84
Egy remekreszabott űrstratégiai sorozat.
  • Hmuda
    #1
    Nem is értem, miért nincs ennek még témája (igen megnéztem és nincs). Viszont kellene segítség. Honnan szedhetem le a legutóbbi részét (nem a StarFury-t, hanem a stratégia utolsó részét)?
  • [HUN]PAStheLoD
    #2
    öö.. ez milyen játék? :o
  • Hmuda
    #3
    Nem vmi ismert látom. Pedig sokmindenki áradozik róla, vmi jó kis űrstratégia lehet, körökre osztott á la MoO.
  • Hmuda
    #4
    Pár kép a StarFuryból:






    Stratégia képek:


  • Hmuda
    #5
    Na, már szedem DC-röl, de az lenne a kérdésem, hogy kell-e hozzá tört peccs, vagy elég neki a hivatalos is?
  • Hmuda
    #6
    Akit érdekel:
    cikk
  • Hmuda
    #7
    Játszogattam vele és azt kell mondanom, hogy ez a legjobb űrstratégia amivel eddig játszottam. Alapból veri a MoO sorozatot. Eszméletlen összetett, jól kidolgozott, csak ajánlani tudom minden űstratégia fannak.
  • PLaci #8
    Végre egy kíváló új fórumtéma...

    Nekem megvolt a Space Empires IV Gold, de nem találom a CD-t, de sebaj asszem egy haveromnak átírtam, visszakérem tőle...
  • Hmuda
    #9
    Hát én szégyenszemre a DC-ről szedtem le, de még mindig azt mondom, hogy a hihetetlen király gém!
  • Braveheart
    #10
    Te ezt a változatot szedted le?:
    Space Empires 4 gold (rip) 78.78MB
    Elkezdett engem is érdekelni a játék, valami dereng egy nagyon régi space empires nevű játékról, amivel kiskoromban próbáltam meg játszani... :)
  • Hmuda
    #11
    Az lesz az (mivel már egy évtizedes a sorozat). Igen azt szedd le, aztán a hivatalos oldalról szedd le a legújabb peccset és csak símán indítsd el a peccselés (magától betájolja magát, bárhol is legyen). Ha kész a peccs, már játszhatsz is. Már a fajalkozásnál eszméletlen részletesslgekbe lehet belemenni.
  • Braveheart
    #12
    Oké, kösz. Miért ilyen fontos a patch?
  • Hmuda
    #13
    Hát mert sajna voltak benne hibák és ugyebár azokat mindig job orvosolni. :-)
  • Braveheart
    #14
    Megnéztem a játékot, és azt kell mondjam, hogy ennyire bonyolult porgramot én még nem láttam! Minden elismerésem azoké, akik mindent megértenek! Amúgy jó a game, csak idő kell hozzá... lehet nekiugrok vmikor én is.
  • Hmuda
    #15
    Ha tudsz angolul, akkor vidd végig a tutorialt. Nekem jól el tudta magyarázni a dolgot.
  • Braveheart
    #16
    Inkább ha lesz időm... :) nagyon bonyolultnak látszik így elsőre, de sztem jókat fogok majd vele játszani :)
  • PLaci #18
    A Star Fury új játék, most jött ki októberben!

    Megpróbálom majd felrakni a SE4Gold -ot (v1.60) a DC++ -ra, nem tom mikorra sikerül...

    Egyébbként a Star Fury valami Star Trek Fleet Commander klónnak tűnik, egy űrhajó-kapitányt alakítunk benne... (Ha jól olvastam)

    Space Empires Honlap
    Star Fury demó
  • PLaci #19
    Hoppá!

