20
Mit érdemes venni DVD filmek nézésére?
  • mikike
    #1
    Egyik ismerősöm házimozira akar beruházni. DVD filmeket szeretne nézni. De szerintem jobb egy jó számítógép erre (pl. C800) esetleg egy konzol.
    Mégis több dologra lehet használni és árban pedig... nem tudom mi a különbség.

    Szerintetek?
  • Cat #2
    dvd lejátszó 25e ft a legolcsobb
    konzol 40-50e, használtan vmivel olcsobb
    számítógép videókártyával, minimális monitorral, stb. 150e ft
    de azon le lehet tölteni dvdfilmeket, plusz manapság egy dvdiró 30e ft

    kinek mi a jó
  • Cat #3
    házimozinál egyébként a hangfalak eleve legalább 200e (80e erősitő, +120 hangfalak)
  • mikike
    #4
    no akkor
    házimozi + hangfal szett (dimarson 50e)
    konzol (50e)
    számítógép (c800 + Gef2MXTVout+DVD 50e??) (monitor van)

    no akkor szerintetek melyik?
  • mikike
    #5
    milyen hangkártya kell bele?
  • Aramir
    #6
    Xboxhoz még kell ám vagy egy dvd szett vagy pedig egy flashelés + mediaplayer páros is, ami plusz 7-10 ezer kb.
    Viszont vannak rá fasza játékok.
    Dvdből meg messzire kerüld a Dimarsont, szerintem szarok.
    Mondom ezt azután, hogy most ment tönkre a DM350-es Dimarson lejátszóm, ráadásul a barátnőmnek is ilyen DM500-as Dimarsonja van és jópár biztonsági mentés filmet nem vitt, amit a DM350-es igen. Ráadásul szagatja a svcd-t.
  • mohus
    #7
    sztem a számgép legyen csak a dolgozó szobában...ne az legyen a DVD lejátszód, főleg hogy manapság már 3-4 ventillátor kergeti benne a levegőt nem kis zajt okozva ezzel...letölteni, írni, videot szerkeszteni jó stb

    aztán a nappaliban egy manapság már fillérekért beszerezhető... DVD lejátszón megtekinthető

    nekem már rég van PS2-m úgyhogy azon DVD-zem, de ezért ne vegyen senki konzolt, mert az igazán játékra készült
  • mohus
    #8
    ja nem tudom hogy DIVX volt-e a topic témája....én elvből nem nézek divxet a minősége miatt, egyébként a PS2 is viszi meg az X is...mediaplayerrel
  • Mike at home
    #10
    Lehet venni mini-PC-t is
  • Mike at home
    #11
    megerdemled, ha nem nezel divx-et, ugyanis a te bajod
  • Cat #12
    dimarson... haha
    ha ilyet akarsz venni, akkor hagyjuk a témát >:)
  • Cat #13
    a dolgozó szobában maradhat a gép, csak kell venni egy 10méteres kábelt, és beledughatod a tévédbe - nincs ventilátorzaj
  • Taranov
    #14
    Szó sincs róla, az én házimozim Philips, 5.1-es persze, 100 ezer volt, de van Philips 70 ezertől fél millióig.
  • Xboxman
    #15
    házimozit nem érdemes 250alatt venni mert csak recskázás lesz a vége...

    valami 2 komolyabb álló hangfal+xbox(mondjuk elég félmegoldás Xbox erősítőnek...) esetleg és később bővíteni
  • mikike
    #16
    5.1-et is lehet rakni XBOXhoz nem?
  • TheZsenyka
    #17
    Igen. Amúgy Dolby Digital az XBOX.
  • mikike
    #19
    és mennyibe fájna egy ilyen felpatchelt XBOX 5.1-es hang szettel?
  • Prince of Máté
    #20
    Vegyél egy 82cmes TV-t és EGy DVD lejátszót és 100 ért van már 600 wattos házimozi erősítővel összesen 250ből kijön bőven