8
Nyomtatóra a gép neve !
  • Imremagdi
    #1
    Van egy Hp 1200-as nyomtató ! USB-és ! Rá van kötve egy nyomtató szerver , és igy van egy fix ip cime a nyomtatónak !

    6 képről nyomtatnak rá az internetezők ! De nem mindig vállalják el hogy ki nyomtatta ki !

    Vhogy automatikussan rá kéne nyomtatni az oldalra hogy melyik gépről érkezett ! Tudtok vm megoldást ! fontos lenne ! Kösszi
  • Cat #2
    szerintem nem lehet megcsinálni, mivel a nyomtatást nem a gépek, hanem a nyomtatószerver végzi, igy mindig ugyanaz lenne rajta
  • Imremagdi
    #3
    és ha a gépekre rátelepítenék egy progit, ami automatikussan odarakja az oldal aljára a gép nevét ?
  • Met
    #4
    Van egy Okipage 4w nyomtatóm. A legfrissebb driver fel van rakva, az Oki oldaláról lett leszedve. Nyomtat, minden mükszik de amikor bekapcsolom a számítógépet akkor felugrik egy ablak, mert a paralel porton lévő nyomtatónak nincs felrakva a drivere, indítsam el a driverben a setup.exe-t, ezt az ablakot csak "leokézni" tudom. Már többször felraktam a drivert de ugyan úgy felugrik az ablak és ennek ellenére tökéletesen mükszik a nyomtató.
    Valakinek van ötlete, hogy tudom eltüntetni a felugró ablakot?

    Xp-m van.
  • pistikem1
    #5
    Sziasztok!!!
    Lenne egy kérésem az hogy van nekem egy
    HP IPAQ POCKET PCH 2210-AS KÉSZÜLÉKEM és kénne egy magyar leirás rola hogy kénne kezelni tud valaki nekem segiteni hol tudnám letölteni vagy hava mennyek elöre is kösszönöm
    Istvan
  • TheZsenyka
    #6
    Esetleg erre van szükséged?
  • pistikem1
    #7
    isteni vagy!!!!!!!!
    kösszi
  • GBR1988
    #8
    Hy Everybody!

    Nyomtatóval lenne egy olyan problémám, hogy feltelepítem a nyomtatót, a gép látja is érzékeli, hogy az USB kábel csatlakoztatva van, ha nyomtatni akarok, akkor kapok egy üzit, hogy a kommunikáció nem lehetséges a nyomtatóval! Ezen kívül mindent bírok csinálni. A nyomtató egy Dell AIO 922 Photo Printer, csak Vistáig van hozzá illesztőprogram és a win 7 minden zokszó nélkül elfogadja! Mi lehet ilyenkor a gond???