvan... és elég 1x megcsinálni és elbírja azt ha percenként akár 1000 autó is elmegy rajta (kamionokról nem is beszélve)
  • Mike at home
    #13
    ott biztos nem szarból
  • Instict
    #14
    mért, nálunk belerakják a munkásokat az aszfaltba? ezt nem is tudtam:D
  • Evil
    #15
    az a baj hogy "brazil gepsorral" vegeztetik a munkat
  • Instict
    #16
    szerintem tök8, hogy ki csinálja, ha nincs rendes anyag amivel dolgozhatnak, és nem úgy csinálják, ahogy kéne. mármint hiába brazil gépsor, akkor se úgy van gondolom, hogy kiviszik őket egy ifával, ledobják őket és valaki odaordít: - építsetek autópályát! azt este felveszik őket. szvsz ahogy egy nagyokos megmutatja, hogy kell csinálni, úgy csinálják.
  • Evil
    #17
    nemtom, de itt nalunk epp mostanaban aszfaltoztak ujra a 4 savost.Azt a munkakedvet ami az arcukon volt, orom volt nezni.Persze ilyenkor a kocsmabol jottek ki.
  • Instict
    #18
    jah, mondjuk ezt elhiszem.
  • PResident Evil
    #19
    piros pozsgás arcokkal :)))
  • Frank99
    #20
    Talán kaki???

    :-()))
  • PLaci #21
    Jön fel a sok szar amit bele építettek...
  • SoDI---
    #22
    Közben volt EU-s nyilatkozat Magyarországról, egy politikus éhségsztrájkba kezdett. De ez mind le van szarva. A nap fő híre mégis a folt.
  • Gladiator
    #23
    Faszom, nyáron voltam kint Horvátban búvárkodni 4 napot. A szállásunk előtt mikor megjöttünk földút volt. 4 nap múlva, mikor mentünk haza profi aszfalt, felfestve, huladék eltaakrítva, és ezt kb egy 2km-es hegyi szakaszon csinálták meg 4 nap alatt. hát elégé lestem.
  • ollie
    #24
    lehet, hogy csak sok lovas kocsi ment arrafelé ;)
  • mohuska
    #25
    előbb is összedobják....és jó is

    voltam nyáron ausztriába....odafele menet le volt zárva 20kmen keresztül az A4 egyik oldala.....láttam hol tartanak.....3 nap múlva jöttem vissza (NEM HAZUDOK) vagy négy kilóméterrel arréb voltak......mint a gyeptélglát úgy bazz...nem hittem el
  • T-boy
    #26
    1. kint megfizetik a munkát, az ottani igényekhez mérhetően.
    2. az anyag nagyrésze nem a lakóházakban (főként luxusvillák) köt ki, vagy az udvarban kis dombocskákként
    3. a brazil gépsort nekünk is törökökre kéne cserélni

    Az autópályáknak nem a bithumen részével van baj főként, hanem a talpazatával, hiszt főként azt spórolják, és mellette lopják ki ami véletlenül elszóródik menet közben a platóról.

    Az előző véleményket osztom. Lefele a horvát tengerpartra főutakon, meg kisebb bekötőutakon mentük az út kb egyötödét, visszafele, végig autópályán, mert átadták, és befejeztek több szakaszt 1 hét alatt.

    Járjon mindenki pénztárcától függően Nivával, Hummerrel, vagy régebbi Citroennel.