14
  • Lazarus
    #1
    Hát ez fantasztikus
  • Kandurex
    #2
    cool!
  • Cat #4
    engem már a tv2 időjárásjelentése is kiborit, amikor egy miniszoknyás csaj dumál a háttérben lévő domborzat előtt, dumál, majd belelép a térképbe, leul a szélén, mutogat (közben a lábára közelit a kamera), legugol, háttérben a domborzat ide oda mozog, majd kilép, és jo éjszakát kiván
    pff
  • adracco
    #5
    Ja de yó, hurrá!!!

    amúgy egy szót sem értettem az egészből! :)) Megmondom öszintém különösebben nem is érdekel. Azt hiszem csömöröm van a hiperszuper technológiáktól.
  • Anteris
    #6
    Most már csak az érdekelne, hogy ki a shit ez az adracco nick, mert érdekes módon az előbbi beírásank is az én nevem kellett volna megjelennie!!
  • Cat #9
    gondolom az nem jutott eszedbe, hogy itt nem egy előre megcsinált mozifilmről van szó, hanem egy tévéstudiórol, ahol ÉLŐ egyenes adásban tudnak ezentul berakni akármit (pl. dinoszauruszokat) nem pedig hosszas utómunkálatokkal tennék oda a dolgokat
  • Darth Sith
    #13
    nekem tetszik. :)
  • KeFe
    #14
    "engem már a tv2 időjárásjelentése is kiborit, amikor egy miniszoknyás csaj dumál a háttérben lévő domborzat előtt, dumál, majd belelép a térképbe, leul a szélén, mutogat (közben a lábára közelit a kamera), legugol, háttérben a domborzat ide oda mozog, majd kilép, és jo éjszakát kiván
    pff"

    No igen az uberLOL
    Nem kicsit tetszett ugyanez a Galvolgyi parodiaban eloadva :)