16
Ezt csekkeld le...
  • TheZsenyka
    #1
    A betegség... nézd meg....

    Az arc nem tökölt: épített egy gamepad-et ami 20.000 Volt-os sokkot mér a használóra rázkódás helyett... Linket csekkeld meg...
  • TheZsenyka
    #2
    Szerintem a pofa korházi ápolásra szorulna...
  • Jano
    #3
    LOÁL
  • Sephi
    #4
    Hagyamá'

    Nemá ez tényleg igaz?
  • Calver
    #5
    Rohadt nagy ötlet
  • WiZZaRD
    #6
    legalabb van tetje egy verekedos gammanak:)
  • aabyssx
    #7
    20.000?!? Engem egyszer rázott meg egy 70.000-es kézi elektrosokkoló. Ha csak a harmadát (de még a negyedét is) veszem, akkor is brutális! 8^o

    Baromoidok! /:|
  • WiZZaRD
    #8
    na azert nem ilyen egyszeru a dolog. pl a kis piezos onygyujtok is 15-20e Volt korul generalnak, csak epp nincs Amper, tehat nincs benne kraft:), igy nem okoz kart az emberben. regen pl azzal mokaztunk, hogy a kiszedett kis piezogyujtokkal razogattuk egymast...
    a kezi elektrosokkolonak az a dolga, hogy kiusse az embert, tehat abban van kraft...
  • WiZZaRD
    #9
    tehat valszeg ebben a kontrollerben is csak feszultseg van, aram az gyakorlatilag nulla, tehat csak jol megcsip, mas bajod nem lesz
  • aabyssx
    #10
    A kézi elektrosokk egy 9V elemből transzformál fel 70.000-re (így az áramerősség állati kicsi lesz) de attól be lehet...
    ...pedig én kb. 100 Kg vagyok.
  • WiZZaRD
    #11
    igen de mint mondottam annak az a dolga...
    mig pl az ongyujto piezojanak nem, es ennek megfeleloen mukodik mindketto,
    szvsz az a kontrolleres razoka az utobbihoz allhat kozelebb, tehat attol nem fogsz bexarni:)

    amugy mar razott meg sima 220 (ott van kraft is hehe:)), ugy, hogy 3-4 oraig nem ereztem a karom:(
  • Zozo76
    #12
    Egyszer poenbol en is belenyultam a gazgyujtoba. Es jo ra is nyomtan a gombot... :)
  • Jano
    #13
    Ausztriai vadászboltban láttam 100.000V-os sokkolót 1A-en. Egy bálnát agyonüt.
  • Lacc
    #14
    Na ilyen gamepeddel kéne kirakni mondjuk a Media Markt-ba vagy a Tesco-ba a próba konzolokat. Aztán csak úgy repkednének a polcnak a kis surmók :D
  • WiZZaRD
    #15
    :)))) jo otlet, tamogatom :)))
  • tothadam923
    #16
    Három leghülyébb gamepad (+7 extra)