10
A Quiet Weekend in Capri
  • Mayday
    #1
    No, ez most jott ki, valami kalandjatek lehet.
    Valaki hallott mar rola?
  • ricky
    #2
    Hello
    Én most kezdtem el vele jáccani. Nem túl jó játék, de van már rosszabb is. Engem főleg az zavar, hogy olasz és angol.

    Ez ellen szeretnék valamit tenni. A felöl érdeklődöm, hogy hogyan lehetne ezt a játékot magyarra fordítani? Légyszi segítsetek ezen ügyben. Szeretném megcsinálni magyarra. Úgy már egy kicsit jobb lenne a játék is!!!

    Előre is köszönöm

    Ricky
  • zaki
    #3
    most akartam neki topicot nyitni, de akkor nem nyitok, ha már van neki... szóval már megjelent? mert a gamestar azt írta 9-én, hogy aranylemezre került... szóval milyen a game? mert azt tom, hogy igazi fényképek vannaka játékban...
  • LezLee
    #4
    Emmegmi? Még nem hallottam róla. Kalandjáték akar lenni?
  • LezLee
    #5
    Azért pár képet linkelhetne valaki, hogy leszűrjem érdemes-e leszedni.
  • zaki
    #6
    igen az. mindjárt mondom a hivatalos honlapot
  • zaki
    #7
    na, itt a hivatalos honlap
  • LezLee
    #8
    Hmmm, fényképekből áll az egész játék. Érdekes. Nem sok ilyennel találkoztam még (lehet hogy eggyel se), a képek alapján sajna nem sok mindent lehet leszűrni. Aki esetleg leszedte, az írhatna róla bővebben. Bár én mindig fenntartással fogadom az ilyen kalandjátékokat, általában az ilyenekből sosem sül ki jó dolog.
  • zaki
    #9
    "First person puzzle-based adventure"
  • zaki
    #10
    2003-09-23 PC Game ISOs A Quiet Weekend in Capri (c) Edizioni Oxiana 94x15 MB DEVIANCE 2.8

    ahhoz képest, hogy azt írta a gamestar, hogy aranylemezre került, már jó régen megjelent a gamma :)