10
Szal...
  • Sephi
    #1
    Na vegre!! Es ez alitolag jo is lesz nem mint a Resident Evil vagy a Tomb Raider (bar a RE az nem is volt rosz) es plane hogy amit most muvelnek az Alone In The Dark muvival!!
    Ez a nap híre! Gondolom mindenki látta a Brotherhood of the Wolves, avagy a Farkasok Szövetsége c. francia remekművet. Aki nem, mielőbb pótolja, de csakis megfelelő surround rendszer közelében. Eme kiváló mű Christophe Gans rendező nevéhez fűződik, aki érdemes jól az emlékezetünkbe vésni, ugyanis a Konami őt kérte fel a Silent Hill film rendezésére!
    Mondhatni a legtöbb játék alapján készült film a B kategória lankáin araszolt, ám a Konami szakítani szeretne a hagyományokkal, s a Samuel Hadida's Davis Films-szel egyezséget kötöttek a - több, mint 4 milliós példányszámban elkélt - horror játék megfilmesítéséről.

    A Konami minden egyes szörnyellán rajta tartja a szemét, hogy a film a lehető legjobban visszaadja a díjnyertes mormor játék hangulatát. A film nagyon jó kezekben van, szinte biztosra vehető, hogy eredeti alkotás rémiszt majd halálra a karosszékünkben.

  • gergou
    #2
    Ez biza engem is erdekel... Jobb horror moviet el sem tudok kepzelni a silent hill adaptacional:)
  • Rincewind
    #3
    Öröm újra ezt a fantáziadús alcímet olvasni...
  • Davidus
    #4
    Melyik überokos moderátor rakta át ezt a topicot a konzol fórumba?
    1: SH van pcre is
    2: Ez film lesz nem játék bazdki
  • Sephi
    #5
    Allat vagyol tudod?

    1: SH az orok konzol game marad mert erre jottek ki az elso harom reszek tudod? Pc-re is kigyutt a 2 es lehet a harom is de attol meg a konzole :)))

    2: na es akkor mi van a Jatekosok Forumaban nem volt topic egy jatekrol amit megfilmesitenek?
  • Davidus
    #6
    De ez nem egy játék topicja hanem egy filmé. De valszeg az antikonzol moderátornak csípte a szemét az általánosban.
  • Solidus
    #7
    Veszett jó lesz ez a film.Nem is tudtam hogy a Tristar gondozásába került.Aki még esetleg nem látta volna:
    előzetes
    Csak azt sajnálom hogy nő játsza a főszerepet,Harry Masonnak jobban örültem volna.De így is jó lesz!
    Itt meg több infó:silenthill
  • Solidus
    #8
    Bocsi,az utolsó linket elrontottam és már nem volt lehetőségem javítani.
    A www.silenthill.hu-n nézelődjetek...
    Jóvanna,mindjárt hajnali 4,és fáradok.
  • bebop
    #9
    Az 1. kivételével mind kijött pc-re, de szerintem nem való oda. Én eccer láttam a 2. rész pc-s változatát de nagyon silány volt.
    Szerintem a Silent Hill cím garancia a sikerre, és már nagyon megnézném :)
    Amugy ha füstöltsajtot árulnának Silent hill néven, az is fogyna mint a cukor vagy mint a sajt:)
  • Derapo
    #10
    A 2. az nagyon meleg pc-n hee.Főleg amióta van szinkron.