24
nemtom má megint bi a baja ennek a szarnak...
  • Gladiator
    #1
    na, akármit próbálok feltenni, nem tudom. rányook a setupra, kicsit tölt, aztán semmi. má megint mi a baja a gépemnek? winXp-m van.
  • Bandew
    #2
    Ha régebbi játékot akarsz felrakni, akkor ez normális jelenség, nálam is volt már ilyen. De ha minden setupnál ez van, akkor sajna nem tom mi lehet a gond.
  • Met
    #4
    Nem lehet, hogy nem administrátornak vagy bejelentkezve?
  • Gladiator
    #5
    bandew: mindenféle setupnál, olyanokat se tudok feltenni amit régen ugyanerre a gépre raktam.

    vírusosvagy: na az baszna még be

    met: na, és az mit jelent?
  • Redfox
    #6
    Azt jelenti, hogy nincs jogod telepíteni, de ez nem valószínű, mert akkor azt kiírná, és szólna.
  • Gladiator
    #7
    oks. akkor vmi megoldás?
  • Gladiator
    #8
    oks. akkor vmi megoldás?
  • Roll
    #9
    Sziasztok! Probléma a köv: Le akartam uninstallni a pc-cillin 2002-t de közbe becsúszott egy kék halál.
    Persze utánna már nem szedte le magát.Letöröltem a fájlokat a winyoról,meg a regeditben is rákerestem és töröltem.De amikor installálni akarom a 2003-at kíírja hogy fent a 2002,és elöbb szedjem le.Próbáltam hogy visszarakom a 2002-t de az se megy fel.
    Hova teszi még be magát a program????
  • ollie
    #10
    valszeg még maradt valami a registry-ben. de egyébként ettől függetlenűl még bepakolhatott néhány dolgot a windows ill a system könyvtárba, de nem hiszem, hogy az elnen a probléma.
  • Pecás
    #12
    Sziasztok!
    Van egy kis problémám. A gépemen win98 van és nem tudom rá felrakni a winXP-t. Mit kellene csinálnom?
  • rushman
    #14
    Mire használatos az a progz?
  • rushman
    #15
    mi a probléma egészen pontosan?
  • Roll
    #16
    Maradt még 3 bejegyzés a registryben,de nem engedi törölni.
    A registry first aid se tudja kiszedni. Valaki tud valami megoldást? Lehetőleg ne xp installt, mert 2 napja csináltam.
  • ollie
    #17
    hogy hogy nem engedi törölni? ilyen nincs. regedittel próbáltad?
  • Pecás
    #18
    Eliditom a setupot, és a renszer vizsgálat közben lefagy.
  • Roll
    #19
    Nem lehet. Azt írja ki, hogy "Nem lehet törölni az összes megadott azonosítót".
    Azt sem értem,hogy miért többesszámban írja amikor én egyet próbálok törölni.
  • Roll
    #20
    Sikerült kiszedni az összes kulcsot a regeditből,de még mindig ha fel akarom rakni kiírja,hogy fenn van.
    HOL????
  • Crokin
    #21
    De ugye setup előtt volt format c: ? Vagy legalább letörölted a w98-at?
  • Pecás
    #23
    Format c: után sem tudtam felinstallálni. Utána felraktam a win98-at és ugy próbáltam frissiteni, de nem sikerült.
  • Roll
    #24
    Jobb megoldást találtam: AntiVir6 for xp. Ez nem károgott,hogy fent a cillin.