45
Szal...
  • CSOCSO
    #1
    muhaha!
    #1
  • Sephi
    #2
    Szeretnek nektek elmeselni valamit :)

    Ma reggel 10 orakor az ABC-enel beszelgetem egy ismerosommel mire egy kis cigany gyermek oda jott kikapta a telefont a kezembol es elszaladt vele. rohantam utana de nem birtam elkapni. Bisztos Pluszt szed. Idegemben elemntem meloba es nem jott hogy elhigyem. Ahogy beertem felhivtam a sajat szamomat es a kis paraszt felvette es igy zajlot le a beszelgetes :

    En : Hallo?
    Cigo : Alo?
    En : kerlek ad visza a telefonomat!
    Cigo : mennyit adsz erte?
    en : mennyt kersz?
    cigo : 10000 Ft
    en : jo , hol talakozunk?

    na itt okos volt a gyerek mert gondolkodott is.

    cigo : gyere el a 23-mas parkban este 7-re ott leszek.
    En : de ott legyel jo? oda hozom a penzt ne fej!

    cigo : jo


    Na es akkor jott a csel. gondoltam hogy ha ott is lesz tuti lesznek meg vele paran hogy megvedjek! Ezert azt csinaltam hogy felhivtam egy havert othon es megkertem menyen mar el oda az ABC kornyekere es nezze hatha nem latja meg a ciganyt. Leirtam neki hogy nez ki meg mindent. Erre delutan 4 fele szol a haver hogy itt egy kis alak es uldogel nem mesze az ABC-etol. A leiras tutira illet ra. Na azzonal vettem a telefont (ami a cegnel volt) es felhivtam sajat magamat:) A haver latta hogy a cigany eloveszi a telefonomat es valaszol nekem :)))))

    Erre a haver aszonta hogy odament ugy pofan rugta hogy a ciganygyerek meg most is asziszi a vonat utotte el es elvette tole a telefonomat :))))))))

    Szal fasza nem ?:)
  • Sephi
    #3
    Kusee':))))
  • Kandurex
    #4
    ÁÁÁÁÁÁÁÁ :D Nice Story! :DD
  • CSOCSO
    #5
    lol:) kircsi történet:))))))))
    örülök hogy hepi endes let a történet:)))))
    és egy kcisit sportolni kéne hogy utolérd a kis cigókat:) vagy baztál volna utánna a közértben egy kutyakonzervet vagy valami:))))))))
  • Dynamic
    #6
    LOL:DDD Király!!!
    Főleg a vége:))
  • Taranov
    #7


    A rossz elnyeri méltó jutalmát :D:D:D
  • Taranov
    #8
    illetve büntetését, a jó pedig a jutalmat :D
  • Sephi
    #9
    Ha' me hujujj ember olyan boldgo vagyok mint meg soha! gondojatok el mennyi lehet a eseje hogy az a hulyegyerek epp ott volt es a haver is.

    De igaz az a mondam! A tettes mindig viszater a buntett szinhelyere :)))))))
  • HuAn82
    #10
    Én 100%,hogy félholtra vertem volna a cigány kölyköt.
  • I.C.ram
    #11
    Hogy hogy csak orrba vágta?? Én addig rugdostam volna, amíg mozog! Mi az, hogy egy szaros indiai lenyúlja telefonomot a saját területemen. Mit képzelnek ezek!

    Ebből látszik, hogy nulla az eszük, majd valószínű, hogy kifizeti telefont, még hülyének is nézi az embert, beszarok.
  • ThePartyFace
    #13
    Nem rosz:)

    Engem egy cigany csaj jelentett fel becsuletsertes miatt meg nyaron...
    Ma jott meg a papir, hogy megszuntettek az eljarast:D
  • Lynx_TWL
    #14
    kibaszott jóóó :DDDD
    deketív Sephi mester:D
  • Sephi
    #15
    Te az esti 7 ora talizas ket fajta lehetett volna :

    1. ott lett volna a gyerek a testvereivel (szamszerint aszem 1000-en) es akkor vagy meg jobban megvertek volna vagy meglett volna a csere. Ha rendorrel jottemvolna tuti elrohannak.

