17
Racing Legends
  • Ch_Slater
    #1
    udv. ugy emlekeztem hogy mar van temaja a jateknak de nem talaltam. ezt varom a legjobban a Richard Burns Rallyval egyetemben. remelem tenyleg olyan jo lesz (mind2) mint ahogy beharangozzak...
  • Ch_Slater
    #2





  • Ch_Slater
    #3
    tobb info itt:
    Racing Legends Official Website
    és
    BHM-RL
  • Tibre
    #4
    Mikorra várható?
  • Ch_Slater
    #5
    azt irjak hogy talan meg ebben az evben kijon az elso pakk. mert ha jol emlekszem ezt is darabokban lehet megvenni mint pl. a LFS-t...
    de ez nem biztos, mert regen olvastam rola es most bongeszem ujra a vele kapcsolatos site-okat, forumokat...
  • Ch_Slater
    #6
    azert kivancsi lennek par ingame shot-ra is. mert a render kepek szepek, de milyen lehet a jatekban...
  • Tibre
    #7
    Mega brutál lenne,ha ilyen lenne a kidolgozttsága,csak milyen gép kell majd ehhez.:D
  • oneal1
    #8
    itt még egy kis infó:))
    http://www.hsw.hu/rl.shtml
    a játék reméljük méltó utóda lesz a gpl nek!!!
  • Ch_Slater
    #9
    csak lenne mar belole egy jatszhato akarmi.
  • Ch_Slater
    #10
    nagyon nagy a csond ismet. semmi hir.
  • Breki33
    #11
    baszki hátul az fénykép nem?
    amúgy tényleg gpl-es kinézetre
  • Ch_Slater
    #12
    nah ez a jatek is eleg hullaszagu
  • zaki
    #13
    megjelenés? :)
  • Alexease
    #14
    Se megjelenes, se semmi:(( Tulsagosan nagy projectbe vagtak a fejszet, el vannak vele rendesen;)) Ketten csinaljak, otthon, egyelore "hobby-bol". Se kiado, se semmi.

    De nem dobozos, azonnal letoltheto dolog lesz. Elvileg hasonlo megoldas mint az LFS - talan. De nem is baj. Ha egyszer talan kijon, ez - elvileg - rendes szimulator lesz, ugy sem sokat foglalkoznanak vele az "autotologatos" emberek.
  • Ch_Slater
    #15
    meg elnek...

    idezet a bhmotorsports-rol


    Tony is the same with his modeling, he doesn't start a model until he has hundreds of pictures of all parts of the cars, has blueprints to work from and a complete set of measurements (that goes for buses as well). Although, he doesn't knock out cars as fast as Jure and Ricardo, there is a lot more that has to go into the cars in design of the model which isn't needed if being done purely for rendering purposes. The cars also need to be built to work with the 3d engine in the best way possible, making materials match textures, applying extra maps for extra shader info, collisions info etc, as well as full rigging. As Tony says often we arnt interested in doing RL as quick as possible but as good as possible...
  • Ch_Slater
    #16
    nah. tudom hogy elvileg egy halott játék fórumába irok, de találtam egy cikket ami nem olyan régi. 2004.10.30-i interjú az egyik West sráccal.
    itt a lényeg belőle angolul:
    "Chris: ...We don't update the main game site at the moment as every time we do it leads to a constant torrent of abusive emails and forum posts among the racing sim sites.

    Riporter: It seems that game has gathered a lot of interests from the fans all around the world...
    Chris: Yeah does seem to have, though as I said we had to stop updating the website as it just kicks of a new wave of hysteria, so we are laying very low and just getting on with the work..."

    elég gyanús azért, hogy semmi hír róla, szal lehet csak kamuzik, majd meglátjuk 1x...
    itt a link: Chris West interjú

    akit esetleg érdekel a bekopizott rész és nem tud angolul, annak leforditom...
  • Ch_Slater
    #17
    bár elég értelmetlen dolog lenne részükröl újra szóbahozni a játékot, most hogy már mindenki elfelejtette, ha tényleg nem csinálnak semmit...