15
Roarr
  • TheZsenyka
    #1
    Biztos hallottatok a teljes Olaszországot érintő áramszünetről. Érdekes, hogy tegnap éjjel itt Újpesten is áramszünet volt (nem tudom a város/ország más részein volt-e) bár ez csak olyan 15-20 percig tartott.

    Volt máshol is áramszünet az országban?

    CNN
  • TheZsenyka
    #2
    Indexen
  • TheZsenyka
    #3
    És még egy újabb.
  • mozesapo
    #4
    XIII-ban is volt 23 elött de kb 10 perc után lett ismét. ÜFSZ kamuzott hogy trafórobbanás volt.
  • Cat #5
    én ezért szereztem egy upst egy éve - már vagy 3x megmentett
    de kisebb áramingadozások, amiket a hálozat nem vesz észre is van, csak az ups csippan egyet hajnal 2kor, rám meg a szivbaj jön :)
  • Taranov
    #6
    Itt a III. kerületben nem volt áramszünet.
  • Gladiator
    #7
    Gyöngyösön sem. de benne volt a híradóban, hogy magyarországot is érintette.
  • TheZsenyka
    #8
    Persze nem értek a villamos hálózat felépítéséhez, de érdekes, hogy tőlünk kb. 300 méterre minden rendben volt, égtek a lámpák meg minden. Elég fura.
  • steweee
    #9
    én sem vagyok egy nagy villamossági,de azt tudom,hogy a főtápvezetékekről több fázis csatlakozik le a mellékágakba.hacsak nem a az áramfejlesztő vagy a helyi transzformátorállomás döglik be,akkor szerencse kérdése hogy melyik vezeték szakadt el vagy rongálódott meg vhogy.nálunk pl egy nagy családi házban 3 bejövő fázis van,úgyhogy van olyan hogy 3 lakásból 2 ben van áram, és csak a harmadikban nincs,holott ugyanarról a villanyoszlopról van bekötve.
  • RelakS
    #10
    IX. kerben múlt hét csütörtökön háromnegyed déltől egy kb 1 órás áramszünet volt :)
  • Lteebee
    #11
    Itt a XIII.-ban elég gyakran van áramkimaradás.
    Olyankor mindig irigykedve figyelem a szomszédosirodák dolgozóit, hogy nem kell dolgozniuk.
  • Braveheart
    #12
    Nálunk sincs áram most. Nagyon félek...

    ;)
  • Adi
    #13
    Érdekes.
  • Adi
    #14
    Ja nálunk a 16kerületbe akkor volt áram szünet mikor new yorkba. Kicsit fura, hogy mostanában mindig áramszünet van. SZVSZ vmi elhallgatnak és vmi nagy gáz lehet!! Ez nem normális, hogy állandóan áramszünet van. Vagy a másik lehetőség, eddig is voltak ilyenek csak nem figyeltek rájuk a híradók??
  • TheZsenyka
    #15
    Éppen nézhetjük SCI-FI oldalról is... nézd meg a THE CORE (A MAG) című filmet... Ott full erről van szó. Áramkimaradás hegyek, erős villámlások etc.