179
MGS Gamecube-on
  • Tibre
    #1
    Gondoltam ennek a játéknak is nyitok egy topicot,ugyan csak az első résznek a remake-je viszont nagyon jónak tűnik a képek alapján,www.hardwired.hu-n van is róla videó.
  • [Walaki]D`Lair
    #3
    gyóóóó....ezért venni kell egy GC-t...:D
  • barret
    #4
    ámen!
  • sigmavirus1
    #5
    http://www.576.hu/index.phtml?action=letoltes
    Itt le is töltheted a videót...
  • CHEAPBOY_GA
    #6
    Nem csak ezer kell GCt venni emberek:)
  • Petyus_
    #7
    Fogok is.. check mail! =)
  • CHEAPBOY_GA
    #8
    most van 27ert egy hasznalt:)
  • Petyus_
    #9
    Übercool játék lesz! =)



    És mingyá jön a március. =)
  • CSOCSO
    #10
    marcius csak japcsi kiadas nem?
  • Petyus_
    #11
    Nem, JAP, USA és PAL is. =)
  • Tibre
    #12
    check mail pls
  • barret
    #13
    közeleg a BÜNTETÉS órája!!!
  • CSOCSO
    #14
    AZTAROHADT..........
    fel oras MGS video jott ki.. jol latjatok..27 perces!!!!!!!!
    hardwireden van a link...
  • Petyus_
    #15
    Te meg tudod nézni CSOCSO Mester?
  • Seth
    #16
    Én egész nap próbálkoztam, de nem lehet feljutni.
  • Seth
    #17
    Kár, hogy streaming video....Jó lenne simán letölteni
    (lenne vagy 200MB )
  • CSOCSO
    #18
    sajna nem.. mert itt modem van...de lehet benezek valami gyors netes helyre.. hatha ott ...
  • CSOCSO
    #19
    97 mega...
  • Petyus_
    #20
    Én már láttam, szétbüntet mindent. Nézd meg! =)
  • barret
    #21
    kössz!ezt akartam kérdezni...
  • barret
    #22
    lejött már 11 mega,és még nincs kép!!!!a hangot hallom,új és régi kererve.nem tök ugyan az,mint a régi.
  • barret
    #23
    ha lejön,lementem! ez lesz az ötödik videóm.
  • Seth
    #24
    Gyerekek meghűlt bennem a vér. Ez nagyon király. Nem is értem, hogy még miért nem csináltak belőle filmet(persze nem élőszereplőset,hanem valami CG-t). Egyébként nem értem a Konamit, hogy miért adta ki ezt a hossú trailert, mert lelőtt egy csomó poént(mármint a fasza jelenetek közül-nem a story-ra gondolok). Mondjuk örülök is neki, mert úgyse tudok GC-t venni..........Naszóval, aki még nem látta az töltse le!!!!---(kurvajó az a két poén a végén)
  • Seth
    #25
    Egyébként a PS1-es be ,amikor a Psycho Mantis-el harcolunk, és az elején mondja, hog belenéz a múltunkba, ott állítólag, ha van a memókártyán valamilyen Konamis játék, akkor mond valamit. Hallotta már valaki?Leírhatná. (U.I:ezt nem én találtam ki, több helyen is olvastam...:)
  • barret
    #26
    ez igy van,megnézi a memokártyát!de nem tudom mit ad érte,ha talál valamit...nem volt konami mentésem sajnos...
  • barret
    #27
    nem tudom megnézni a videokat,csak a hangot hallom!!!
  • barret
    #28
    576-on fent van a 27 perces video!!!zip.
  • CrucifX
    #29
    Új képek és videók:

    http://metalgear.inf.hu
  • Petyus_
    #30
    Tényleg késik Európában..


    January 23, 2004 - Publisher Konami of Europe today announced that the UK release of Metal Gear Solid: The Twin Snakes would ship on March 26 -- or roughly two weeks after the US build.

    The game will come packaged with an exclusive image by lead artist Yoji Shinkawa.
    The Twin Snakes, developed by Konami and Silicon Knights, marks the first time a Metal Gear Solid title has appeared on GameCube. The third-person action title is a fully enhanced remake of the original PlayStation 1 hit complete with entirely overhauled graphics, re-choreographed cut-scenes, and all of the additional play mechanics from the PS2 sequel Metal Gear Solid 2. Players control Solid Snake, a rough, gruff special operative sent in to infiltrate the compounds of a terrorist organization and put an end to the mysterious 'Metal Gear Project.' Gamers will use a combination of stealth, weapons, and gadgets to accomplish the mission.
  • Petyus_
    #31




  • mb66
    #32
    mi az érdekes ebben a memory card manage ben?
  • Seth
    #33
    Hát hogy valaki már keményen nyomja a game-t
  • Petyus_
    #34
    Gondolom ezzel akarja a srác bizonyítani, hogy tényleg jétszik a játékkal, mivel ilyen sajtófotó nagyon valószínűtlen. =)
  • CSOCSO
    #35
    amcsiban mikor jelenik meg??? amugy a video megdobbento.. vegig futkosott a hatamon a hideg!! eszmeletlen lett!!!! mar alig varom!
  • SaVaGe
    #36
    Itt egy kép a MGS: TTS Gamecube packhoz. Teljesen beleszerettem.
  • barret
    #37
    ezt nem csodálom!vagy 5x toltam végig zsinórban,és nem azért,mert nem volt más...
  • Petyus_
    #38
    Március 6.
  • Petyus_
    #39
    Na ez is mekkora állatság már az N részéről, hogy csak japánban adja ki ezt a bundle-t.

    Az MGS sok játékosnál már szinte vallás, és ők mind tuti vennének egy ilyen csomagot..
  • CSOCSO
    #40
    amcsiban mer nem nyomjak???:(
  • Petyus_
    #41
    OFF: Mi ez a config CSOCSOkám felcsaptál rakétamérnöknek bazzeg? =))