97
bizony így jártam...
  • Braveheart
    #2
    Nos az a helyzet hogy fizikából sz@rt sem értek az eddigi tananyagból, mert elvoltunk int befőttek az órán dumáltunk meg minden, és most hogy házit kéne csinálnom, rájöttem hogy nem értek semmit, de a haverok se... mit tegyek (rudom tanuljam át az egészet újra de rengeteg minden van) ráadásul a tanárunk meg alig tud magyarázni, volt hogy a feladatot megcsinálta a táblán, nem szólt semmit mi meg csak néztünk, egyenleteknél pl. kihagy 1-2 lépést, stb...
    Eddig ha tanultam mindent megértettem de nemtom most mi lesz...
  • I.C.ram
    #4
    Bukás fizikából :)
  • CSOCSO
    #5
    ezért nem kell suliba járni:)))))))))))))))))))))))))
  • Cracker-kölyök
    #6
    Én is baszod,kurva életbe most mentem gimibe. fizika, egy kukkot sem értek mit pofázik az kibaszott tanár.de tujátok mit? nem is érdekel! élvezem az életet amíg még lehet! Aztán majd veszek egy éretségit az utcán vagy majd csak lesz valahogy...
  • Coine, The A&O
    #7
    Csak azt remélem, hogy ez irónia akart lenni.
  • Cracker-kölyök
    #8
    Lehet de akkorse érzem azt jónak hogy tanulnom kell 8év + 4 év =12 évet plusz még azt is elvárják már a mai világban hogy diplomám is legyen az még évek! Aztán meg lehet hogy jövök haza a frissenszerzett diplomámmal aztán elcsap a helyijáratu busz! Na erről ennyit!
  • Lazarus
    #9
    Ezzel én is így vagyok. :P telibe szarom, már úgyis van munkám
  • Lacc
    #12
    Ez egy teljesen elfogadható hozzáállás! Valakinek kevernie kell a maltert is nem? :DD
  • Taranov
    #13
    Fizikában és matekban én sem vagyok spéci
  • Lteebee
    #14
    Sose értették az osztálytársaim, hogy vannak jó jegyeim, amikor nem tanulok.

    Odafigyeltem órán. Ez általában már egy 3-as - 4-esre elég is volt.
  • zakika
    #15
    igen, ha meg meg tanultam is hozza akkor bonusznak is elment az amit figyeltem...
  • Mike
    #16
    ez az, fasznak kell az az iskola!
  • Mike
    #17
    végül is

    ha az az életcélod, hogy a románokkal, cigányokkal versenyezzél alkalmi munkákért...
  • Mike
    #18
    és nők után sem kell futkosnod
    ellenben annyit szophatsz, hogy a füled is kettéáll
    a seggedről már nem is beszélve
  • Mike
    #19
    most nem azért, de középiskolai oktatás a legolcsóbb formája annak, hogy információhoz juss
    szóval akinek van egy csöpp esze, az kihasználja ezt, nem pedig végigvegetálja
  • Bandew
    #20
    Na ez édes fiam az ostobaság megnyílvánulása!
  • [Walaki]D`Lair
    #21
    Én speciel a matekot nem vágom nagyon, de nem gáz...:)

