11
NASCAR Thunder TM 2004
  • sumi
    #1
    Kipróbáltam.Sokat javut elődeihez képest.sztem...
  • ShaiHulud
    #2
    hat viszont papyrus fele nascarhoz kepest meg mindig sehol sincs
  • Alexease
    #3
    En is teszteltem, es tenyleg rengeteget fejlodott. Jatekelmenyben, hangulatban, designban nagyon ott van. Az uj fizikai es szimulacios engine is sokat javult, most mar vezetesi elmenyre is jo. Osszessegeben, most mar egy nagyon elvezetesen jatszhato Nascar jatek.

    Persze a fizika, a szimulacio, a korrekt parameterek, a visszajatszas, az autofestes, a net stb. teren meg komoly hatranyban van az NR2003-al szemben.

    Ha pontozni kellene, bajban lennek. Az NR-el osszehasonlitva, es az elobb emlitett fontosabb hianyossagokat beleszamitva, 85% korul adnek neki. De ha mint kulon jatek kellene lepontoznom, akkor a 95%-ot azert megadnam.;)
  • Toya
    #4
    Ne nevettes Alex, még a végén leesek a székről.
    Az AI bugyuta, a fizikának köze nincs a valódihoz, a pályákat maximum TV-n látták a modellezők, a grafika sem olyan helyde szuper.
    Ráadásul nem nyújt sokkal többet mint a Thunder 2003, sőt van amiben kevesebbet...

    Gyenge eresztés, pedig az ISI motorja ettől jóval többre képes.
  • Jacek
    #5
    tom hogy nem szmit egy szimben:) de ez nem szim:P sehol pixel shader semmi effekt nem tom azert manapsag egy enginek kicsit tobbet kene viritani:))
    Amelett hogy tudom nem pont a nascar ahol 43 verda megy aminek ezt be kell mutatni de akkor is:))
  • Toya
    #6
    Amúgy annyira koppintás az egész, hogy itt is átlehet hajtani a PC-on :-))))
  • Jacek
    #7
  • Alexease
    #8
    A "Nascar jatek"-ot ki kellett volna jobban emelnem
    Pl. A haverom szeret nascarozni, de az NR neki mar nem jo. Nagyon csuszkal, utban van az AI, elkopik a gumi, leeg a motor, kicsuszik stb. Ennel "kenyelmesen" tud haladni, tele van extraval - toresek, alkatreszek, fust, szikra stb. - vagyis van "jatekelmenye", es megsem annyira bena, arkados, idetlen az egesz. Vagyis aki nem annyira szimulatoros, annak lett egy hasznalhatobb Nascarja.;)
    Remelem igy erthetobb;))

  • Jacek
    #9
  • Alexease
    #10
    Amugy tenyleg nevetseges, hogy most mar "hivatalos" Nascar jatekot csinalnak, es komoly "palya problemakkal" kuzdenk.
  • sanzik
    #11
    tadam