    Star Fury:
    [HUN]CitromosTea (-==IndePenDencE==-) !!!
  • PLaci #20
    Grrrr.... CitromosTea egy ***************... (tetszés szerinti szóközökkel) Nem hogy nem kaptam slotot (T3), de most "nincs felhasználó a letöltéshez".
  • Braveheart
    #21
    Na mostanra már eléggé megtanultam a játékot kezelni, igen jókat játszok:) most pl. 3x-os túlerőt vertem vissza egy kis taktikázással
  • PLaci #22
    SE IV vagy Star Fury?
  • PLaci #23
    Felraktam a SE IV-et!

    se4gold-pl.rar
    se4gold-pl.r00
    se4gold-pl.r01
    ...
    se4gold-pl.r19

    Méret: 20db 16Mb-os file
    Tömörítési arány: 51%
    (WinRAR 3.20)
  • Hmuda
    #24
    És milyen? Vidd végig a Tutorialt és játszogass kicsit. Eleinte biztos bonyolultnak tűnik, de nagyon király tud lenni.
  • Dns5000
    #25
    hmm nekem nem indul a fury :(
    nincs crack gamecopywordon sem :(
    akkor most mi van?
    azt irja tegyem be a lemezt
  • Dns5000
    #26
    nemszoltam :P
  • Hmuda
    #27
    :-)
  • PLaci #28
    Honnan szedted le????
  • PLaci #29
    FELRAKTAM :-))

    Nem letöltöttem, hanem felraktam...
    Saját tömörítés. Már vagy 1 éve megvan, de már nem emlékszem honnan szedtem le eredetileg...
  • Hmuda
    #30
    Lol :-)
  • PLaci #31
    [HUN]eccehomo (@@@ KOLI @@@) már tölti rólam, szóval terjed az ige.

    Mindenki:
  • Braveheart
    #32
    Én is játszok a gaméval, nagyon tetszik! Csak egy bajom van: minden játékban van 1 faj, aki annyira elhúz a többitől, hogy neki egyedül tbb pontja van majdnem mint nekünk összesen... Ja és ha egy szövetségesemmel murderous a viszonyunk, hogyan tudnám feljavítani? Adhatok neki akármit, akármennyit, semmi sem változik.
  • PLaci #33
    Vigyázz! Ha utál a szövetségesed, akkor nagy esély van rá, hogy megtámad! Ne kolonizálj a rendszereiben, és védekezz felé... Trade fölé ne menj...
  • Braveheart
    #34
    Hát ha megtámadna, nagyot szívna:) Az egyik flottámban 5 fullos battleship van, azok lenyomnák az egész hadseregét...
  • PLaci #36
    Ismétlem!

    Mielőtt kérdezel, vagy hozzászólsz, légyszi részletezd, hogy melyik játékról szólsz, a Space Empires IV-ről (rövidítve SE IV) vagy a Space Empires - Star Fury-ról (rövidítve: SE-SF), és ha az utóbbiról, akkor hogy honnan szerezted meg...
    Köszi!
  • PLaci #37
    Hmmm...

    Elég kihalt a topic....
    HAHÓ!
  • PLaci #38
    Bakker! Ez nem lehet igaz................................ :-((
  • Hmuda
    #39
    Hát igen. Manapság mindenki a grafikát nézi és a játékélmény sajnos másodlagos. De azért jó tudni, hogy még vannak akik adnak a minőségre. :-)))
  • PLaci #40
    Nekem nagyon bejött anno a SE IV, valami lemez mellékleten lehetett a demója, csak az 30 kör után nyomott egy quit-et... Nem emlékszem, honnan szereztem meg a full CD-s verziót, de 1 biztos: Nagyon sokat könyörögtem egyes warez oldalak fórumaiban.
    Egyébbként rászoktattam minimum 1 embert .
    Ha tudtok valahul SE-SF-t valamely oldalon, akkor szóljatok! Jelenleg 78 órát mond rá a DC, és nem jön mindig...
  • PLaci #41
    Ja, meg a SE IV elég vérszegény gépeken is szakít, remek multiplayer-el...
    Nem akar valaki egy méles csatát nyomni? (Mentésfájlok mélben való küldözgetésével...)
  • PLaci #42
    Vagy esetleg regelhetnék egyet az uw.hu-ra...