20
www.puzzlepirates.com - egy online kalozkodas de szigoruan csak puzzlekkel ;)
  • Hustler_hu
    #1
    mindenkinek ajanlom aki szeretne 1 picit kikapcsolodni ;)
    szigoruan meg kell nezni ha szereted a puzzlekat , beta alatt nem sok kalozakcio volt de most mar mindenhova vesznek fel kezdoket ! Harr!
  • Kata
    #2
    Hello
    Én is láttam az oldalt, olvastam is, és megpróbáltam regisztrálni, de nem sikerült. Meg egy rakás dolgot le kellett volna tölteni. Pedig első ránézésre tetszett a dolog.
  • Hustler_hu
    #3
    hat tudom , bonyodalmas 1 picit az elso nehany lepes de nagyon is megeri hidd el!
  • Kata
    #4
    Én szőke vagyok ehhez... :)
  • Lacc
    #5
    Aranyos játék, el lehet vele lenni :) Én most kezdtem neki.
  • Lacc
    #6
    Látom nagyon népszerű ez a game :D Pedig érdemes kipróbálni, van trial.
  • maxius
    #7
    Hány MB a letöltés?
  • Lacc
    #8
    40 asszem.
  • Lacc
    #9
    Látom nem nagyon érdekel senkit a játék, pedig nem semmi mennyi minden lehet benne csinálni, az ember nem is gondolná. Nagyon jó szerepjátékos társaság van, lehet venni saját hajó, gyűjteni kell rá legénységet, akik szintén játékosok, akik a hajón mindenféle feladatot látnak el. Pl. van aki vizet pumpál, van aki a vitorlákat igazitja mindig szélirányba, a kapitány navigál, van aki a séróléseket foltozza be, van aki az ágyút tölti, stb.
    A nyilt vizen meg lehet támadni más hajókat, amiket szintén playerek irányitanak, vizi csata után át lehet ugrálni a másik hajóra, ahol karddal kell megküzdeni a másik legénységgel.

    És az a poén, hogy minden tevékenységet valamilyen egyedi puzzle-el kell megoldani, amig nagyon jól meg vannak tervezve és szvsz nagyon élvezetesek. Én személy szerint nem vagyok oda az ilyen puzzlekért, de ezek nekem is nagyon tetszettek.

    Még saját boltot is lehet nyitni, kell fizetni a fenntartást meg egyebeket. És ha veszel valamit egy boltból, azt meg kell általában rendelni, és látni, hogy kb. mennyi idő múlva készül el a cucc. Egy ruha esetében ez valós idő szerint pár óra lehet, de ha egy hajóácsnál veszel valami nagyobb ladikot, annak az elkészitése bizony napokat is igénybe vehet :)

    Szvsz érdemes kipróbálni.
  • Lacc
    #10




  • Lacc
    #11
    Az utolsó képen lehet látni pl., hogy hogyan néz ki ha két legénység összecsap karddal :) Elsőre elég vadnak tűnik, de nagyon frankón meg van oldva. Bal oldal a te csapatod, jobb oldal az ellen. Jobb oldalt ki lehet választani, hogy kit támadsz a másik csapatból, egyszerre többen is lehet egy embert támadni. A puzzle kicsit hasonlit a tetrishez, de attol azért jóval élvezetesebb :) A lényeg, hogy minél több szines tömböt pukkasztasz ki, a kiválaszott célpontot annál jobban szivatod. Pl. olyan kardok esnek be a mezőjébe amit a képen is látni, és ez foglalja a helyet neki. Ha betelik a mező, meghaltál, és nyilván azt kell elérni hogy midnenki elvérezzen a másik csapatból.

    Ha nyertetek, akkor kaptok zsákmányt a másik hajóból ami pénzt is jelenthet, meg mindenféle nyersanyagot, posztót meg egyebeket amiket el lehet adni a piacon. Persze csak a kapitány adhatja el ezeket, a legénység a befolyó pénz egy előre meghatározott részét kapja meg.
  • Since
    #12
    Gondolom próbaverzió az ingyenes, de a fullért kell fizetni havidíjat :-) Vagy tévedek? :) Nem lehet rossz
  • Lacc
    #13
    Ja igy van, a havidij 10 dollár. De a trialban is elég sokmindent ki lehet próbálni, rá lehet érezni.
  • dronkZero
    #14
    Ez tényleg eléggé bejövős típusú!

    Nagyon gondolkozom az előfizetésen... Pirates fíling, kis mmorpg beütés, mellette meg egy tök jó puzzlegyűjtemény...

    Trialban gyakorlatilag mindent lehet csinálni, csak saját hajót, a ruhák nagy részét, meg (gondolom) rumfőzdét nem lehet venni, és rangban sem lehet előlépni. Viszont ahogy nézem, időlimitje nincs...

    Na, ha veszek egy hajót, jövök toborozni... (Persze ahogy magamat ismerem, nem sok lesz belőle... De hátha...)
  • Checkerboy
    #15
    Sziasztok mivelhogy én 6 évet éltem németországba a német verziót nyomom de midnight se rossz de ott amikor indigón (német szerver ) csúcsidő van ott náluk meg senki sincs on ^^ Van egy hajóm (németül kutter a sloopnál eggyel nagyobb ) jó lenne ha magyar is lenne rajtam kívül a német szerveren (nevem: Athos)
  • Szekijoe
    #16
    Játszik még ezzel valaki?
  • gvarga12
    #17
    es most, tegnap probaltam ki :)
  • Szekijoe
    #18
    Helyes, alaptanács: Doublonos oceánra kell menni(én a Viridian-on vagyok). A subsciber óceán nem éri meg.
  • Lonni
    #19
    hehe, ez volt az első mmo amivel játszottam, nagyon jó szórakoztunk bátyámmal, de miután csapatunknak sikerült szigetet szerezni game over lett.
  • Globus
    #20
    Játszik még ezzel a játékkal valaki? Ha igen akkor merre, milyen néven?