63
Judge Dredd: Dredd Vs. Death (c) Vivendi Universal
  • krisz073
    #1
    Na ez is kijött :))
  • antijedi
    #2
    hmm, ez milyen game? :P
    (mármint stilusra :P)
  • krisz073
    #3
    FPS
  • krisz073
    #4
    http://www.gamekapocs.hu/index.php?page=screenshots&jid=89#
  • Deajka
    #5
    Ajjaj, csak ne legyen igazam. Ugyanez volt a bounty hunterrel is. Csili-vili, big-bang, aztán nagyon gagyesz lett.
  • krisz073
    #6
    Reméljük a legjobbakat
  • Mayday
    #7
    Mar csak maganak a dredd bironak akkora rajongoja vagyok, hogy ezt kihagyom...
  • Dynamic
    #8
    Eh, a demót leszedtem még 1-2 hónapja.Nos ennek tudatában a fullt már NEM szedem le.Iszonyat!Egyebet nem tudok elmondani:)
  • Taranov
    #9
  • Shaman
    #10
    Tényleg ennyire gagyi??
    Na meséjj....
  • Titan
    #12
    ...hát szerintem érdemes egyszer kipróbálni! Nem annyira rossz mint a HALO! Remélem rajtam kívűl azé' más is kipróbálja, már csak a kooperatív mód és az arcade miatt is!
  • Gear
    #13
    A demóhoz képest kellemesen csalódtam. A hangulat nagyon ott van .
  • krisz073
    #14
    Kinek sikerült elinditani a programot?Én feltelepite és egyböl valami Patch-et akar leszedni,leszedtem de akkor is ugyanazt irja,hogy töltsem le az 1.01-es patch-et :((
  • syabi
    #15
    a megoldás, hogy ne kérjen pecset: ne legyél kapcsolódva a nethez, amikor elkezdesz játszani, mert akkor egyből használja is a netet arra, hogy megnézze van-e pecs. ennyi.
    jó játékot.
  • Titan
    #16
    Sikerűlt valakinek a 2. pályát megcsinálnia?
    Ott akadtam el, hogy valami gyárat a vámpírok megtámadtak és azokat kéne pofán vágni, de egyenlőre eggyel se találkoztam és ott kolbászolok, hogy kinyitottam egy konzollal egy ajtót ahonnan felmentem valami liftel egy olyan helyre ahol lángol valami ajtó és a mellete lévő helyből se tudok sehova se menni...:(
    PLZ HELP!!!
  • Edward2
    #17
    hmm.épp ezt akartam megkérdezni hogy ott a gyárban a lángoló ajtó mellett merre kell menni mert sehova se lehet menni szerintem.lehet bug.
  • ceas
    #18
    bug! rakd fel az 1.01-es patch-et
  • ceas
    #19
    de kell a 1.01-es crack is hozzá
  • Edward2
    #20
    hmm.nekem fennt van 1.01-es patch és megy crack nélkül is.vagy ha nem szerzek 1.01es crackot akkor nem is 1.01ként indul?és honnan tudok cracket szerezni?
  • Titan
    #21
    ..ez f@sza! Leszedtema pöcsöt és nem akarja pöcsölni! Krekket meg nem is találtam hozzá!:(
    Valami 5let vagy link?
  • Sol Dier
    #22
    Én amikor elindítottam a gamet, röktön updatelni akarta. Meg is engedtem neki. :)
    Így 1.01-et feltelepítette aztán a cracket innen szedtem le hozzá.
    Utánna indítottam és minden oké.

    A játékról: nekem tetszik, hangulatos, a grafika se rossz már csak a multira lennék kíváncsi.
    Nincs kedve valakinek kipróbálni??
    Szivesen játszanék, bár nem tudom hol.
    A gamespy-on alig van szerver, az eye meg nem is ismeri.
  • Edward2
    #23
    nade.nekem letöltötte 1.01 patch-t feltette és nem kért cracket.vagy crack nélkül nem 1.01nek fogja fel?és hogy kell továbbjutni azon a helyen amit emlitettünk?vagy azt a crackes patch megoldja? :D
  • ceas
    #24
    crack nélkül nem veszi 1.01-nek, és igen megoldja a problémát.
  • Edward2
    #25
    hmm.feltettem azt a bizonyos 1.01es crack exet.nem változott semmi ugyanugy nem tudok továbbmenni patch-t pedig nem fogad el.azt hiszem reinstall majd probálkozom.ha van ötlet mondjátok.
  • Edward2
    #26
    hát szomoru vagyok mert felteszem 1.01-es patch és ugyanugy nem tudok elöre haladni.ahol van a 3 hordo a gyárnál ott nem tudok sehova se menni.semmilyen ajtó nem nyilik ki ill. nincs semmi kapcsolo.félek hogy ebböl uninstall lesz.
  • ceas
    #27
    Installáld újra a gamét, de ne írd felül az eredeti exe-t, rakd fel a patch-et(pl.pcdome.hu-ról letölthető), majd a patch után írd felül a crack-es exe-vel, hátha
  • Titan
    #28
    Ha letőltötted a #22 linkről a crack-et, akkor abban a tömörített állományban benne van egy eredeti .exe file is!
    A crack-et indítófájlodat írd felül vele/Pach(12MB)/ írd felűl a crack 1.01 .exe-vel!
    Nekem bejött és működik!
    Az első szembetűnő változás azon a bizonyos pályán, hogy van ellenfél!!!!
  • Deajka
    #30
    "...megmondaná, hogy a Szmokatóriumban mit kell csinálni "

    Szmokatórium ? Ez mi?
  • jango fett
    #32
    Sziasztok egy keresem lenne kene egy seriaszam mert az nfo ba levo szeriaszamot nem veszi be elore is koszi
  • [HUN]PAStheLoD
    #33
    ->>>>>>> milyen game?! 1 képet tegyen má be valaki <------------- kösz
  • Sol Dier
    #34
    Itt találsz screenshotokat még.

  • [HUN]PAStheLoD
    #35
    kösz
  • Augustus Gigo
    #36
    AN nem játszik senkiezzel a rmek játékkal? lehet , hogy a grafja nem a legmodernebb, de a hangulata überel sok csiri-csári gamet:)
  • Shaman
    #37
    Én a múltkor letöltöttem,hogy elviszem hálópartyra. El is vittem,de a többiek nem akarták felrakni. Én is csak belenéztem 3 percet aztán uninstall.
  • mochee
    #38
    Én játszanék, ha segítene valaki a 31-esre! Pls!!! Csak végignyomta már valaki?
  • Shep
    #39
    Ha beindítottad a rendszert, utánna minden szinten van két oldalt egy-egy kapcsoló azokat kell benyomkodni és akkor bekapcsol a tűzoltórendszer és a csonti nem szereti a vizet szóval a gyorsan bakpcsolod amit tudsz, mert egy párat ő szétlő, aztán már csak várod az animációt.
  • kyle reese
    #40
    arra ki tud megoldást ha install után azt írja ki hogy insert cd key ,de a cd-n az nfo-ban nincsen !segitsen valaki Please!
  • Sir IvanHoe
    #41
    Szeretnek en is egy serialt.
    Koszi
  • kék
    #42
    Íme: NUN6-GAB2-TAX7-ZYG6-3537
  • Harly18
    #43
    Nem tudtok torrenfájlt adni?