15
Online játék konzolon
  • aabyssx
    #1
    Alapvetően azért nyitottam a topikot, mert tervezek szélesebb sávú internet hozzáférést rendelni. Viszont, ha már ezt teszem, akkor olyan szolgáltatónál szeretnék, aki erre konzolos játék szempontjából is megfelelő.

    Tehát, milyen tapasztalatotok van?
    (Olyan buktatók elkerülésére gondolok, mint pl. fix modem használatának korlátozása stb.)
  • Devla
    #2
    Kerdes: majd ha kijon a Final 11, szerintetek PCn vagy PS2n erdemes megvenni/jatszani vele, ha adott a szabad valasztasi lehetoseg? Hol lesz jobb a netes es a grafikai resze? Ha lesznek benne nagyfelbontasu texturak akkor gondolom monitoron celszerubb, tudtok valamit a netkodjarol?
  • Rincewind
    #3
    Őszintén szólva én MMORPG-t PC-n játszanék.
  • Sephi
    #4
    Miert nem tudhatod milyen lesz a FFXI :)

    En megvennem Ps2-on de nem tudom mi kell ahoz hogytudgyak jaccani on-line!!!

    Valaki leirna?
  • Devla
    #5
    Halozati adapter(halokartya) es winchester, szoval egy szebb kis osszeget kell kiadni erte az eredeti jatek mellett. PCn ez mar mind megvan. Ha jol tudom egyben aruljak a kettot, es az adapteren van ethernet es telefonkabel csatlakozo is, szoval gyakorlatilag barmilyen internetes eleressel lehet hasznalni.
  • Devla
    #6
    Ja, es erosen ajanlott meg egy barmilyen USB billentyuzet, hogy tudj chatelni a jatekban.
  • CHEAPBOY_GA
    #7
    Vettem egy netwokk ádáptert ps2hoz, ma fogok szenvedni vele hogy beizzitsam:)

    Majd szolok mire jutotttam:)
  • CSOCSO
    #8
    jelentem.. Csíp helyet.. nála nm müxik mert chelloja van:)
  • CHEAPBOY_GA
    #9
    es az mier baj?
  • CHEAPBOY
    #10
    Nah tegnap frankon beizzitottam a Playstation network entertainmentet (igen Chelloval:/) s megy faszan. Kiralysag , bar a live szebb jobb gyorsabb.
  • mohus
    #11
    és mennyibe fáj egy ilyen komplett cucc?
  • ka87
    #12
    Neked hogyan meg nekem mindig dnas 611-es hibát ír ki, igaz proxyn kerssztül próbálkoztam
  • hzx
    #13
    > Neked hogyan meg nekem mindig dnas 611-es hibát ír ki

    A 611 az DNS hiba: vagy a PS2-n vagy a proxy-n nincsennek jól beállítva a névszerveradatok.
  • ka87
    #14
    vagy a chello szar
  • ka87
    #15
    sikerült megoldani, új dhcpd daemon kellett a szerverre, mert a régi cseszett ip-t kiosztani a psnek