101
Jogi show
  • Gladiator
    #1
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!! Most ez igaz, vagy csak megjátszák? TV2-n szkott lenni 17:25-től. Szánalmasok akik ott vannak.
  • Xboxman
    #2
    eööeeee
  • Xboxman
    #3
    khmm ez félrement
  • Cat #4
    statiszták vannak benne
  • Takigabi
    #5
    mivel az RTL-en Sat1-es már régóta adnak ilyen kreténséget(mondjuk ott szinvonalasabb )ezért a TV2-nek is át kellett vennie....argh
  • Eye-scream
    #6
    Pfffff bazmeg nem igaz, hogy nem lehet kitalálni már végre vmi eredetit...
    A német adókon kb. 3 éve megy egy rakat hasonló műsor...
  • Davidus
    #7
    Na már vártam hogy mikor lesz ilyen topic:D
  • Balo
    #8
    A Havas műsora is ilyen volt ha jól emlékszem, de a címét megmondhatnátok, mert elfelejtettem!
  • Davidus
    #9
    ja és természetesen
  • Balo
    #10
    Húúúúú, talán Perújrafelvétel
  • Balo
    #11
    ja nem, az egy műsor a Spektrumon :)
  • [DFL]vajdi
    #12
    multkor elkezdtem nézni, (először) nagyon megfogott... főleg hogy olyan mint a barátok közt (amit még sose néztem)... nagyon gagyi ez a klára bironő
  • [DFL]vajdi
    #13
    Én már csak azt nem tudom meg érteni, hogy a magyar TV mér ilyen szánalmas... Nincs semmi új ötlet, nyugatról ömlik be a sok szar... ez is tök körtisz bíróság, már nincs semmi saját műsorunk
  • Bandew
    #14
    Katikácska
  • Bandew
    #15
    Amugy ez a legszánalmasabb, legfantáziátlanabb, legröhejesebb műsor, amit valaha is sikerült kreálniuk a köcsög TV-seknek, pedig nem ez az egy "jó" munkájuk van, de hát bebizonyosodott, hogy nem lehetetlen túlszárnyalni őket.


  • Alien
    #16
    Perpatvar nem?
  • Pempő
    #17
    Perpatvar, de legalább 2 magyar adón ment ilyen fosadék jelleg műsor.
  • CELL StormBird
    #18
    Bazz ma láttam, hát az a hülye szőke picsa mit művelt :D
    Jézusss ezek színészek igaz?
  • [DFL]vajdi
    #19
    hát basszameg, ez megy amerikában, ez megy németországban, "akkor már nekünk is kell"! kurva anyjukat, igaz nem nézek TV-t már régóta
  • FtranX
    #20
    Ma láttam én is ezt a hülyeséget. Az egész egy megrendezett faszság. Ráadásul a színészek (vagy mittomén mik) rettentően erőltetett, idétlen módon játszák a szerepüket. Az RTL-es Perpatvarról legalább egy ideig azt hittem, hogy valódi tárgyalás folyik.
  • Taranov
    #21
    Így hogy hirdették, hogy bírónő meg minden azt hittem, hogy ez egy kicsit színvonalasabb, értelmesebb műsor lesz, mint a Mónika, Balázs vagy a primitív valóságsók.
    De az elmondásotok alapján nem.
    Egyébként a Havas műsora, illetve Juszt műsora szerintem jó.
  • [DFL]vajdi
    #22
    tiszta barátok közt az egész
  • Bandew
    #23
    HÉ! Ne szidd a világ legszínvonalasabb sorozatát! :DDD
  • Bandew
    #24
    Te jó ég! Azóta belegondoltam és rájöttem, hogy tévedtem.
    A legszínvonalasabb sorozat a Szeress most. :D
  • [Walaki]D`Lair
    #25
    Hát én könnyesre röhögtem magamat rajta...:DDDDDDD
  • [DFL]vajdi
    #26
    :)))))))
  • Gladiator
    #27
    bazz, nekem volt égő ezt nézni. ilyenkor mindig belegondolok, hogy ha egy külföldi emebr ott ülne mellettem, nekem lenne égő, hogy egy ilyen országban élek. mondju keddig sem dicsekedtem....
  • Gladiator
    #28
    vazzeg, nem keddig, hanem eddig
  • vizes
    #29
    Nem új a téma.
    Régebben, a nyolcvanas években az MTV-n volt egy hasonló jellegű műsor, a Jogi esetek.
    Ott is előadták az esetet, csak nem tárgyalás-szerűen értékelték, hanem a stúdióban volt három jogász aki foglalkozott a témával.
    Volt egy közönség kedvence is aki mindig frappáns, színes magyarázatokat adott: Dr. Erőss Pál.
    A Ludas Matyi viccesen Dr. Jogerőss Pálnak nevezte.
  • Augustus Gigo
    #30
    NA megerőszakolta a feka a csajt vagy nem?
  • CSOCSO
    #31
    jajj tegnap akartam ezt a topikot megcsinálni:))) nagyon gáz ez a műűsor.. főleg a tegnap dolog.. amikor a két hülyepicsa meg a fönök és a takarító olt.. hát én végigröhögtem.. a barátok közt első adásában jobban alakítottak a béna szinészek mint ezek.. extragagyi volt
  • Lazarus
    #32
    Annnnyira szar ez a katalin bírónő :DDD
  • zaki
    #33
    ez milyen műsor? olyan, mint anno a Havas vezetett?
  • Gladiator
    #34
    olyan
  • Gladiator
    #35
    na, de most akkor ez igaz történet, vagy mi a halál? újrajátszák a tárgyalást?
  • Lazarus
    #36
    aha
  • Bandew
    #37
    Nincs mit szégyelned Gladiator. Ez az idétlen műsort a külföldiektől lestük el.

    Amúgy nem dicsekedtél???
    És az ultra-hiper-szuper bombázó lányainkkal mi van?
  • CSOCSO
    #39
    már megint megy.. természetesen LOL az egész... játszákit a szappanoperát.. ez szerelmes abba.. az ebbe. ez tagdja hogy velvan.. DE van felvétel.. valami biztonsági kamera felvétel..persze a kamera full rájuk zoomolva stb.. vazze ennyira gagyi hogy lehet valami???
  • PResident Evil
    #40
    baszki én már az első adás után akartam nyitni ilyen topicot, de gondoltam minek.. csak nekem nem teccik!

    erre ?
  • CSOCSO
    #41
    én is akartam nyitni.. csak azért nem nyitottam mert a realityshow topikokat is én nyitottam.. de én nyitottam a filmes topikot.. szal ezt már nem volt kedvem.. de nemsokkal utánna már meg is csinálta a Gladiator boy