    2. nem lett volna ott es jot rohogot volna.


    De tudgyatok mi a poen!!! Ez annyira hulye volt hogy egy telefont se adott mig nala volt (azaz kb 6 orat) szerencsemre!

    Most mondja telefonba a baratnom hogy hivot 1 ora fele es nem en vettem fol a telefont :)))))))))))))))))) ahahhahahaahahahahahahahhahah :))
  • Lynx_TWL
    #16
    "Most mondja telefonba a baratnom hogy hivot 1 ora fele es nem en vettem fol a telefont :)))))))))))))))))) ahahhahahaahahahahahahahhahah :))"
    :D

    -Szia édes te vagy az?
    -Jáj' hádzsámán :)
  • Sephi
    #17
    loooooooooooooool :)))))))))))))) hahhahahahahahahaha
  • I.C.ram
    #18
    Megerőszakoltad, és nem vgay hajlandó fizetni az abortuszt? :)
  • Sephi
    #19
    Loal :)
  • CSOCSO
    #20
    kiesett a számbol a kaja.. ugy röhögtem:)))))) ez valami rejtett emberi tulajdonság hogy a mondatokat pont ugy olvassuk el..azaz pont olyan hangon hallom a mondatot mint ha egy cigány mondaná:)
  • CSOCSO
    #21
    ???jobban??????
  • Lynx_TWL
    #23
    igen igen, amikro eszembe jut egy szám szövege, és magamban énekelem, az az énekes hangján van, de amikor megszólalok, akkor rájövök, hogy magamban jobb vagyok:)
  • CSOCSO
    #24
    :)))))))))))))))))))))
  • Adi
    #25
    Hülye cigány ez abból a fajtából van!
    Mert van okos is bazz!!
  • Adi
    #26
    Csocso te Cigány vagy... olyan mintha te mondtad volna!!
  • Jano
    #27
    loál
  • Sephi
    #28
    Befoldolek... a reggel vettem eszre hgy ez a hue gyerek atalitotta a csengohangokat! Beee :)))
  • ollie
    #29
    ez durva volt
  • ollie
    #30
    és milyen teló amúgy?
  • CSOCSO
    #31
    3210:))))))))))))))))))))))))))))))))
  • ollie
    #32
    vazz, ezért akart 10 rugót? :))))))))))))))))
  • CSOCSO
    #33
    há'azsé tűnt olyánnák???


    adok én neked cigááánytt..teeeeeeeeeeeee!!!!... nyálkahártyán szakítlak!
  • CSOCSO
    #34
    csak viccőtem.. fogalmam sincs milyen teloról van szó
  • Davidus
    #35
    Azon meg majd ne csodálkozz ha holnap csengetnek és ahogy kinézel 5 dinnyésladát látsz az ablak alatt:)
  • Davidus
    #36
    Ezt látná a nyelvtantanárom:)
  • magus
    #37
    Én félteném a barátomat a cigányok annyian vannak hogyha egyet bántasz jön a másik 5...
  • Lynx_TWL
    #38
    jaja megölsz egyet három lesz belőle!
    négyzetesen osztódnak:)
  • Sephi
    #39
    Szal a haver kicsit megtermett egyen szal ha oda all melled napsutesben asziszed napfogyatkozas van :)

    Gondolhatjatok hogy rugta meg a kicsakot :)

    Egyebkent Ericsson R600 :)
  • TheZsenyka
    #40
    Fertőtlenítetted a telefont?
  • TheZsenyka
    #41
    Azért Én a jövőben óvatosabban vásárolgatnék abban a boltban, illetve a környékén...
  • Lynx_TWL
    #42
    BAZD:DDDDDDD
    domestost rá:D