19
Nascar Thunder 2004
  • Örm
    #1
    Valaki aki kipróbálta írjon már egy pár szót a játékról.
  • V8Man
    #3
    Ebben a kategóriában a Papyrus féle NASCAR Racing sorozat tagjai jelentik a mércét, sajnos az EA felvásárolta a jogokat NASCAR játékok kiadására, így nem lesz több Papyrus kiadású NASCAR játék. Fikázzák is rendesen az EA-t emiatt, nem is alaptalanul, mert a tavalyi EA próbálkozás nagyon gyengére sikerült (NASCAR Thunder 2003) és ez csak egy enyhe kifejezés. Mondhattam volna azt is hogy szar.
    Ez a rész már sokkal jobb, elsősorban grafikailag, de persze a NASCAR Racing 2003-tól még jócskán elmarad. Mivel az előbbi az élethűséget helyezi előtérbe, a Thunder pedig amolyan átmenet a szimuláció és az arcade között. De ezzel már el lehet szórakozni.
    Since-nek csak annyit, hogy ezeket a játékokat kormány nélkül még kipróbálni sem érdemes! Még ha a Thunder 2004 nem is annyira élethű, mint a NASCAR Racing 2003.
    Nem is értem, miért csodálkozik azon hogy nem tud vele billentyűzettel játszani. Nagyon kezdő, vagy nagyon arcade fan, azt hiszem...
  • sanzik
    #4
    tadam
  • Panther
    #5
    tadam, de ebben nincs válasz a kérdéseimre.
  • sanzik
    #6
    csak annyi,hogyha tenyleg erdekel a nascar akkor probalkozz a nascar racing 2003 season nevu progival...
  • mukika
    #7
    Nekem tetszik ez a game. Igaz hogy kormánnyal játszok.Egyszerűen remek. Carrer mod pedig cool. Nem tudom mért baj hogy az EA felvásárolta a jogokat. Szerintem ha így haladnak ezzel a játékkal akkor szuper lesz minden!!!!!
  • Alexease
    #8
    Csak azert baj, mert eddig volt egy ceg (Papyrus) aki evek ota ezt csinalta, es elismerten jol. Szinte az egyetlen nagyon jo fizikai engine-juk van. Ami ehez a jatekhoz kotelezo, mert anelkul, csak korozgetes. De mondhatnam, hogy eleve meg a palyak sem stimmelnek ebben.

    De ha ugy nezzuk, hogy az USA-ban ez nagyon nepszeru, es vannak ott boven fun jatekosok, akkor biztos nepszeru lesz.
  • mukika
    #9
    A papyrus munkáját én is elismerem, mert tényleg ők a favoritok ezen a téren. Kár hogy a NASCAR RACING 2003 SEASON volt az utolsó Nascaros játékuk.
    Viszont én azt mondom: hogy az igaz hogy a két játék között azért van egy kis különbség. Papyrus az jobb... De viszont az EA sport játékok területén nem rosz, és ha igy folytatják elismerik majd őket.
  • bodesz
    #10
    na mivan ezzel a forum al.behalt?
    na akkor akinek kell a rip annak ajánlom a mamiwrz-t a ripgames ben van legalul.
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Az itt található dolgokat (filmek ,játékok , e-könyvek) TILOS LETÖLTENED. De ha MÉGIS MEGTESZED 24 órán belül TÖRÖLNÖD kell a gépedröl! /Mami Warez/
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • nosi
    #11
    Én is szívesen hozzászólnák a témához, csak az a gondom, hogy nincs a játékhoz telepítési kódom. Megköszönném, ha segítenétek rajtam.
  • guardian hero
    #12
    Tapasztalt valaki olyat, hogy a játék stabilan fullra kifagy a "Settings" gombra irányzott kattintás hatására? Amúgy fut rendesen, de így nem tudom beállítgatni, ami elég gáz... WinXP van fenn.
  • ronny666
    #13
    jaja, van így...
    sajnos nem szereti a gáma az Atit.....
  • ronny666
    #14
    akkor jó, ha a DXDIAG-ban leveszed az AGP texturinget DISABLEDre...
    legfeljebb játék után visszarakod...
  • guardian hero
    #15
    Köszi a tippet, megpróbálom.
  • ronny666
    #16
    na, mén?
  • guardian hero
    #17
    Nem, nem oldotta meg :( Bejutottam ugyan a settings menübe egyszer, de mikor leokéztam a beállításokat, megint fagyott. Következő alkalommmal már megint be se lépett a menübe, pedig az AGP texturinget nem állítottam vissza...
  • guardian hero
    #18
    Egyéb ötlet esetleg?
  • Ibron
    #19
    Na,ide is írok. Aki tud egy linket,hogy honnan szedhetem le,please dobjon meg eggyel vagy itt,vagy privátba.Előre is thanks!




    Ibron