24
Cyberpunk RPG
  • Mayday
    #1
    Na, kijott ma ez a jatek is (ideje volt, asszem junius huszonvalahanyadika ota aranylemezen van). Jo kis RPG lesz, cyberpunk kornyezetben.
  • Lazarus
    #2
    RULLLA végre valami jó game!!
    Honnan lehet leszedni?
  • Lazarus
    #3
  • Dynamic
    #4
    Hehe pont most akartam berni, hogy a képek elég ijesztőek.
    Úgy értem ijesztő a minőségük:)
  • Dynamic
    #5
    berni=beírni
  • Mayday
    #6
    Lehet, hogy nem lesz egy extravagans grafik, de remelhetoleg a jatekmenet elsopri az eziranti aggodalmainkat.
    Ideje volt mar egy ilyen jellegu rpg-nek nagyon!
  • Dynamic
    #7
    Hát nem akarlak elkeseríteni, de a Buka honlapján eddig így áll a játék:
    Game Rating: 6.4/10 (Votes: 63)
  • Skynet
    #10
    Hát nemtom majd valaki aki letöltötte írjon róla vmit...
    Ha a harcon kívül körökre van osztva csak a sima mászkálás is az eléggé tré...
    Ilyen lövöldözős anyagban még mindig az abszolút etalon a Fallout Tactics és a Jagged Aliance2
  • Hyder
    #11
    igen, harcokon kivul is körökre van osztva
  • Jacky
    #13
    Ha körökre van osztva a harcon kívül is - márpedig a kolléga így írja - akkor ez nem lehet valami jó játék!
    Nem értem, miért korlátozzák a szabadságot ezzel!?
  • Skynet
    #14
    Szövetségbe lépett a játékfejlesztő a cigarettagyártókkal..
    Minden lépésed után elszívhatsz egy szál cigit,és el is fogsz annyira idegesít biztos hogy minden kör után perceket kell várnod...Napi 4-5 doboz cigit elnyomsz sokezer játékos--> napi sokezer doboz cigi és a játékfejlesztő kartononként kap 10% bevételt..:)))))))))))
  • Methylisocloro
    #15
    Egyébként már a program installálása is körökre osztott :D
  • Eye-scream
    #16
    Hát ez így nagyon szar....
    Most mi a francért kellett körökre osztott movementet beletenni? Még ha az nem lenne és jó lenne a játék(jónak tűnik amúgy) akkor eltekintenék a grafikától meg a többitől...
  • Sephi
    #17
    Nah megnezem milyen oszt majd irom...
  • Sephi
    #18
    Aha jovan. Mar az eleje gyanus. Elso muviznal C&C gyanus hangokat hallat majd 2 percet tolt egy masfelperces beszelgetest es elindul a jatek. Az mar eleve rosz hogy 10 oldalas tutorial van es nem mutatja hanemcsak magyaraza. Aztan odarak egy playara es csinajad vazzeg. Es itt jon az ami vegepp elszomorito. Koronkent vagy 5 percet kell varni amig minden egyes szereplot betolt es mutatja hogy eppen micsinal! Oaii de szar vaz... :( Sajnalom hogy egyesek megszenvedtek ezert a jatekert de semmi ertelme nemvolt megcsinalni :(
  • Stranger
    #19
    Basszus, pedig már reménykedtem hogy lesz valami Fallouthoz hasonló, legalábbis a képekből meg a WCO-n írtakból erre gondoltam
  • Stranger
    #20
    Azé' leszedem.
  • ceas
    #21
    Azért annyira nem gáz a gamma. Mondjuk ezzel a körökre osztott játékmenettel tényleg elszúrták rendesen, de azért az nem igaz, hogy perceket kell várni a körök között, sőt van ahol éppen, hogy beugrik a töltőképernyő és már folytatódik is. Ezenkívül az opciók között, ha kiveszed a kamera beállításnál a civilek, meg a robotok elől a pipát, akkor nem is fogja mutatni ezeket a fölös mozgásokat. Engem mondjuk ennél jobban idegesít az, hogy ha egy szinten legyaksz mindenkit és visszatérsz a szintre, kezdheted előlről, mert újratermelődnek az ellenfelek. Mondjuk türelem nem árt a játékhoz
  • dikki*yysw
    #22
    Megnéztem. Szerintem hangulatos, de nincs időm ilyenekkel játszani.
    Talán ha egész életem nem állna másból, mint hogy játszak, akkor végigvinném.
    De a neve nagyon tetszik, akkor is :)
  • akyyy
    #23
    akkro fel sem teszem, ugyanis ez most a Gamestarban a fuill game...de....nemnaon jön be igy..
  • Phoenix lord
    #24
    Tök faxa 6 éve volt az utolsó bejegyzés és mindenki csak hurrogja hogy juj de fos meg minden és ez kurvára idegesít és én ezt most szóvá teszem akkor akik ezt mondják hogy jujj körökre van osztva meg de fos a grafika az TAKARODJON! Vissza CoD-ozni meg ilyen rakat Ószomságokkal játszani mert JAJJ 10 oldalas Tutrial van hozzá. látszik hogy a wasd meg a bal gomb kivételével máshoz nem értetek. Én minden negatív tulajdonsága ellenére Évente előveszem 1-2 szer és legnehezebb szinten tolom végig mindíg van benne kihívás főleg a vége fele Amikor Már nem sima kis csicska Ellenőrök(így hívják az első városban a kormány embereit meg talán rendőröket is láthattok) kell ölni hanem pl Spec Cop-ot meg ügynököket akik sniperrel a térkép másik feléről úgy szájbalőnek hogy széttaccsansz nem egyszer ízzasztott a "gagyi AI" hogy több óráig kellett egy szintet csinálni mert annyian voltak és nem gyengék. (pedig egyzett vagyok mind stratégiában mind szerepjátékban) olyan ez mint a Ghotic régi is rossz is Bugos is mint a picsa de az az igazi kaland ha a bugok ellenére végig tudod csinálni. De ezt hiába mondom ilyen férgeknek mint ti mert már úgyse olvassátok de megvan az ilyen NOoB-okról a véleményem -.-"