    Amúgy hétfőn-kedden-szerdán-csütörtökön-szombaton(?) felv. előkészítőre fogok járni, ha elkezdődik...szal nehéz évem lesz, nade leszarom...1x túl kell esni rajta azt kész...
  • PResident Evil
    #22
    hát ja... matek egy nagy... mindig kettes voltam mindig az is maradok... és a párja, az info matek... hát a hideg kiráz amikor arra az órára megyek... fizika meg csak puska, 4 év alatt nem tanultam semmit, az se lenne nagy cucc ha konnektorba nyúlva halnék meg :)))
  • PResident Evil
    #24
    ja persze, azért én se ülök és nézek ki a fejemből, hog milesz, hanem azért 'keményen' napi 1 órát megerőszakolom magam, és tanulok... semmi sem lesz ingyen.. egy diploma jó lenne...
  • PResident Evil
    #26
    pl. a matekbnak vannak olyan részei, meg sok szaktantárgynak -mondjuk én csak info téren beszélek- és persze egyéb ének-zene-rajz szarnak...
  • Astaroth
    #27
    megoldást a tanárcsere jelent.Nem te vagy a hibás hogy nem tudod hanem a tanár!
  • Astaroth
    #28
    Jó akkor nektek való a Zabhegyező című könyv!:)))
  • RelakSfromhome
    #29
    Nekünk diszkrét matematika tanár tanította olyan jól az anyagot, hogy saját magával vitába szállt :DDDD
  • Astaroth
    #30
    Én meg a matek fizikát vágom mint a vajat.
    De a nyelvtant meg az irodalmat RÜHELLEM
  • Cracker-kölyök
    #31
    Ma kaptam egy 2-est irodalomból mert nem tudtam elmondani 3 perc alatt az anyagot, úgy hogy közben mindenki ordított!
  • Buddy
    #32
    egyetértek.....Matek, Fizika a legjobb
    Irodalom a legvackabb
  • Buddy
    #33
    legalábbis az volt...
  • Bandew
    #35
    Ezzel egyetértek!
    F@szért erőszakolják rám a tanárok a hülye véleményüket, amikor nekem más a véleményem.
    Én pl. szeretem Karinthyt, de amit "tanítanak" róla, az teljesenn negatív képet ad nekem. Persze tudom, nem igaz amit mondanak nekünk, de mégis azt kell elmondanom, hogy ötöst kapjak.
  • Lacc
    #36
    A matek fizika fekszik nekem is. A többi az nem, főleg mert egyáltalán nem érdekel, azokat puskázni szoktam.

    Ja igen verselemzés suxx! :D De kurvára utálom hogy olyan emeletes marhaságokat kell belemagyarázni 2 sorba amit a költő a büdös életben nem gondolt! És mégcsak nem is rímel az a két sor! :P
  • rushman
    #37
    A verselemzés ugye arról szól, hogy neked mit mond a vers+ egy kis szárazanyag, amit mindenképp el kell mondani. Emlékszem, az irodalomtanárom mindig ezeket szajkózta egészen addíg, míg felidegesedve egyszer nem puskáztam vizsgán, hanem leírtam a saját elképzelésemet.

    Rá is vágta az épphogykettest...
  • Bandew
    #38
    Pl. egy Arany versben volt valami olyan duma, hogy lemegy a Nap. Ebbe beletukmálta a tanár, hogy itt az elmúlásra, meg a halálra gondolt a költő. A rohadt életbe!! És akkor mi van ha egyszerűen csak arra gondolt, hogy szimplán lemegy a Nap???
  • Bandew
    #39
    Nem csoda, hogy meg is írta a Gondolta a fene című versét! :DDD
  • PResident Evil
    #40
    Irodalom télleg suxxx, pláne a versek, de hááát, ez van :(
  • Buddy
    #41
    a versekkel nincs baj, csak azzal, hogy tényleg egy adott elemzést tanultatnak meg
  • PResident Evil
    #42
    de hát akkoris, a verset még csak-csak megtanulom, de a hozá tartozó elemzéseket felesleges... ki érdekel hogy milyen rím, hány sor, és az milyen strófa ?!
  • Mike at home
    #43
    mennyi irodalmar, to jo isten...

    human antimuveltseg rullz
  • PResident Evil
    #44
    de az azért kicsit "feleslegesebb"
  • Lteebee
    #45
    Matek-fizika kircsi volt.
    Az irodalmat 2. vége felé kezdtem kedvelni.
    A romantika, meg a reneszánsz szerintem jó.

    Adynál kissé megutáltam a tanárt.
  • Mike
    #46
    max a technokrata szakbarbároknak

    nem kell mindenkinek csak matematikával foglalkoznia

    ill. semmivel sem kevesebb az irodalom vagy a történelem a reál tárgyaknál, csak azért mert vki nem kedveli

    más meg igen

    és ez a normális
  • Astaroth
    #47
    Erre van egy jó példám.Ma tanultam irodalomból A Sion-hegy alatt-ot Adytól.
    Szószerint így írtuk le:
    "A cím istennel történő találkozás helyére utal.Mózes nem a Sion hanem a Sínai hegynél találkozott istennel.A költő azt jelzi, hogy az életnek bárhol lehet olyan helye, amelyet az istennel való találkozás tesz szenté."
    Szerintem meg Ady egyszerűen eltévsztette(biztos a sok bor volt az oka amiről egy szót nem tanultunk)csak ezt nehéz lett volna beismerni,hogy még egy költő is tud hibázni.
    De még ha direkt írta rosszul akkor sem tudhatja az a rohadt műelemző, hogy miért így írta!!!