18
Modgyűjteményeket tartalmazó weboldalakat keresek!
  • ollie
    #1
    Mihez???
  • donpedro
    #2
    Azon gondolkodtam, hogy vajh' van-e olyan weboldal a neten, ahol különböző játékokhoz kiadott modok vannak összegyűjtve, mondjuk link formájában. Nem egy játékhoz, vagy kategóriához kötve, hanem mindenféle játékhoz, amihez kiadtak modot.

    Amennyiben nincs ilyen, akkor viszont lehetne csinálni egyet, ahol dátum, kategória, esetleg abc-sorrendben lennének felsorolva a linkek. Ha pedig magyar nyelven nincs ilyen, akkor ezt kellene pótolni. Én sajnos nem igazán vagyok jó weboldal-készítésben, szóval csak az ötlettel tudok beszállni.

    Ha valaki tud ilyen oldalról, itt jelezze, köszi.
  • ollie
    #3
    Úgy érted, hogy több játék modjaihoz linkek? Mert ilyem nem nagyon van, hiszen az is rengeteg energia és idő, hogy csak egy népszerű modolható játékhoz összegyűjtsék és rendszeresen updateljék a linkeket.

    Külön bármihez: Diablo2, Starcraft, Warcraft3, Morrowind, NWN, BG+IWD, CIV, stb...
  • Lifeforce
    #4
    Bocs nem akarlak leszolni de van pár terrabyteos tárhelyed?
    Folyékonyan beszélsz angolul?
    Olyan munkád van, hogy napi 5-8 orában tudsz ezzel foglalkozni?
    Nosza rajta, csináld.
    Jó lenne, hogyha elöbb elgondolkodtál volna rajta, hogy mit is vársz el mástól és csak utánna hoztad volna létre eme értelmesincs topicot
  • ollie
    #6
    jó forummember topicja holtáig tanul ;D
  • donpedro
    #7
    Milyen tárhely te szerencsétlen? Én linkekről beszéltem. Egyébként valóban folyékonyan beszélek angolul, és kb. 10-12 órát ülök a gép előtt naponta...

    Kösz a fontos hozzászólást, és előbb inkább te gondolkodj el mielőtt beleflame-elsz valakinek a topicjába. Köszi.
  • donpedro
    #8
    Ja, azt elfelejtettem írni, hogy nem egyszemélyes vállalkozásra gondoltam. Lehet, hogy szerinted ez kivitelezhetetlen, de én nem érzem annak, ha lenne egy 8-10 fős csapat, aki foglalkozna a témával. De úgy látom, hogy téged kifejezetten zavarna, ha esetleg lenne ilyen portál.

    Másrészt könyörgöm, előbb legalább olvasd már el a hozzászólásomat, ha már válaszolsz rá. Az eredeti kérdés ugyanis az volt, hogy van-e már ilyen oldal?! Nem tudtam, megkérdeztem, ha tudsz rá válaszolni tedd azt, ahelyett, hogy engem baszogatnál, ok?
  • donpedro
    #9
    up
  • donpedro
    #10
    Érdeklődés hiányában a projekt törölve...
  • ollie
    #11
    Rengeteg mod gyűjtemény van, ha érdekel beszúrok néhányat, de könynen találhatsz a google-al.
  • donpedro
    #12
    Kerestem, hidd el, de elég nehéz úgy keresni, hogy általános találaltokat kapjak. Rendszerint csak egy-két játékra specializálódnak az olldalak.

    Mindenesetre örülnék, ha dobnál néhány linket, még akkor is, ha ezek sem általánosak. Köszi.
  • ollie
    #13
    Oksi. Bár ezek közül a legtöbb csak egy-két játékra specializálódik, de nem is kell többet tenni, mint összegyűjteni ezeket a linkeket.

    Morrowind
    MorrowindFiles
    PlanetMorrowind
    Morrowind Summit

    Starcraft/Warcraft3/Diablo2
    CampaignCreations
    warcraft.org
    PlanetDiablo
    warcraftiii.net
    starcraft.org
    diabloii.net
    diablo2.com
    Diablo2 Realm

    Baldur's Gate 1-2, Icewind Dale 1-2
    TeamBG.net index
    BaldurDash
    WeiDU.org
    Forgotten Wars Studios

    Neverwinter Nights
    Neverwinter Vault
    PlanetNeverwinter
  • donpedro
    #14
    Na, látod, egy RPG mod szekció elindításához már lenne is elég anyag. :)

    Köszi.

    Még azt áruld el, hogy ezeket milyen módszerrel találtad, keresővel, ha igen melyikkel, mire kerestél, esetleg másképp, stb.

    Egyébként úgy látom, hogy a linkek egy része Gamespy-os eredetű. Amikor elindítottam a topicot, akkor pont erre voltam kiváncsi. Ja, és Lifeforcenak üzenem, hogy vizsgálja meg, hogy a 13. hozzászólás mekkora tárhelyet vett igénybe... :)

    (Bocs, de kicsit nehezen teszem túl magam ezen a hozzálláson.)
  • Zagash
    #15
    kicsit off, de nem nagyon:
    nemrég találtam egy magyar honlapot, ahol különböző játékokhoz voltak mod-tutorial-ok. Leginkább fps játékokhoz, hoghy pl. Half-life skinkészítés tutorial, meg így. nem tudja valaki, hol találhatnám, meg ezt az oldalt? a linket ugyanis nem őriztem meg és az előzményeket azóta már többször töröltem. tenksz előre is.
  • ollie
    #16
    Ezeket néhány hónap alatt szedtem össze, de lehetséges néhány nap alatt is, ha valaki állandóan a neten lóg.
  • ollie
    #17
    The Phrozen Keep

    Ez a nagyon fontos Diablo2 mod lelőhelyet lefelejtettem, na meg a PlanetBaldursGate-et is.
  • kaiser960
    #18
    a serious sam hoz 2and econuter hez modokat tudtok