23
ahhhhhhhhhhh
  • TheZsenyka
    #1
    Minden duma nélkül: link
  • TheZsenyka
    #2
    Másik agyas ötlet: link
  • TheZsenyka
    #3
    A gyalázás folytatódik: link
  • TheZsenyka
    #4
    A borzalmak nem érnek véget: link
  • TheZsenyka
    #5
    Az igénytelenség csúcsáról lepllantva: link
  • ollie
    #6
    hehhheeeehööööhheeeHHEEEEEHÖÖÖÖHEEEEEEEEEEEEHEHÖÖÖÖÖÖÖHEHHHEEEEEEEEEEEEE
  • Carlos
    #7
    Nagyon sütemény!!!
    Diabetikus... :)
  • Gerry
    #8
    Ezek az emberek már szerintem betegek...
  • Punker
    #9
    vannak még beteg emberek rajtam kívül is sok szabadidővel :))
  • Lazarus
    #10
    :D Ezek nagyon királyak
  • Taranov
    #11
    Szerintem is, azt sem tudom miért kell az egeret tönkretenni, az enyém pl. nem meleg soha.
  • Gerry
    #12
    Az egy dolog, hogy az egér nem melegszik (biztos nem húzod... ), de micsinálsz, ha a tenyered izzadni kezd?
  • Borg
    #13
    Király ez a fali gép, valszeg szereti mikor fúrnak a szomszédban... és valszeg én is szeretném utána a szomszédokat:))
  • barret
    #14
    egér hűtését ugy kell megoldani,hogy egy lapos doboz négy oldalába,egy-egy falcon rock 2-es ventit épitünk be.persze külön táppal,mert kell az amper...a dobozt lefedjük perforált lemezzel,max furatátmérő 3,2 mm osztás:2.2 mm.erre szövetet feszitünk,nem ragasztani!(csökkenti a hűtést)el is készültünk, ha esetleg az egeret megemeli a légáramlat,egy nehezebb tárgyat ragasszunk reája.(kövesse az egér formáját)soxerencsét a használathoz!füldugó nem árt...
  • ollie
    #15
    Ha a tenyered izzad, az egér áttér permetező üzemmódba!
  • [Walaki]D`Lair
    #16
    +törlöm...
  • Laalee
    #17
    és ha pont kéztörlés helyett lőhetnél 3 hecsátot? :D
  • Lazarus
    #18
    addig a microsoft fantasztikus numloc egér használatát veszi igénybe
  • Sir Quno Jedi
    #19
    De minek moddolni, mikor lehet gyéri spéci hűtéses egeret kapni jó pízért ?!!! Csak a hülyék moddolnak, az okosak megveszik bagóért a szart ! :DDD
  • [Walaki]D`Lair
    #20
    akkor várok a megtörléssel...:)
  • TheZsenyka
    #21
    Különben is itt a tél, most már egér fűtésen kellene gondolkodni. Jól bebugyolálni valami szőrmével. Lehetne például muffban tartani vagy ilyesmi. Igaz a muff belsején nem gurul jól illetve az optika sem tud jól tájékozódni, viszont meleg (ruhadarabra gondoltam amikor muffról beszéltem).
  • csaptelep
    #22
    ...
  • Sir Quno Jedi
    #23
    Én meg nem arra gondoltam ! Végül is telefont már láthattunk muffban, még rádiótelcsit is, most majd jöhet az infrás/rádiós/ff-es egér, csak aztán el ne vesszen a nagy force feedback mián (a muff-hordozó még megtartja saját használatra) ! :DDD