5
Tripla monitor panoráma windóz
  • Lacc
    #1
    Na szóval az lenne a kérdésem, hogy hogy lehetne azt megvalósítani, hogy egyszerre 3 monitor legyen használatban? Az R9800-amon van még egy kimenet egy 2. monitornak, sikerült is összelőni minden ment simán, de így most csak a baloldal fele van "meghosszabbítva" a win asztal. Kíváncsi lennék hogy hogyan lehet azt megoldani, hogy még egyet rádugjak, és jobb oldal fele is kimenjen :D Van erre valami külön kártya vagy egyszerűen be kell még rakni egy lámább pci-os vid. kareszt?
    Erre gondoltam max., de akkor azt nem értem, hogy egyes simulátorok láttam hogy támogatják ezt a panorámaképet, és akkor az egyik monitorra a pci card igencsak megizzadna, szóval nem hiszem hogy így kellene. Valaki help?
  • Borg
    #2
    Matrox Parhelia. Az egyetlen 3 képernyőt támogató karesz jelenleg.
  • Air
    #3
    Azt igazabol nem egy gep tobb videokartyaval, hanem tobb gep csinalja, es egy szoftver hozza ossze a monitorokat. WidevieW-nak hivjak: http://www.wideview.it/
  • Laalee
    #4
    idáig 6 monitor volt a legtöbb a gépemen :D

    1 r9700pro 2 monitor
    2 matrox g450 pci 2-2 monitor persze játékra használhatatlan, csak a kiváncsiság kedviért raktam össze
  • Lacc
    #5
    Köszi a helpet, én is csak kíváncsi voltam mert gyakorlati haszna nincs túl sok :D Néha kirakom a másik desktopra a Winampot, és annyi.