17
HELP
  • TheZsenyka
    #1
    Írtam már két levelet a Supergamezes arcoknak, de baromira nem foglalkoznak vele: kértem hogy változtassák meg a mail címemet. Olyan nagy kérés ez? Valaki segítsen már.
  • Lazarus
    #2
    Az enyémet is aktualizálhatnák már ugyanis a jelenlegi már 2 éve törlődött
  • Lazarus
    #3
    Mármint úgy értem hogy kéne rá lehetőséget adni
  • Ams
    #4
    én is írtam már
  • Pheel
    #5
    A leveleket az illetékes megkapta és amint ideje lesz rá, megteszi, amit kell. Nekem is várnom kellett rá. Na és? :)
  • TheZsenyka
    #6
    Aha... az első levelet kb. fél éve írtam.
  • [HUN]PAStheLoD
    #7
    aha én meg már 3200 ezerszer gondoltam rá és már akkor amikor még regeltem de persze b@sztak kicserélni.. pedig még azt se mondtam melyikre! :DDD
  • Cat #8
    és hova?
  • TheZsenyka
    #9
    Mittudom Én már, totál mind1, mégegyszer nem lépek be a hotmail-es címemre.
  • Taranov
    #10
    hol kértétek? Nekem is kérnem kéne, hogy változtassák meg, de inkább az adminisztrációnál kéne tudni megváltoztatni. Lehet, hogy írásos kérvényt kell benyújtani...
  • rushman
    #11
    nekem is! csatlakozom a petícióhoz
  • gyűjtő
    #12
    Szervusztok!

    Nem biztos, hogy ez a témakör a legjobb helye az alábbi felvetésemnek, de szeretném megtudni, hogy a témáimhoz érkező hozzászólásokról lehet-e e-mail értesítést kapni?
    Ha igen, hol lehet ezt az opciót beállítani?

    Baráti üdvözlettel:
  • Dzsini
    #13
    tudomásom szerint ilyen lehetőség nincs, vesd fel a témát St -nek ([email protected]), lehet, hogy beépíti

    addig is érdemes a kedvencek közé rakni a téged érdeklő témákat, és akkor bejelentkezéskor a fórum főoldalról rögtön látható, hogy volt-e és hány darab hozzászólás a témához.
  • Astaroth
    #14
    Az e-mail címből vissza lehet fejteni, honnan küldték, ha nem adtam meg semmi adatot a szolgáltatónak?
    Gondolom ha beírtam a nevem, ahhoz hozzáférhet a hatóság...
  • Mikilaci
    #15
    Helló

    Ezt hogy értemlezzem? Hogy lehet átállítani azt az időt ?

    A levelezőklinsem ezt írja ki: ERR Cannot re-login so frequently,sorry :(
    A CitroMailen a POP3 kapcsolódások száma úgy van beállítva, hogy 15 perc alatt csak egyszer enged csatlakozni a szerverre, ezért ha ennél gyakrabbra lett állítva a csatlakozási intervallum, akkor ez az üzenet lesz látható.

    Laci
  • rakodo
    #16
    Ez a mailcim honnan jöhet?:
    [email protected], [email protected]
  • tomsolo
    #17
    :o